Podela internet konekcije

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ako neko moze da mi pomogne

Imam ADSL, i ruter za ADSL onaj obican i preko rutera su mi vezana 2 racunara.

Imam i 1 lap top.

U kompijuteru koji je povezan sa ruterom je Wireles mrezina kartica, u lap topu je USB Wirelles mrezni adapter. Mogu li da preko takve Wirelles veze podelim internet i sa lap topom. Ako moze. Kako?

Hvala
 
Koliko se ja razumijem u baterije, na laptopu ti trebau 2 mrezne kartice da bi dijelio konekciju,,

Slucaj bas sa laptopa na kojem radim jeste upravo takav...

U integrisanu mreznu mi dolazi ADSL a dijelim, tacnije dajem jos na 4 kompa konekciju preko druge mrezne u mom slucaju je NETGEAR..

istinu za volju, ja sam zatekao ovo stanje i nisam nista mijenjao.. Bitno je da radi...
 
Imam ADSL, i ruter za ADSL onaj obican i preko rutera su mi vezana 2 racunara.
Imam i 1 lap top. U kompijuteru koji je povezan sa ruterom je Wireles mrezina kartica, u lap topu je USB Wirelles mrezni adapter. Mogu li da preko takve Wirelles veze podelim internet i sa lap topom. Ako moze. Kako?
Pretpostavljam da moze preko ICS-a, nevidim zasto bio bilo problem, ali nisam siguran da li wireless tako funkcionishe u ovakvom sluchaju to jestu praksi da li bi omogucio to. Nebi bilo loshe da se i Snejsk ubaci u prichu sa wireless-om (posto je na njemu) i da komentar sta on misli o tome, pa da nadjemo resenje.
 
E ovako.....HELP!Radim u igraoni koja ima 10 klijentskih racunara +Servver.Nedavno su uveli net 768/768kb!Server ima dve mrezne karte jednu za LAN a u drugoj je net.Ja sam shareovao konekciju i net radi na ostalim racunarima ali posle nekog vremena na serveru se pojavi greska Generic Host Problem i pukne net na svim kompovima ukljucujuci i server!Sta nije u redu?U cemu je problem?Pomozite ako boga znate....
 

Back
Top