Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

GZ:
vidi. vec sam probao..

primjer: 99387 61 *** *** broj - bh telekom
99387 62 *** *** broj - bh telekom
99387 65 *** *** broj - mobis RS
99387 63 *** *** broj - Eronet - HT mostar

Ni na jedan od pokusaja nije uspio...

Da li moze ne znam...

Ako neko sazna nek javi..

Pozzzz....zzzzz

Slao sam na broj 993362789**** inace korisnik ovoga broja nalazi se u Parizu - Francuskoj. Eto da ne bude dileme za inostranstvo i to radi. Uzivajte !!!
 
domacin_uzice:
Slao sam na broj 993362789**** inace korisnik ovoga broja nalazi se u Parizu - Francuskoj. Eto da ne bude dileme za inostranstvo i to radi. Uzivajte !!!

OK je za ostale zemlje, bar vecinu, ali nema ove BiH, gdje bi mi dobro doslo slanje ovih poruka..

Inace vec sam se snasao za Srbiju, Canadu, Australiju etc.. gdje mi je neophodno slanje ovih porukica...

Pozzzz...zzzzz
 
mtopic:
http://www.mobik.com/mobik/mobik.html
Radi provereno i na 062, 063, 064, 065 tj. sve mreze. Trebalo bi da radi i na stranim mrezama. Potrebno je se samo registorvati, ulogovati i da bi poslali SMS morate da odgledate neku kratku reklamicu i imate neogranichen broj poruka...
E ili sam ja glupa ili ovo ne radi samo mi otvori plavu stranu na kojoj nema nista i to tako milion puta
Pomoyite mi savetom
:confused:
 
King 7:
Posedujem Flash Player. Navikao sam na Operu, nema sanse da prelazim na Mozilu. Negde problem postoji, nije moguce da oba sajta mogu raditi samo na Mozili.

Strpljenja..

Ja sam pokusao preko Opere da se registrujem, nije islo..
Registrovao sam se sa IE i kasnije se normalno logujem sa operom..
Imam takodje instaliran FlashPlayer i nemam nikakvih problema, sem da ponekad sajt ne mogu da otvorim, a to nije problem do mene vec je do njih..

TOliko...
 
Moza je i opterecen sajt, ali ja sa sajtom nisam imao problema. E sad moja dva druga nisu mogla da ucitaju sajt (kada su prvi put isli na sajt), oboica su imali instaliran fash player, ali im se otvarala samo siva stranica i nishta ne ucitava nista samo eto tako :) Oboica su problem resili tako sto su skinuli novu verziju flsh playera.
nije teshko proveriti, flash player mozete skinuti sa ove strane:
http://www.macromedia.com/software/flash/about/
program je besplatan i ne zauzima puno
 
@domacine

Cemu panika... Sajt radi sasvim normalno.. Sponzor postoji i ne vjerujem da ce tek tako da se povuce, tacnije postoje tri sponzora za Srbiju..
Samo ljudi nikako da shvate da je sajt nekad pretrpan i zagusen pa ne moze da se otvori..
Cijela prica sastoji se u nesto strpljenja..

TO je sve.. nema potebe za zatvaranjem teme...
 
Mislim da stvarno meni nemoze... tacnije nemislim nego tako mi je. Javlja mi non stop da je 0 poruka poslato uprkos mome uppisivanju broja... Jbg sta da se radi bilo je lepo dok je trajalo...

A to da imam strpljenja samo sto svaki dan saljem poruke tacnije pokusavam da posaljem poruke po jedno 20 puta...i nista... Eto imam strpljenja...
 
Najjaca provala je bila na jednom sajtu gde dobijes 10 sms-ova kad se registrujes (posle se placa), i mozes da se registrujes koliko god puta hoces opet dobijes free sms... kad sam hteo da se registrujem (jos neki put) iskoci obavestenje da nije dozvoljena registracija ljudima iz Serbije & Montenegro zbog velikog broja zloupotreba

: ) ) )

sto smo dovitljivi
 

Back
Top