LDP je način razmišljanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!
Ниси образложио какав је то начин размишљања.
Дакле,какав је?Ако ту неко уопште и размишља...

Е,Боже,шта ли се мантра по твојој глави кад ти не избијају Чеда и телетабиси?
 
Ја бих волио да Чеда посјети РС, посебно Бијељину јер би се одлично провео и био би дочекан заслужено. Баш неки дан један познаник је случајно чуо неког чобана који је тврдио да ће да гласа за Чеду и он је себи обећао да ће ако га види убити бога у њему, тј. преобратити га, и помоћи му да се извуче из канџи наркоманије:)
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!

Ala si ti lud.
Vidiš da se niko ne bavi Čedom kao političarem, što bi trebalo, jer se i sam tako predstavlja.
Jednostavno, on je tako odvratna spodoba, da zbog gađenja koje izaziva, ama baš niko ne stigne da pomisli o njegovom programu. Šta je onda problem da skupi postojeće devijantne ličnosti ovog društva i uz malo marketinga da ih prikaže kao političku snagu?
Kada bi pustili Legiju iz zatvora večeras i da on sutra ujutro osnuje stranku i krene u kampanju, na izborima bi prošao bolje nego Čeda.
Zato što postoji procenat ljudi koji se lože na Legiju kao kriminalca. Ali kriminalca sa karakterom, opasnog i sposobnog.
To je opet pozitivnije od Čede koji je kriminalac, bez karaktera, ljigav i lažljiv.
I na kraju Legija odgovara za svoje zločine i vraća dug društvu, ovako ili onako.
Čeda je u svili i kadifi, bez ikakve kazne za iste zločine, za koje Legija odgovara.
A odgovornost, pa i krivica Čede su daleko veći.
 
satarichar:
Ala si ti lud.
Vidiš da se niko ne bavi Čedom kao političarem, što bi trebalo, jer se i sam tako predstavlja.
Jednostavno, on je tako odvratna spodoba, da zbog gađenja koje izaziva, ama baš niko ne stigne da pomisli o njegovom programu. Šta je onda problem da skupi postojeće devijantne ličnosti ovog društva i uz malo marketinga da ih prikaže kao političku snagu?
Kada bi pustili Legiju iz zatvora večeras i da on sutra ujutro osnuje stranku i krene u kampanju, na izborima bi prošao bolje nego Čeda.
Zato što postoji procenat ljudi koji se lože na Legiju kao kriminalca. Ali kriminalca sa karakterom, opasnog i sposobnog.
To je opet pozitivnije od Čede koji je kriminalac, bez karaktera, ljigav i lažljiv.
I na kraju Legija odgovara za svoje zločine i vraća dug društvu, ovako ili onako.
Čeda je u svili i kadifi, bez ikakve kazne za iste zločine, za koje Legija odgovara.
A odgovornost, pa i krivica Čede su daleko veći.
Чеда јесте одвратан, и као политичар, и као лик.
Али, немој сад још поред њега да Легија испадне некакав херој, побогу.
 
Што се тиче Легије и његових сабораца,ја мислим да је то све игра и намештаљка.Ево сведочила ћерка од бабе која има стан у Бирчаниновој.Тај стан су посећивали(по речима Багзија) оптужени непосредно пре атентата,да би оценили подобност локације.И рекла жена да је то лаж да је било ко посећивао обучен у униформе сервисера кабловске телевизије.Каже да је њена мајка стара 94 године,и да није била у стању ни да отвори врата.

Значи,све се више открива да је у питању лаж и намештаљка,а да праве убице и налогодавце нећемо ни сазнати.Увек имајте на уму речи бившег министра полиције Михајловића да су у све умешане стране обавештајне службе.А,Коштуница и Тадић,изгледа,у свему томе добро сарађују.Ево,Багзи је пример.
 
jedite_kod_Joa:
Што се тиче Легије и његових сабораца,ја мислим да је то све игра и намештаљка.Ево сведочила ћерка од бабе која има стан у Бирчаниновој.Тај стан су посећивали(по речима Багзија) оптужени непосредно пре атентата,да би оценили подобност локације.И рекла жена да је то лаж да је било ко посећивао обучен у униформе сервисера кабловске телевизије.Каже да је њена мајка стара 94 године,и да није била у стању ни да отвори врата.

Значи,све се више открива да је у питању лаж и намештаљка,а да праве убице и налогодавце нећемо ни сазнати.Увек имајте на уму речи бившег министра полиције Михајловића да су у све умешане стране обавештајне службе.А,Коштуница и Тадић,изгледа,у свему томе добро сарађују.Ево,Багзи је пример.
Да је главни инспиратор свега негде напољу, то је већ одавно јасно и мом кучету, дакле, опет "топла вода". Као и да је врло лако могуће да ти, као и налогодавци, па и оперативни извршитељи остану непознати. као што је најчешће, у осталом, и у историји случај.

Али све то опет не значи, понављам, да су "Легија и његови саборци" нека невинашца. А поготово да су хероји.

Нити да је убиство Ђинђића херојски чин. Напротив. Шта год ја мислила о Ђинђићу ( а није много позитивно) то је - злочин.
 
То ти не знаш ко је Легија и остали припадници ЈСО.Ниси му ваљда држала свећу?Све што већина грађана зна јесте са телевизијских станица које себе називају ''националним''.Дакле,не знају ништа осим што им се каже.
А,ја не спорим да је убиство злочин.Јесте.Само не њихов.
 
Управо сам ти дао пример како медији манипулишу и креирају мишљење.То утиче на све,па и на одлуку кога ћемо да заокружимо 21.јануара.

На исти начин се креира мишљење о Чеди као ''напредном,способном и поштеном'' политичару.Да је ситуација нормална,он би био у затвору,а његов начин размишљања третиран како то налажу Устав и закони Србије.
 
jedite_kod_Joa:
На исти начин се креира мишљење о Чеди као ''напредном,способном и поштеном'' политичару.Да је ситуација нормална,он би био у затвору,а његов начин размишљања третиран како то налажу Устав и закони Србије.
Хеботе, ја не могу да схватим ко то може да о Чеди мисли тако, кад се и с Марса види какав је тај. И да су и он и странка му сепаратисти.
 
Norma Kampl:
Хеботе, ја не могу да схватим ко то може да о Чеди мисли тако, кад се и с Марса види какав је тај. И да су и он и странка му сепаратисти.
Како не може?
Па,погледај шта их је на форуму!Имају они своју циљну групу.На ту групу је најлакше утицати и креирати им мишљење.
А,постоји и она друга група за коју ја волим да кажем да често злоупотребљава своје бирачко право и користи га на штету српског народа.
 
jedite_kod_Joa:
Како не може?
Па,погледај шта их је на форуму!Имају они своју циљну групу.На ту групу је најлакше утицати и креирати им мишљење.
Мени се чини да их и нема баш толико. Него су невероватно упорни, "партијски дисциплиновани", и безобразни. Нешто ми делују исувише униформни, у речнику на пример, да би то било толико правих различитих личности. Или је могуће добрим испирањем мозгова правити људе да личе, и понављају исте фразе као хипнотисани?
(Ех, ја питам, а знам да је могуће).

А,постоји и она друга група за коју ја волим да кажем да често злоупотребљава своје бирачко право и користи га на штету српског народа.
А ко су ти?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top