karta za kanadu

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.194
cao drustvo.
da li bi mi neko objasnio kako da potrazim jeftiniju kartu za kanadu.zvala sam agencije,ali cula sam da bih trebala da potrazim sama preko interneta.kako?inace putujem ove godine u avgustu na dvadesetak dana.
 
smokvicica:
cao drustvo.
da li bi mi neko objasnio kako da potrazim jeftiniju kartu za kanadu.zvala sam agencije,ali cula sam da bih trebala da potrazim sama preko interneta.kako?inace putujem ove godine u avgustu na dvadesetak dana.

Vidi u GEA Tours ili BeoTours, obe agencije su ti u Kneza Milosa blizu kanadske ambasade. Uvek su bili odlicni sa cenama.
 
Slabo ce proci na Travelocityju, Orbitzu ili bilo kom drugom stranom pretrazivacu za RT karte iz BEG... Sada su prilicno skupe karte iz dva razloga: jos uvek je daleko za bilo kakve promocije i popuste (to se obicno radi oko tri meseca pre putovanja) i avgust je high season, tako da tesko da ce nekih posebnih popusta uopste biti. Iskreno, ja bih cekao, najmanje do aprila sa tim - u ovom momentu su cene zaista neprijatne, a tada jos uvek ima karata za leto.
 
Pa karte su uvek bile najjeftinije u februaru i sve do kraja marta, od 1. aprila uvek ide novi, visi cenovnik.
Ne znam kakve su cene karata BG-Toronto ili gde vec zelis da ides u Kanadu, ali neces naci nista jefnitije kako se prolece bude priblizavalo, a o letu i da ne govorim.
 

Back
Top