Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

pacer:
Najjaca provala je bila na jednom sajtu gde dobijes 10 sms-ova kad se registrujes (posle se placa), i mozes da se registrujes koliko god puta hoces opet dobijes free sms... kad sam hteo da se registrujem (jos neki put) iskoci obavestenje da nije dozvoljena registracija ljudima iz Serbije & Montenegro zbog velikog broja zloupotreba

: ) ) )

sto smo dovitljivi

Ae daj adresu sajta... Ak moze da pogledam cini mi se zanimljivim...
Mada sa druge strane nevidim tu opciju da zna taj neko da sam iz Srbije i crne gore to mi ne ide u glavu ali dobro...

Ae pusti adresu ... Pozdrav !!!
 
ne mogu da se sjetim tacno naziva stranice, ovaj iz nekih raloga nece da napise.. Imao sam ranije u favoritima, pa sam zijanio..

Mislim da se nesto zove poput klikatel-a..

Ne mogu se sjetiti nikako..

Na stranici je bilo opcija 10 poruka da se posalje pa se placa, ali svaka nova registracija bila je 10 besplatnih poruka..

E ne mogu se sjetiti stranice da me ubijes...
 
www.wadja.com....kod mene nece...registruvan sam...kad hocu da posaljem free sms onda pise...You will need to verify your email address to begin sending FREE text (SMS)
We've sent you an email to verify your account so you can start sending FREE text (SMS). You should receive this email in the next few minutes. When you do, follow the instructions. If you have any problems verifying your email account please contact ...ali nije mi poslao email....pomoc
 

Back
Top