A GDE JE OVDE GEOGRAFIJA, M?

Ja obozavam geografiju, obozavam da ucim geografiju, a obozavam i fakultet, tamo nema matorih, obozavam sve to, jedva cekam kad cu ponovo uciti i izlaziti na ispite.A ne znam stvarno za takmicenja, na tim takmicenjima, na pimer na kvizovima iz geografije svi koji se takmice izgledaju kao neke bubalice, ozbiljni, pa zbog toga se to meni ne svidja.
 
Ja volim geografiju,nije dosadan predmet i brzo se kapira o cemu se radi.Malo mucnes mozgom (ako ga imas) i pola posla obavljeno.
Inace ne idem na takmicenja,smara sve to.Jedino se za hemiju spremam ali necu izlaziti na opstinsko.Samo se usavrsavam.I tako......Kako lepo vreme,mislim da ce biti padati kisa i da ce grmeti.:mrgreen:
 
U mom sluchaju takmichenja su gubljenje vremena, tako da ne mogu da odgovaram u vezi istih...
A geos volim, veoma zanimljiva nauka, i imam veoma dobro edukovanu, punu entuzijazma i razumevanja, pametnu, duhovitu i kvalitetnu profesorku... Bez ikakvog naduvavanja... Dodushe to mogu retju isto za 50% profesora...
 
Ben_Adam:
U mom sluchaju takmichenja su gubljenje vremena, tako da ne mogu da odgovaram u vezi istih...
A geos volim, veoma zanimljiva nauka, i imam veoma dobro edukovanu, punu entuzijazma i razumevanja, pametnu, duhovitu i kvalitetnu profesorku... Bez ikakvog naduvavanja... Dodushe to mogu retju isto za 50% profesora...

auh
priznaj klko te je platila da ovo napisheh :lol:
 
OMG OMG OMG OMG INDEED!!!!!!!!!!!!!!
Jbt. EXTRA je prema meni i zna svoj predmet, ne mozhete retji da ne zna... Ume nekada da bude nervozna, ali smo ipak svi ljudi...

Ok, JA IMAM SVOJE MISHLJENJE I SHVATAM DA NEMOZHETE DA PRIHVATITE LJUDE KOJI IMAJU DRUGACHIJE MISHLJENJE NEGO SHTO VI IMATE VASHE MISHLJENJE!!! :DDD
Joke...
 

Back
Top