CECA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde ceca, ona je seljančura sama po sebi, ali Vi koji je slušate, Vi ste primitivni ološ kao i Vaši roditelji koji su imali uticaja u Vašem "Vaspitanju".Svi oni koji su napunili "Marakanu" i koji su je bodrili na "Ušću" su stoka seljačka i ološ i oni su dokaz koji smo mi Srbi primitivni seljaci kojima je sisata *****, narkomanka iz Žitorađa keva!!!! Mamu Vam je....bem!!! Ja sam Srpkinja pa mi ceca nije majka. "Ceca srpska majka"!!! Da Bog da Vam bila majka!!!Ološu Seljački!!!!
p.s Da se ne uvrede oni koji su sa sela, odnosno koji žive na selu!! To su ljudi - domaćini!!!
Ja mislim isključivo na onaj ološ bezukusni na one male drolje seljačke što im je ceca uzor i one frajere seljake koji dignu ruke u vis dok slušaju cecine pesme.
 
gucci_novosadjanka:
Nije to kich................ona je ipak na estradi jedno 25 godina...u pravu je..............ne znam ni ja da li bi retardirana osoba koja ne znas sta radi okupila punu marakanu a onda posle i usce nafilovano sa 100 000 ljudi.....
Da, nauchi me...


"Halo ima li koga
U ovom oblaku nemira
Zove te zauvek tvoja
Lajka iz svemira"

I tako vec, koliko reche? 25 godina?
Pa nek je ona nama zhiva i zdrava josh toliko, pa da i Ushce bude premalo za sve retarde.
 
Ljudima se svidja njeno srboljublje (!), drugacija je od grandovaca pa je mozes u tom smislu posmatrati kao boljeg narodnjaka...licno, nemam neki posebno cvrst stav prema ovoj ''estradnoj umetnici''...
 
Domaće vaspitanje nije nešto sasvim drugo. Ako Cecu slusas kod kuce i ako ti mama i tata ne kažu " Daj bre dete šta to slušaš, gde si to pokupila? Skloni bre to!", nego još komentarišu kako je lepa i zgodna, to ti je deo kućnog vaspitanja. Roditelji su uzor deci. Pošto je Cecilija na sceni 25 god. mnogi od nas su u to vreme bili deca, i danas je deca slušaju i slušaće je. Ja to ne mogu da stopiram niti bih se trudila do to uradim, čak i da ima izgleda da uspem, ali taj mentalitet ljudi kojima ne smeta da im se u kući čuje Cecin glas i emituje njena slika, meni nije blizak. Ceca je jedna malouka žena. Ispušena životnim iskustvom u nekim nadrkanim kriminalističkim pričama i kroz nju se sve te njene ispušene varijante prenose ljudima u domove preko malih ekrana, deci u glavice, a roditelji to ne primećuju i onda im deca sve više liče na Cece.bla bla bla.
Ima veze sa vaspitanjem, kako nema!
 
gucci_novosadjanka:
Nije to kich................ona je ipak na estradi jedno 25 godina...u pravu je..............ne znam ni ja da li bi retardirana osoba koja ne znas sta radi okupila punu marakanu a onda posle i usce nafilovano sa 100 000 ljudi.....

a tek sloba koliko je ljudi okupljao!
 
LePiaf:
Kitch nije "stvar ukusa".
Slažem se, KIČ nije stvar ukusa!!!

A to što je dugo na estradi........... pa da li neko ozbiljno može da smatra da je to kriterijum kvaliteta?!?
(I to na srpskoj estradi, gde je ovih godina bilo zaista svega i svačega)
 
shaddow:
Slažem se, KIČ nije stvar ukusa!!!

A to što je dugo na estradi........... pa da li neko ozbiljno može da smatra da je to kriterijum kvaliteta?!?
(I to na srpskoj estradi, gde je ovih godina bilo zaista svega i svačega)


Na estradi je bila i Branka Sovrlic. Hvala Bogu sto se nije dovoljno dugo zadrzala....
 
Kucamo na vrata zaboravljenih asova... Gde li je sad Branka Sovrlic???

4337-1-1.jpg
 
Joooj ! Zamislite sada situaciju: doticna je prisutna na estradi 25 godina i 80% zenske populacije se iz petnih zila trudi da lici 'na ikonu'. Da li bi se iko od vas usudio da izadje na ulicu?
 
''На том месту где сам пала
остала је мрља мала
као да је неко вишњу ту згазиоооооо....''
 
samuraijack:
Domaće vaspitanje nije nešto sasvim drugo. Ako Cecu slusas kod kuce i ako ti mama i tata ne kažu " Daj bre dete šta to slušaš, gde si to pokupila? Skloni bre to!", nego još komentarišu kako je lepa i zgodna, to ti je deo kućnog vaspitanja. Roditelji su uzor deci. Pošto je Cecilija na sceni 25 god. mnogi od nas su u to vreme bili deca, i danas je deca slušaju i slušaće je. Ja to ne mogu da stopiram niti bih se trudila do to uradim, čak i da ima izgleda da uspem, ali taj mentalitet ljudi kojima ne smeta da im se u kući čuje Cecin glas i emituje njena slika, meni nije blizak. Ceca je jedna malouka žena. Ispušena životnim iskustvom u nekim nadrkanim kriminalističkim pričama i kroz nju se sve te njene ispušene varijante prenose ljudima u domove preko malih ekrana, deci u glavice, a roditelji to ne primećuju i onda im deca sve više liče na Cece.bla bla bla.
Ima veze sa vaspitanjem, kako nema!


Ja sam pričala o tvom domaćem vaspitanju .... a ne o vaspitanju onih koji je slušaju.
 
samuraijack:
Ajde ceca, ona je seljančura sama po sebi, ali Vi koji je slušate, Vi ste primitivni ološ kao i Vaši roditelji koji su imali uticaja u Vašem "Vaspitanju".Svi oni koji su napunili "Marakanu" i koji su je bodrili na "Ušću" su stoka seljačka i ološ i oni su dokaz koji smo mi Srbi primitivni seljaci kojima je sisata *****, narkomanka iz Žitorađa keva!!!! Mamu Vam je....bem!!! Ja sam Srpkinja pa mi ceca nije majka. "Ceca srpska majka"!!! Da Bog da Vam bila majka!!!Ološu Seljački!!!!
Izvini a sta su tvoji roditelji slusali i cemu su te ucili kada se ovako lepo izrazavas??? :shock:
 
Samurajko .... Nemam ja koncepciju kad je ceca u pitanju .... ali je tvoje pljuvanje nepotrebno na ovoj temi. Ako je ne voliš, ne moraš da pljuješ po roditeljima i vaspitanjima ... ipak je ovo zemlja Srbija kojoj će još dugo trebati da izbaci iz programa Grand i španske serije ... a shodno tome i Cecu i ostale narodnjake.
 
Emily_Bg:
E stvarno ste gori od cele srpske estrade koliko pljujete po toj Ceci.Pa sta sve je stvar ukusa.Nekima se dopadaju njene pesme i njena pojava nekima ne.Realnost je da je ona zaista omiljena i uspesna,i da predstavlja enigmu ne samo za nas narod vec i za starnu javnost.Ona j jedna kontroverzna licnost,a opet toliko je obozavaju.Znaci nije zena bas toliko jadna kad pored svega ona uspe da okupi sto hiljada ljudi na svom koncertu.A sto se tice njenih pesama..pa sad ne salje ona nikakvu poruku,to su pesme....kako ce ko da ih prihvati i razume nije do nje nego do onih koji slusaju.Ona peva ono sto se prodaje.


....Sve je receno......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top