Web glasač

markoh

Početnik
Poruka
16
Pretraživao sam forum i začudilo me da nisam našao info o Web glasač ... U pitanju je upitnik sa 30 pitanje koji bi neodlučnima trebalo da pomogne u odabiru liste za koju bi glasao... Meni nije pomogao ;) znao sam i ranije :D a to dokazujem OVDE :)
 
Ово дело Чединих гремлина је за посматрање.
А,при избору језика има и ''shqip''...Наравно,ментор мора да се испоштује.
 
uzhasna su pitanja. jednostavno, jednostran odgovor karakterishe odredjenu politichku orijentaciju. ako znash jednostrane odgovore, znash i za koju cjesh stranku glasati.

ja prosto nemam jednostran odgovor na recimo pitanje da li nasha vojska treba otvoreno da govori o zlochinima srpske vojske na tlu SFRJ. odgovor je da. i program automatski svrstava -> ovo je za LDP. :lol: ...ali meni je odgovor "da" ako cje to chiniti i sve strane i sve vojske koje su uchestvovale (shto nije sluchaj realno) pred neutralnim sudom (shto Hashki tribunal nije). tako da mi je odgovor "ne". a onda cje da me svrstava medju SRS. katastrofa. :roll:

i takva su sva pitanja. tako da, bozhe me sachuvaj.
 
Keeper:
uzhasna su pitanja. jednostavno, jednostran odgovor karakterishe odredjenu politichku orijentaciju. ako znash jednostrane odgovore, znash i za koju cjesh stranku glasati.

ja prosto nemam jednostran odgovor na recimo pitanje da li nasha vojska treba otvoreno da govori o zlochinima srpske vojske na tlu SFRJ. odgovor je da. i program automatski svrstava -> ovo je za LDP. :lol: ...ali meni je odgovor "da" ako cje to chiniti i sve strane i sve vojske koje su uchestvovale (shto nije sluchaj realno) pred neutralnim sudom (shto Hashki tribunal nije). tako da mi je odgovor "ne". a onda cje da me svrstava medju SRS. katastrofa. :roll:

i takva su sva pitanja. tako da, bozhe me sachuvaj.
Зато ја кажем да су питања сугестивна.
Само за глупе и малоумне...
 
a opet ti trabunjas o sugestivnosti...
ja te pito da mi pojasnis, kad ono nista....ni reci od tebe.....

btw, ovo sto je keeper napisao ne znaci da su pitanja sugestivna....
 
meni je rezultat podjednako - LDP, G17 i DS.
ovo sa LDP veze s mojim stavom nema. a to je zbog pitanja tipa "da li treba dati homoseksualcima pravo na brak". moj je bio "da", ali samo na brak. na usvajanje dece nikako ili izuzetno retko. tu bi se odmah razishao sa LDP. ili "da li treba izjednachiti latinicu i cjirilicu". moj odgovor je "da", ali zato shto cjirilica nestaje pod opshtom javnom upotrebom latinice. tu sam se zayeb'o, trebo sam staviti "ne", jer bi jedino kao jedino zvanichno pismo cjirilica doshla u ravnotezhu.

za G17 i DS je tachno, ali programski.... stvar je u primeni programa. poshto oni mogu pisati bajke u svojim programima, ali stvarnost je drugachija. ja za te stranke necju glasati jer pre svega nisu demokratske - necje da prihvataju i saradjuju sa onima koji nisu demokratske orijentacije, chak su josh gore i neprijateljski nastrojeni prema njima, a kao drugo, politichari su im ista djubrad ko i svi ostali.
 
Keeper:
meni je rezultat podjednako - LDP, G17 i DS.
ovo sa LDP veze s mojim stavom nema. a to je zbog pitanja tipa "da li treba dati homoseksualcima pravo na brak". moj je bio "da", ali samo na brak. na usvajanje dece nikako ili izuzetno retko. tu bi se odmah razishao sa LDP. ili "da li treba izjednachiti latinicu i cjirilicu". moj odgovor je "da", ali zato shto cjirilica nestaje pod opshtom javnom upotrebom latinice. tu sam se zayeb'o, trebo sam staviti "ne", jer bi jedino kao jedino zvanichno pismo cjirilica doshla u ravnotezhu.

za G17 i DS je tachno, ali programski.... stvar je u primeni programa. poshto oni mogu pisati bajke u svojim programima, ali stvarnost je drugachija. ja za te stranke necju glasati jer pre svega nisu demokratske - necje da prihvataju i saradjuju sa onima koji nisu demokratske orijentacije, chak su josh gore i neprijateljski nastrojeni prema njima, a kao drugo, politichari su im ista djubrad ko i svi ostali.
Ето видиш.
И,онда лакомислени се за*ебу...А,политика се не води са ''да'' и ''не''.
 
Keeper:
meni je rezultat podjednako - LDP, G17 i DS.
ovo sa LDP veze s mojim stavom nema. a to je zbog pitanja tipa "da li treba dati homoseksualcima pravo na brak". moj je bio "da", ali samo na brak. na usvajanje dece nikako ili izuzetno retko. tu bi se odmah razishao sa LDP. ili "da li treba izjednachiti latinicu i cjirilicu". moj odgovor je "da", ali zato shto cjirilica nestaje pod opshtom javnom upotrebom latinice. tu sam se zayeb'o, trebo sam staviti "ne", jer bi jedino kao jedino zvanichno pismo cjirilica doshla u ravnotezhu.

za G17 i DS je tachno, ali programski.... stvar je u primeni programa. poshto oni mogu pisati bajke u svojim programima, ali stvarnost je drugachija. ja za te stranke necju glasati jer pre svega nisu demokratske - necje da prihvataju i saradjuju sa onima koji nisu demokratske orijentacije, chak su josh gore i neprijateljski nastrojeni prema njima, a kao drugo, politichari su im ista djubrad ko i svi ostali.
Још једно позитивно размишљање...Тај тест је само манипулација,маркетиншки трик нечије машинерије за испирање мозга.По њему испада да гласам за ДС,а на питања сам покушао да одговарам као да сам радикал.Шта рећи?ЛДП смеће!:shock:
 
Питања су тако направљена да јасно стављају на знање ко стоји иза њих.
Питање као што је да ли мислим да наша држава треба више да говори о злочинима које је починила српска војска,је крајње сугестивно!Зато што у старту намеће да је војска чинила злочине!Е,то може само Чедин магарац да каже...

Или ово:''Brzo donošenje ustava je bio prioritet u odnosu na njegov kvalitet i poštovanje procedure prilikom donošenja ovog akta.''
Ово питање сугерише да је Устав ''неквалитетан'' и да није донешен по процедури,што је чиста будалаштина.
 
jedite_kod_Joa:
Питање као што је да ли мислим да наша држава треба више да говори о злочинима које је починила српска војска,је крајње сугестивно!Зато што у старту намеће да је војска чинила злочине!Е,то може само Чедин магарац да каже...

1) srpska vojska jeste pocinila zlocine i to je cinjenica....
2) imas opciju PROTIV
 
jedite_kod_Joa:
Ово дело Чединих гремлина је за посматрање.
А,при избору језика има и ''shqip''...Наравно,ментор мора да се испоштује.

A što ti smeta što postoji i na albanskom? Očigledno da autori upitnika više čine da se albanci osete delom zajednice nego mnogi drugi...
 
Keeper:
uzhasna su pitanja. jednostavno, jednostran odgovor karakterishe odredjenu politichku orijentaciju. ako znash jednostrane odgovore, znash i za koju cjesh stranku glasati.

Pa, i partije za koje glasamo imaju jednostrane odgovore na ta ista pitanja... Ili su neutralni, što može i svako ko odgovara na pitanja da odabere...

Keeper:
Ja prosto nemam jednostran odgovor na recimo pitanje da li nasha vojska treba otvoreno da govori o zlochinima srpske vojske na tlu SFRJ. odgovor je da. i program automatski svrstava -> ovo je za LDP. :lol: ...ali meni je odgovor "da" ako cje to chiniti i sve strane i sve vojske koje su uchestvovale (shto nije sluchaj realno) pred neutralnim sudom (shto Hashki tribunal nije).

Ali to šta bismo mi trebali da uradimo da se oslobodimo loših elemenata društva, odnosno zločinaca koji su to činili u ime svih nas, odnosno cele države, treba da zavisi samo od naše želje da poboljšamo naše društvo... Mislim, ja to želim nezavisno od toga da li istu stvar za sebe žele države/društva u našem okruženju... ali ako to učinimo za nas imamo svako pravo da to tražimo i od drugih...
 
Koliko ćemo moći da ga iskoristimo, verujem da zavisi od toga koliko se ozbiljno pokažemo u "čišćenju svog dvorišta"... To znači i da pokrenemo procese pred našim pravosuđem i sprovedemo ih tako da sve presude, bilo osuđujuće bilo oslobađajuće, niko ne može da ospori. Mislim da bi to dovelo i do toga da procesi koje trenutno Hag vodi pređu u naše pravosuđe...
 

Back
Top