kres ili liz.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinmbad:
Jaoooooo pusti Gazdaricu i njena "načertanija" ona je ovde iz čisto markentiških pobuda :roll:

ahahahahah..vidi, luce , ja se slazem sa njenom pricom..kres, i liz se ne mogu porediti ..kao da poredis grisine i nedeljni rucak:lol:
a gazda..jbg, bio bi i it iz marketinskih razloga da znas koju lovu ubija..brate, kako riba izgleda...vizon, koza..ludilo...i to sve od love koju ubira radeci visokoprifitabilni i nadasve zanimljiv moderatorski posao:|
 
SINDI:
ahahahahah..vidi, luce , ja se slazem sa njenom pricom..kres, i liz se ne mogu porediti ..kao da poredis grisine i nedeljni rucak:lol:
a gazda..jbg, bio bi i it iz marketinskih razloga da znas koju lovu ubija..brate, kako riba izgleda...vizon, koza..ludilo...i to sve od love koju ubira radeci visokoprifitabilni i nadasve zanimljiv moderatorski posao:|
....stvarno... :shock: bunda od nerca i cipelu od krokodil,dobra para 8-)
 
hvala na odgovorima........
ja stvarno nemam puno vremena da postujem i da odgovaram.........
ja sam postavio jednostavno pitanje......
ne radi se o tome da li ja volim da ***** ili ližem ili radim to dobro ili loše......ja sam iskreno ispričao svoja iskustva....
...hvala svim ženama na komentaru......i nije toliko bitan broj partnerki,kao što neki kažu,već koliko često i raznovrsno upražnjavaš sex.........
već me interesovalo kad brže i jače žene doživljavaju orgazam.......
imam jednu prijateljicu koja je promenila stotinak partnera i tvrdi da polovina ima problem sa preuranjenom ejakulacijom,a 20% sa impotencijom,znači ostaje 30% ok muškaraca koji nešto vrede.....muškarci su veliki lažovi i hvalisavci zato ih nisam ni pitao za mišljenje...niti me uopšte zanima šta komentarišu..... .....i mislim da je malo bilo iskrenih odgovora.......jedan od iskrenih je ns11...................
dobar i žestok kres je daleko bolji od lizanja,samo sam ipak želeo da vidim kakva su i druga iskustva..........
svako ima pravo na svoje mišljenje i pravilo je da nema pravila a razumni će razumeti....
 
Ne mogu da poredim te dve stvari jer osecaj koji se dobije pri jednom i onaj pri drugom su totalno drugaciji... U oralu je sve nekako neznije i jednostrano, ali je orgazam mnogo, mnogo jaci... U klasicnoj sex kombinaciji mnogo se više moze upotrebiti masta i nekako je dinamicniji, mana je sto je orgazam znatno slabiji, vrlina je sto se odnos moze nastaviti i posle jednog orgazma, i mogu se doziveti vise komada za redom. Poza 69 mi je jedna od omiljenih, ali retko kad se zadrzim samo na njoj, ili sam pre toga imala jos nesto ili cu tek imati... Jednu stvar bih dodala: liz + kremic = rules... :)
Tako da, ljudi lizite se, yebite se, pa se opet malo lizite, pa se opet malo yebite.........
 
SINDI:
jzamisli tuge, lizati do besvesti:roll:
Joj, imala sam jednom takvo iskustvo... Nije prestajao da lize iako sam mu ja vise puta rekla da mi je dosta lizanja i da bih da najzad predjemo na nesto konkretno... :roll:
SINDI:
ji ono mi je dobro, retko koja zena dozivi vaginalni orgazam:mrgreen:
uvek sam u dilemi jel ljudi ozbiljno to misle , il se zajebavaju:roll:
E, htjela sam i ja da to prokomentarisem, pa sam odustala...
Ne da mi se objasnjavati da ja zaista tako cesce i intenzivnije svrsavam...
 
Gazdarica:
Joj, imala sam jednom takvo iskustvo... Nije prestajao da lize iako sam mu ja vise puta rekla da mi je dosta lizanja i da bih da najzad predjemo na nesto konkretno... :roll:
E, htjela sam i ja da to prokomentarisem, pa sam odustala...
Ne da mi se objasnjavati da ja zaista tako cesce i intenzivnije svrsavam...

Ma jednostavno su te ubedili da nemas pojma sta ti se desava, pa si odlucila da se vise ne blamiras - cak ni u marketinske svrhe... :lol: :roll:
 
QUOTE=silvija89]Ne mogu da poredim te dve stvari jer osecaj koji se dobije pri jednom i onaj pri drugom su totalno drugaciji... U oralu je sve nekako neznije i jednostrano, ali je orgazam mnogo, mnogo jaci... U klasicnoj sex kombinaciji mnogo se više moze upotrebiti masta i nekako je dinamicniji, mana je sto je orgazam znatno slabiji, vrlina je sto se odnos moze nastaviti i posle jednog orgazma, i mogu se doziveti vise komada za redom. Poza 69 mi je jedna od omiljenih, ali retko kad se zadrzim samo na njoj, ili sam pre toga imala jos nesto ili cu tek imati... Jednu stvar bih dodala: liz + kremic = rules... :)
Tako da, ljudi lizite se, yebite se, pa se opet malo lizite, pa se opet malo yebite.........[/QUOTE]
slažem se vrlo slična su i moja iskustva.........i zato sam ovo i započeo jer sam primetio da je kod većine žena jači orgazam pri oralnoj stimulaciji, pri kresanju može doživeti više njih zaredom,ali su slabiji(pa onda nekad pomislim da možda i glumi) u potpunosti se slažem.....
mada je sve individualno i zavisi od osobe do osobe,što se može vidieti iz ostalih odgovora...
.moja su iskustva sa ženama slična onioma kako ih je silvija89 opisala....

još nisam sreo ženu koja nije volela da je ližem,ili da ne doživi orgazam tada........
možda je sve i u hemiji,ja sam vrlo probirljiv kad su žene u pitanju i privlači me odredjeni tip.......možda i to ima veze..... s ovim ne želim nikog da uvredim i držim se one da u "sve žene lepe na svoj način",i veoma ih poštujem i nikada ne vredjam,niti potcenjujem u bilo kom smislu......
paradizo:
IHHHHHHHHH, deset zenskih si imao, u pravu si, imas veliko iskustvo. Samo neznam sta ce ti reci ovi sa foruma koji su imali vise desetina njih.

kao što sam i rekao malo ranije volim i poštujem žene,a ne udaram recke......
u onih 10 računao sam sve svoje "veze",pa makar bile i mesec dana........
a ne kresanja za jedno veče po žurkama kad si pijan i napušen...........
a ti bi možda da nam se pohvališ kako si VELIKI ***** sa puno iskustva.......
tipično crnogorski možda i "griješim" ali mi mnogo liči.........
 
Pri oralnom seksu svaka zena moze da svrsi
Normalno je da posle toga ne zeli da je lizes jer je suvise intezivan osecaj
Pa tako je i kod muskaraca valjda, nakon svrsavanja ko jos hoce da mu yena nastavi sa sisanjem
Ako vec hoces da znas sta zene vole, ne zabotavi da je dobro i lizati guzu
Naravno i zene to treba muskarcima da rade jer je osecaj bozanstven
 
donamileva:
Pri oralnom seksu svaka zena moze da svrsi
Normalno je da posle toga ne zeli da je lizes jer je suvise intezivan osecaj
Pa tako je i kod muskaraca valjda, nakon svrsavanja ko jos hoce da mu yena nastavi sa sisanjem
Ako vec hoces da znas sta zene vole, ne zabotavi da je dobro i lizati guzu
Naravno i zene to treba muskarcima da rade jer je osecaj bozanstven
...pa jel se baš mora.... :shock:
 
hmmmm...
rijetko ovde sta komentarisem i napisem , ali ova tema mi bas nekako ovori oci da vidim sta se desava..

Hmmmm.. opet..

Uvijek, ali uvijek glasam za KRES.. naravno ne odbijam ni liz, ali liz nije jedina stavka kojom bih se bavio.. recimo da je jedna karika u lancu..

Sad, nigdje ne pomenu onu sa felatiom, da li si se zapitao da dosta djevojaka ima jak nagon dok obradjuje muskarca oralno...

Nije liz svetinja...

Finis je uvijek finis u dobrom kresu, a sve osalo moze redom..

Opleti prijatelju....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top