CECA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crazy_malenaaa

Zainteresovan član
Poruka
258
Sta zenski rod misli o Ceci///
 

Prilozi

  • ceca 13.jpg
    ceca 13.jpg
    20,3 KB · Pregleda: 25
Кад је видим, углавном помислим:''Што ли се онако унакаради са оним балонима од сиса?''
Кад је чујем, помислим:''Како неко уопште може да слуша ово?''
 
Hellen:
Кад је видим, углавном помислим:''Што ли се онако унакаради са оним балонима од сиса?''
Кад је чујем, помислим:''Како неко уопште може да слуша ово?''
Pa ona je da se gleda. Slushanje - STROGO ZABRANJENO !
 
meni je ova tema vrlo zanimljiva. Socioloski ogled. Pokazatelj obicaja i stanja duha koji su se obrazovali u najvecoj meri tokom protekle jedne i po decenije. Ako je nekada takozvanu novokomponovanu ( bila je istaknuta razlika izmenju "novokomponovane" i "izvorne" ) narodnu muziku slusala specificna publika, a mladji, ne samo urbani svet, slusao je rok, ovih pomenutih petnaestak godina samo su ilegalci, undergraund ljudi, ostali u vezi sa rokom...Sve ostalo se, zapljusnuto sljokicama, zurlama i stupidnim tekstovima, utapalo u nistavilo nase nam estradne estetike. (Sta su deca kriva sto nisu mogla da biraju :( )
Hocu da kazem, nekako mi je normalno da kometarisemo to sto imamo, pa kakvo god da je. Svako sa one tacke do koje je uspeo da prodre.
 
Ja volim cecu i da slusam i da gledam.Naravno lepa je na slikama,ali sve je to kompjuterska obrada.Imala sam davno priliku je vidim uzivo......lepa je zena,ali ni priblizno koliko na tv-u ili novinama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top