Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

nick_nije_bitan:
nije valjda da preko monda ne znas da posaljes?
Ides na stranicu mtsmondo/sms
uneses broj, sifru dobijes na telefon, posle sifru koju si dobio ukucas u polje za sifru ides pristupi, i to je to


Ako te baš zanima, nikad ne šaljem SMS preko Neta.
Kad sam to pitala, namera mi nije bila da mi neko postavi uputstvo o tome KAKO se šalje poruka, već PREKO ČEGA, tj. koju adresu ukucam. Sad kontaš? :roll:
Između ostalog, uradila sam to još sinoć.
 
GZ:
OK je za ostale zemlje, bar vecinu, ali nema ove BiH, gdje bi mi dobro doslo slanje ovih poruka..

Inace vec sam se snasao za Srbiju, Canadu, Australiju etc.. gdje mi je neophodno slanje ovih porukica...

Pozzzz...zzzzz
Ne treba ti, brate, 99 kao početne cifre; kucaš samo kod zemlje (Srbija je 381, BiH, valjda, 387...). Provereno, i tako radi - dakle bez prve dve, jer to je traženje izlaza koje je nepotrebno u mob telefoniji!
 
mareshal:
Ne treba ti, brate, 99 kao početne cifre; kucaš samo kod zemlje (Srbija je 381, BiH, valjda, 387...). Provereno, i tako radi - dakle bez prve dve, jer to je traženje izlaza koje je nepotrebno u mob telefoniji!
Ovo nije tačno i ne znam odakle ti takva informacija. Razlika je jedino u tome što u mobilnoj telefoniji znak +, zamenjuje kod za izlazak iz trenutne mreže i zemlje što je zgodno jer različite zemlje imaju ove kodove različite (najčešće 00 ili 99).
 
Juce sam negde na forumu videla gomilu adresa za djabe slanje i sad se ubi trazeci gde sam setala.......... Znam samo da www.wadja.com radi. Probala i saljem i van zemlje mada su poruke ogranicene, kratke ali nije lose. Malo su zapetljali ali STO JE DJABE I SRBINU JE DRAGO.Mondo radi a Mobik imam odavno i radio je samo 1 dan. sve cekam a ono nista uvek su mi poruke blokirane.
Poz.
 
domacin_uzice:
Ja sam medjutim za registraciji koristio Mozilu ne Internet Explorer... ali dobro kako kome. Medjutim da bi se otvorio odgovarajuci prozor za registraciju morate da na svome racunaru imate onaj programcic koji vec oni zahtevaju, ili jednostavno tog perioda nece da vam otvori stoga bas kao sto je rekao korisnik GZ "Samo strpljenje i bice sve OK...

Uzivajte, pozdrav...
A ja koristio Operu! Nece..
 

Back
Top