Sta vam daje volju za ucenje?

ilona:
Za 20 dana imam ispit a mene mrzi da pocnem da ucim.Dakle,bar da pocnem.Kako vi prolazite kroz tu fazu kada vam se ne uci a morate? Koju foru koristite da se skoncentrisete na ono sto citate?

e kad roknesh tako 10 puta smuci ti se
pa misli kako ces da roknes i eto :) zasto uopste ucis sta ce ti to.pocni da ucis od necega sto ti je zanimljivo ili sto ti je koliko toliko poznato ne morash od pocetka!!!
sta gubis ako ne naucis i tako
uci s nekim???
 
не вреди...пробао сам све и свашта, а опет ми се не учи.
једино кад се сетим да ће да ми кажу: "жалим, колега, нисте се довољно припремили за испит" - тек онда добијем вољу да штребам... :roll:
 
vidim po poruci na forumu 'fakulteti' da si mi koleginica.. znam, i meni su neki ispiti dosadni iako u principu volim to za shta sam se opredelila.. e u tom momentu mi pomaze cinjenica da cu na zanimljivije gradivo moci da predjem tek kad se otarasim dosadne materije.. Osim toga, napravim sebi fin ambijent.. skuvam kaficu.. sipam sokic.. pustim tihu muziku... iskljucim telefone.. i udubim se..:))..
u pauzi surfujem Netom:))) i tako...
 
Keeper:
mene jednostavno vodi ljubav prema onom sto radim i sta zelim da radim. i to je to .......
To jeste tacno, al nisu svi ispiiti podjednako zanimljivi...evo, ja hocu da se pojedem ziva zbog Politicke ekonomije... mislim EKONOMIJA na PRAVNOM fakultetu...haos. NO znam da ne mogu da se bavim samo krivicnim naukama, npr..
A stvarno pomaze vizija sebe u buducnosti kao uspeshnog u svojoj struci;)...
 
Chernobill:
ilona:
Za 20 dana imam ispit a mene mrzi da pocnem da ucim.Dakle,bar da pocnem.Kako vi prolazite kroz tu fazu kada vam se ne uci a morate? Koju foru koristite da se skoncentrisete na ono sto citate?
Izbacis racunar kroz prozor, iskljucis sve telefone, zaklucas se u sobu i bacis kljuc kroz prozor.

Ova taktika mi se svidja,mislim da bi jedino to pomoglo.
A ja uopste nemam volju da ucim,kad je nadjem javicu vam kako sam do nje dosla.
 
lolla:
Keeper:
mene jednostavno vodi ljubav prema onom sto radim i sta zelim da radim. i to je to .......
To jeste tacno, al nisu svi ispiiti podjednako zanimljivi...evo, ja hocu da se pojedem ziva zbog Politicke ekonomije... mislim EKONOMIJA na PRAVNOM fakultetu...haos. NO znam da ne mogu da se bavim samo krivicnim naukama, npr..
A stvarno pomaze vizija sebe u buducnosti kao uspeshnog u svojoj struci;)...

ja za mesec dana polazem ekonomiju iako studiram arhitekturu ......... znaci ista mi je situacija ....
pa evo uchim polako ....... :roll:
 
U takvim trenucima treba se posavetovati sa najiskusnijima. A to se najbolje postize u Klubu vecitih apsolvenata koji su i na ovoj temi hyperaktivni. Pozdrav njima, a i pozdrav buducim clanovima.

<a href='http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb008' target='_blank'>
3_3_3.gif
</a>
 

Back
Top