kres ili liz.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bludoje

Početnik
Poruka
3
pozdrav svima!
nov sam na ovom forumu......
e ovako imam 37g,ozenjen,obrazovan,ok izgled....
zanimaju me razmene sexualnih iskustava,ali samo iskreno,bez smaranja i gluposti....
ozenjen sam 9g.....pre braka spavao sam sa 10-tak devojaka,i imao jednu duzu vezu 4g...
zanima me( a interesuju me prvenstveno odgovori devojaka) sta devojke,dame udate mladje,starije svejedno više vole:
dobar liz ili sexualni odnos ili...???
moja iskustva govore da devojke mnogo lakše i brže svršavaju kad ih oralno stimulišem.....
sve je individualno,ali s obzirom da imam puno iskustva mogao sam da zaključim da je taj odnos negde oko 80% prema 20% u korist liz-a........možda i više.......
pri dugoj predigri(uključujući i liz) i duuugom odnosu u različitim pozama mali broj žena na kraju ipak svrši....mnoge i glume orgazam,ali to se uglavnom prepozna........
pri lepom,nežnom i duugom lizanju,svrši skoro svaka.....i to bez glumljenja......i to mi muškarci mnogo volimo kad nam pritisnete glavu nogama,kad obilno curi iz vas,kad je sve vlažno i mokro kad nam je celo lice i puna usta vaših sokova......i kad nam čupate kosu i urlate od zadovoljstva..........ali kada svrše uglavnom prekidaju muškarca u lizanju.....zašto???
pri tucanju je teže,mada je svršavanje mnogo žestoko....naravno kad dodje do njega,jer je potrebno mnogo više truda,udaranja znoja,ponekad mislim da će me srčko strefiti,ma nije nama muškima baš lako,ponekad to i osetite drage dame tj. kad ste gore.......
npr. moja ženica može da svrši samo otpozadi,i to kad je žestoko i kad je jaja jako udaraju na pravo mesto... i to mora da traje najmanje 15-20 min neprekidno i žestoko...opet stimulacija klitorisa......
u klasičnoj misionarskoj pozi svši jednom u 50 puta,ali onda mi stradaju ledja od noktiju......uglavnom su mi iskustva bila slična i ranije sa devojkama pre braka......
zato ja mnooogo volim liz jer je potrebno manje truda a lepo je i nama.........a posle toga još jedno desetak min. tucanja da i nama bude lepo i na hrkanje.........
devojke šta kažete na ovo?
da li više volite liz ili?????
i kad vam je lepše?????
moram da napomenem da sam o ovome svemu pričao sa skoro svim devojkama sa kojim sam bio a pogotovo sa svojom suprugom,ali me interesuje mišljenje ŠIREG auditorijuma,a pogotovo ŽENSKOG.......
i nemojte me pogrešno shvatiti,volim ja sex odnos isto kao i liz i mislim da to ide jedno sa drugim i da je povezano,ali sam stekao utisak za ovih 20 godina koliko sam ja sexualno aktivan da žene brže tj laše dolaze do orgazma i da taj orgazam sigurno nije odglumljen..

...napomena:jedna od devojaka sa kojom sam bio ranije(dobro sam je zapamtio,bila je veoma atraktivna i imala predivne bradavice,kad se uzbudi izduže se par santimetara)
ta devojka je ponekad i svršila za vreme predigre dok joj ljubim bradavice i veoma lako i brzo je svršavala,i pri lizanju,a i pri tucanju u svakoj pozi je mogla da svrši i skoro pri svakom odnosu više puta,bila je uvek opuštena i raspoložena za sex,a i volela je da menja i vara muškarce,možda je i to uzrok........ali ovo je samo jedan primer koji sam ja sreo......

ajde drage moje DAME( koje neizmerno volim i poštujem) počastite me vašim iskustvima puno će mi značiti......
ISKRENO!!!!!!
KRES ILI LIZ????????
 
neznam.nisum sve proćito al ti veruem
ja bik reko dsi ti višlje za neki liz.
al ope nemo mi zameriti jel ja ipak volem i d ebem.
ako bidneš ebo videćeš d i tako mogu žemskinje d svršu.samo ako malo upreš
 
Pazi, bludoje :lol:...lepo je sto se ti tako ozbiljno bavis pic*kom, al, bre brate, individualna je to stvar...meni se desavalo da vecina partnera mora bas da s e pomuci oko lizanja pa da dozivim orgazam, a samo par njih je moglo da postigne da orgazamiram brzo kao kod yebanja...kod drugih zena je drugacije,...sta znam...
...koji si ti, sto rece jedan forumas, pichkofil, :)
 
No hajde da ne bude sve zezanje, oralno žene, bar većina lako dožive orgazam, dakle onaj klitorisni, a sad vaginalni, iako se često čitajući stiče utisak da se svi ubiše od uživanja to baš i nije tako u relanom životu.
Postoje žene koje i njega doživljavaju lako i često ali većina ipak ne iz vrlo različitih razloga. Suština je rekla bih u glavi više nego u telu. Čak i vrlo stisnute i prilično sex frustrirane žene reaguju na stimulaciju klitorisa i mogu da dožive orgazam dok je to kod onog vaginalnog mnogo teže izvodljivo. Prosto sama stimulacija je sasvim drugačija i mnogo manje tako direktna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top