jeste l' culi za Kookse?

she s only 18

Obećava
Poruka
97
Nedavno sam uhvatila njihovu pesmicu 'She moves in her own way' čini mi se na mtv~u, nešto posle i 'Naive', 'Eddie's gun' pa su me osvojili s 'If only'.E sad, s obzirom da su neafirmisani čak i u rodnoj im Britaniji,a opet ne podsecaju me ni na jedan bend,sto iskljucuje ideju da su kopija, kod mene su dobili pozitivne ocene, pa me zanima sta vi mislite o njima???
 
:arrow: Jao konacno sam dosla do njihovog albuma i sad cujem da vec snimaju novi!!!
sta mislite ima li sanse da dodju na exit? mislim s obzirom na to kakvu muziku sviraju???
nego, da obavestim potencijalne obozavaoce da su i ostale pesmice sa ovog albuma kul, ako vam se pruzi prilika obavezno poslusajte See The World, Matchbox, Time Awaits, I Want U Back iiiiiiiiiiiiiii....ma sve su vrh....obavezno poslusajte!
 
she s only 18:
:arrow: Jao konacno sam dosla do njihovog albuma i sad cujem da vec snimaju novi!!!
sta mislite ima li sanse da dodju na exit? mislim s obzirom na to kakvu muziku sviraju???
nego, da obavestim potencijalne obozavaoce da su i ostale pesmice sa ovog albuma kul, ako vam se pruzi prilika obavezno poslusajte See The World, Matchbox, Time Awaits, I Want U Back iiiiiiiiiiiiiii....ma sve su vrh....obavezno poslusajte!
I want u back...hm...Poznat mi je naziv pesme,ali ne njihove !!! :) Jel su oni tu obradjivali neke pesme ili su bas njihove ?
 

Back
Top