Tamna krv u stolici

maggie812

Zainteresovan član
Poruka
118
Kada sam isla u wc videla sam dosta krvi. pomislila sam da sam dobila menstuaciju ali nisam. poprilicno sam sigurna da nisu hemoroidi, zato sto sam posle ponovo isla u wc i imala sam retku stolicu koja je bila pomesana sa tamnom krvlju.

Prvi put je bilo bas dosta krvi.

Jako sam se uplasila. Idem hitno doktoru, ali cisto zelim da znam sta sve moze biti.
 
maggie812:
Kada sam isla u wc videla sam dosta krvi. pomislila sam da sam dobila menstuaciju ali nisam. poprilicno sam sigurna da nisu hemoroidi, zato sto sam posle ponovo isla u wc i imala sam retku stolicu koja je bila pomesana sa tamnom krvlju.

Prvi put je bilo bas dosta krvi.

Jako sam se uplasila. Idem hitno doktoru, ali cisto zelim da znam sta sve moze biti.

Imas veoma dobar razlog da posetis lekara.
 
Jesi li sigurna da je bila krv, da li je bila sveza krv u pitanju,kad kazes tamna krv kako tamna, crna kao talog kafe...
I opet se vracamo na lepljivu temu,obavezno procitati, zasto niko ne stavlja podatak koliko ima godina, da li ima bolova, jeli uzima neke lekove...?
Verujem da si se posteno uplasila, naravno da treba odmah da se javis lekaru.Sto se tice toga sta moze biti u pitanju...zavisi, mogu biti razne stvari ali prica sta bi bilo kad bi bilo,bez pravih podataka nema smisla.
 
Imam 23 godine, uzimala sam od lekova diklofen sa febricitom jer imam jake bolove u kicmi a i prehladjena sam, pa me od toga popusti. poslednjih 4 dana uzimam te lekove.

nije bila tamna kao talog od kafe, nocas sam opet isla u wc i primetila sam da mi sada izlazi i u mlazu. najvise me brine sto me nista ne boli. sigurna sam da je bila krv jer je bilo bas bas bas puno. posto imam obilne menstruacije ja sam se zacudila kako nisam dobila jer mi je bas tako delovalo. Krv je sveza.

posto sam sredinom prosle godine imala problema sa spoljasnjim hemoroidima isla sam kod doktora i on mi je prepisao hepatrombin H mast, posto nije bilo nista strasno mene je to proslo za nekih 2 nedelje uz stalno mackanje.
Sinoc sam stavila tu kremu i danas nema krvi.

Sigurno cu se vec sutra javiti svom doktoru, ali za sada sam jako uplasena.
 
Ko ti je dao diklofen pa jos i febricet da pijes u isto vreme?
Ta dva leka se ne uzimaju zajedno,ili pijes jedan ili drugi.
Javi se lekaru jer izgleda da imas vise problema u isto vreme.Sveza krv moze biti od hemoroida ali i ne mora.
 
Najpametnije je da odes kod specijaliste,privatno,da se ne mlatis po domovima zdravlja i sa ''doktorima'' opste prakse.Trebalo bi da uradis snimanje creva,to ce ti specijalista reci,da se vidi sta je i da se eliminise mogucnost karcinoma creva.Ali vrlo moguce da su ti hemoroidi poshizeli.Nista napamet u svakom slucaju-PRAVAC SPECIJALISTA!!!!
 
Neverovatno ali ja imam ruzno iskustvo sa privatnim lekarima.

Imam divnog doktora u Klinickom centru u Beogradu koji me je vec lecio od spoljnih hemoroida.

Posto sam mlada a i zensko sam, mene je u pocetku bilo jako sramota da idem kod takvog doktora, ali verujte mi da mi ni jedan doktor (pogotovo ne privatni) nije posvetio toliko paznje.

Ovaj problem je sa unutrasnjim hemoroidima, ali mi je svakako preporucio kolonoskopiju.

Uh, koliko neznanje pomaze. Samo kada ne bih bila svesna sta ce sve da mi rade.
 

Back
Top