Counter strike source mape

Haasek

Početnik
Poruka
5
Znam da ima gomila tema nazvanih counter ... ali hteo sam skrenem paznju direktno na problem koji imam.

Dakle, da li neko moze da mi kaze kako da ubacim mape u source? Skiado sam sa counter strike planet i pise ubaci u folder cstrike.. neshto steam, ja nemam originalnu verziju (jos uvek ). ima da se ubaci i u folder maps gde su i ostale mape ali kada udjem udjem u igru i pokusam da ih startujem on izabci sledece:


Unable to remove c:\program files\counter-strike source\program files\valve\cstrike\SAVE!
maxplayers set to 6
CModelLoader::Map_IsValid: Map 'fy_simpsons_h' bsp version 20, expecting 19
map load failed: fy_simpsons_h not found or invalid


tako mi izbacuje za sve mape , ako neko moze da mi pomogne i kaze sta da radim bio bih mu zahvalan!?


pozdrav
 
pa mape lepo treba da kopirash u DIR gde ti je instaliran CSS/maps mora da ima taj folder......
ili ako nema ukucaj u search u My Computer napr.de_dust i mora da ti izbaci folder gde su mape....
Sad naznam tachno ( nemam ga sad instaliranog ) koji je to folder ali znam da sam ja ubacivao mape koje sam skinuo sa Neta !!!
Nekako ti je cudan DIR u kome ti je CSS :mrgreen: c:\program files\counter-strike source\program files\valve\cstrike\SAVE :mrgreen:
 
tako je krekovan i ako zelis da ga instaliras u neki drugi folder moras da menjas putanju u shortcut-u mene mrzi da se zezam as tim :) i onda samo ga sibnem tu.

poceo sam da skidam patch za njega pa cu onda videti da li ce moci.

e jel znate mozda neke krekovane servere i sta je potrebno osim patch-a da se skine da bih mogao da pikam

hvala
 
hvala ali imam jos jedno pitanjce :)
instalirao sam sve patch-eve (14 poslednji valjda) ali kada pokrenem igru recimo mapa assault urban ima dosta gresaka (texture, cak i kod seal i onog prvog teroriste ) jos neke mape prave probleme. Da li vi mozda zante zasto ?

moja konfiguracija (ako je do konfiguracije) amd 2.4 xp+ ; radeon 9600 pro 256 i 768 RAM

inace dok je bila 1.1 verzija nije bilo problema radio je super

Unapred hvala
 
pa ako si te mape skinuo sa neta to je otprilike normalno sto ti fale texture !! Sto lepo neigrash oficijalne mape ?? I ako igrash online CSS ti sam skine mape koje ti nemash a na onom serveru sto zelish da igrash ima !
kolko kosta ??
I will use Google before asking dumb questions !
i da patch 14 je zadni ali morash imati sve prethodne (10.11.12.13.) u 10 patch-u su svi od 1-10. i morash imati onaj gusarski setup za CSS od 700 mb (onaj od oko 500 mb nevalja)
 

Back
Top