ARTILJERIJA i garnizoni

nindza52

Zainteresovan član
Poruka
309
Ja sam artiljerac ( kapetan - 52.klasa ). Radim u Raski u koju bi za 10 - tak dana trebalo da stigne naredjenje o formiranjui bataljona ujedno i rasformiranju garnizona ( ja sam od Boga svaki dan trazio samo da me prekomanduje iz ove nedodjije, a on posle punih 7 godina :-( odlucio da rasturi garnizon... :) ). Interesuje me , posto se kod nas uveliko pricalo o prelasku u Kraljevo, pa se od te solucije odustalo jer navodno nema mesta,da li postoje mesta pre svega za oficire moga cina u ostalim garnizonima Kopnenih Snaga, odnosno..da li su tacne informacije koje ovde stizu da se Surdulica gasi ( :D ), da u Aleksincu nema mesta, da je Vranje popunjeno ( :D ), da bi u Nisu trebalo da se formiraju 2 diviziona, da Leskovac trazi zrtve.. Inace, ja sam Jagodinac i zivim za dan kada bih krocio u Cuprijsku kasarnu da tamo radim.
 
Gospodine kapetane.Neznam sto vas je uhvatio strah.Srbija je postala,mala banana drzavica.Nema mesta za toliko oficira.!Pa zar neznate da je nekoliko stotina hiljada radnika,ostalo kod nas
bez posla.Vi mozete da se prekfalifikujete,da radite neki posao u civilnoj sluzbi,ili pak pronadjete posao,u inozemstvu.Pa ako su hiljade ostale bez posla,ni vi niste bogom dani,da morate ostati posti poto,u vojsci,u kojoj,zbog smanjene potrebe,nece biti mesta za sve oficire.
 
Gospodine kapetane.Neznam sto vas je uhvatio strah.Srbija je postala,mala banana drzavica.Nema mesta za toliko oficira.!Pa zar neznate da je nekoliko stotina hiljada radnika,ostalo kod nas
bez posla.Vi mozete da se prekfalifikujete,da radite neki posao u civilnoj sluzbi,ili pak pronadjete posao,u inozemstvu.Pa ako su hiljade ostale bez posla,ni vi niste bogom dani,da morate ostati posti poto,u vojsci,u kojoj,zbog smanjene potrebe,nece biti mesta za sve oficire.
Bas ova Krsta trpi svasta. Radi li sta ova mooderaciaj ili samo banuje nepodobne koji iskazu nedozvoljenu kolicinu patriotizma.
Za lorda bi se bez ostatka mogla primeniti ona narodna b*****a i krivih drva nikada nece nestati.
 

Back
Top