Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

Opomena za sve one koji se namjeravaju sluziti ovim stvarima..

Progledao sam kroz prste nekoliko puta vise korisnika, koji se sluze ovakvim stvarima, obrisao bar 10 tema sa linkovima koji rade isti posao, zakljucao nekoliko na kojima sam dao link ka ovoj strani..

Ne mogu da shvatim da ljudi pojedini misle da su svi ovde naivni...

Prema tome, ko god pozeli da se posluzi podlim stvarima, bice sankcionisani..
Hvala.
 
samo da znate na http://en.smscity.com/?m=Register za registraciju stavite Country: Serbia Mobile number: +38164123456(to jest uneti vas broj na a ne 123456 kao sto sam napisao) First name: vase ime Last name: prezime Password: sifra Repeat password: ponoviti sifru E-mail: V@S mail Address: ja sam stavio Serbia tu! House no: tu sam izmislio 3999 Postalcode: tu sam stavio 11000 City: Belgrade Date of birth: datum rodjenja(prvo ide godina) na primer 1991 01 01 Gender: tu stavite Female Phone: tu nemorate nista da stavljate zatim dole ukljucite "Do you want the newest ringtone and picture updates FREE by e-mail?" i uklljucite ona dva ispod "I agree with the General Conditions" i "I want to send free SMS with SMScity and I will allow SMScity to send me (advertising) information of SMScity and/or selected partners by email or telephone in exchange. I can easilly unsubscribe at all time." i kliknite na "Register!" onda ce mozda da pise: "Become a member!" "Please recheck your mobile number and your e-mail address. People often enter them incorrectly." tu unesite vas broj telefona na primer +381123456 ispod potvrdite "Your mobile number" i "Your e-mail address" i kliknite na "Register" zatim ce pisati "An activation e-mail has just been sent to darko_91_wrba@yahoo.com. Click on the link in the e-mail to activate your account." (to sam dao primer moj mail) i onda mi je stiglo na mail "SMScity: Activation and login information" onda mi je pisalo Dear darko Zekovic,

Your registration at SMScity has almost been completed!

To be sure you have signed in, you must activate your account. Click on the activation link below to activate your account:

CLICK HERE TO ACTIVATE YOUR ACCOUNT!
You can’t click on the link above? Then copy the link below to your browser:

Ispod Toga su mi poslali sajt za aktivaciju moj broj mobilnog i sifru kliknuo sam usao i pisalo je: Activate mobile number!Your SMScity account has succesfully been activated.

1. To complete your membership, you have to verify the mobile number you gave us FREE.

PAY ATTENTION!! Is the number below not yours? Please change it BEFORE you have us send you an SMS with your activation code.

Activate mobile number!Your SMScity account has succesfully been activated.

1. To complete your membership, you have to verify the mobile number you gave us FREE.

PAY ATTENTION!! Is the number below not yours? Please change it BEFORE you have us send you an SMS with your activation code.

Country: Serbia

mobile number: +38163100?98 (ne smem da vam dam ceo broj nije moj)

ispod je pisalo:

2. Is the number above yours? Then click 'Send SMS' to have us send you a free SMS to your mobile phone

Send Sms tu sam kliknuo i sad mogu da saljem beslplatne poruke :D
 
posle je lako slati poruke kad se prijavis pise ti: Darko Zekovic(primer), welcome at SMScity! Every day FREE SMS!

SMScity allows you to send FREE SMS with your PC every day at the free SMS page.

Besides that, you can send SMS cheaply with your SMScity credits. It's easy to upgrade your SMScity credits in different ways!

Free SMS! Upgrade your credits!

ako ocete da posaljete besplatnu poruku kliknite na Free SMS! ali nekad pise: Happy Hour
It's currently no Happy Hour.
The current time is 23:49.
You can send a free SMS every day between 18:00 and 19:00.

Go to Send SMS to send more messages.

-znaci da mozete da saljete besplatne poruke od 18:00 do 19:00 to je glupo ali ovako je extra za sat vremena saljes kolko oces!
 
domacin_uzice:
Caos obicno ljudi na nekim drugim temama pitaju ima li koji sajt za besplatno slanje sms poruka. E pa evo vam ga. Na adresi www.mtsmondo.com mozete pronaci opciju Web Sms. Za one koji nemogu da se snadju evo i celog linka http://www.mtsmondo.com/sms/password.php
Mozete poslati pet poruka u toku jednoga dana ili ti u toku 24 casa. Naravno jedna poruka se smatra sa 160 karaktera. Eto pa sljakajte pozdrav...
Ja probo al nemoze da se konektujes ako nisi njihov postpaid korisnik...
:confused:
 

Back
Top