YEBALA BI SE, AL DA JOJ NE UDJE

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Smuvam se sa curom, onako, spontano, na obostranu inicijativu, to predje u neku vezu, i kad je trebao da krene taj cuveni prvi kres, devojka krene nesto da bedaci. Ja popizdeo, pitam sta je, ona krene da mi slaze neku pricu da se ne znamo dovoljno, glupo joj itd, a kitakis joj iz ociju viri, ne moz mirno ni da sedi. Daj bre, nemamo po 15 god, nismo deca, i ja i ti hocemo, a ona ce: A sta ako ti raspricas drugarima da smo se kresnuli, kako cu ja njima na oci? Pa ja cu to da im kazem u svakom slucaju (moram da pazim na imidz), pa ti vidi! A, pa onda dobro, MOZE... E, sad, poenta je da me to strasno podsetilo na onaj vic: Nista ne brini, kume, ponela sam cebe! Ljudi, jeste li imali vi slicna iskustva sa takvim foliranjima?
 
2pike:
Smuvam se sa curom, onako, spontano, na obostranu inicijativu, to predje u neku vezu, i kad je trebao da krene taj cuveni prvi kres, devojka krene nesto da bedaci. Ja popizdeo, pitam sta je, ona krene da mi slaze neku pricu da se ne znamo dovoljno, glupo joj itd, a kitakis joj iz ociju viri, ne moz mirno ni da sedi. Daj bre, nemamo po 15 god, nismo deca, i ja i ti hocemo, a ona ce: A sta ako ti raspricas drugarima da smo se kresnuli, kako cu ja njima na oci? Pa ja cu to da im kazem u svakom slucaju (moram da pazim na imidz), pa ti vidi! A, pa onda dobro... E, sad, poenta je da me to strasno podsetilo na onaj vic: Nista ne brini, kume, ponela sam cebe! Ljudi, jeste li imali vi slicna iskustva sa takvim foliranjima?
.....
 
2pike:
Smuvam se sa curom, onako, spontano, na obostranu inicijativu, to predje u neku vezu, i kad je trebao da krene taj cuveni prvi kres, devojka krene nesto da bedaci. Ja popizdeo, pitam sta je, ona krene da mi slaze neku pricu da se ne znamo dovoljno, glupo joj itd, a kitakis joj iz ociju viri, ne moz mirno ni da sedi. Daj bre, nemamo po 15 god, nismo deca, i ja i ti hocemo, a ona ce: A sta ako ti raspricas drugarima da smo se kresnuli, kako cu ja njima na oci? Pa ja cu to da im kazem u svakom slucaju (moram da pazim na imidz), pa ti vidi! A, pa onda dobro... E, sad, poenta je da me to strasno podsetilo na onaj vic: Nista ne brini, kume, ponela sam cebe! Ljudi, jeste li imali vi slicna iskustva sa takvim foliranjima?


Pa mozda bi trebao malo manje da pricas, malo vise da cutis...nema tu puno filozofije...i price... :)
 
2pike:
Smuvam se sa curom, onako, spontano, na obostranu inicijativu, to predje u neku vezu, i kad je trebao da krene taj cuveni prvi kres, devojka krene nesto da bedaci. Ja popizdeo, pitam sta je, ona krene da mi slaze neku pricu da se ne znamo dovoljno, glupo joj itd, a kitakis joj iz ociju viri, ne moz mirno ni da sedi. Daj bre, nemamo po 15 god, nismo deca, i ja i ti hocemo, a ona ce: A sta ako ti raspricas drugarima da smo se kresnuli, kako cu ja njima na oci? Pa ja cu to da im kazem u svakom slucaju (moram da pazim na imidz), pa ti vidi! A, pa onda dobro... E, sad, poenta je da me to strasno podsetilo na onaj vic: Nista ne brini, kume, ponela sam cebe! Ljudi, jeste li imali vi slicna iskustva sa takvim foliranjima?

Ma to su seljanke. Ona bi najradje da je izlupas domacom kobasicom po guzi. Znas one fore "volim grad ali ne odricem se zavicaja".
 
Znacajna je razlika - nisi ni natuknuo da si je kresnuo... Podatak o padnutom kresu menja sustinu pitanja...

Elem, meni se desilo da je varijanta (a daleko od toga da smo klinci) zapucala 200km, da uradimo ono sto smo propustili kada smo se upoznali i kada je pala predigra u kolima ide skrivena kamera:

- ona skroz gola i vlazna, pripremljena,
- ide sa govorom - koji sugerise da moze sve sem ulazenja...

Bio sam dzentlmen i nisam je izbacio u stanju iz prve crtice iz kola, vec sam je dobrano izye8ao...

Posle nekog meseca sam je pitao sto je to uradila (femkanje), pa kaze: "Onako!" - moram malo da se femkam... Juzna pruga, sta ces... (a, da... Ima decka i ima "odlican" sex sa njim - to mi je najomiljeniji tekst opravdanja...)
 

Back
Top