raskid

E,slushaj....ovaj...chitaj onda....
Ovako ja radim....neznam u tvom sluchaju ko raskida....i zashto....
Ali ja kad raskinem....onda da se ne bih osetjala krivom....i ko zna shta...da se ne daj Boze pokajem....i krenem da "ispravim greshku"...koja ni nije greshka....jednostavno ubedim sebe....(chitaj "slazem sebe") da nisam mogla bolje uraditi...i da nisam ja raskinula...on bi....i tako...u sushtini ubedim sebe da sam najpametnije uradila....i da je on odvratan glupi dosadan chovechuljak...i da tju procvetati bez njega.....
Naravno uz to ide promena fizichkog izgleda....ne nishta drastichno...ali neke sitnice....nove....chisto da neshto dobijem tim raskidom.... :D
Svo to "laganje same sebe" traje kratko...dok ne nadjem drugog...a posle me bash briga... ;)

Moje drugarice prsnu...jer umesto da razmishljaju pozitivno..one prsnu...i pochinje scena "ali on bi se promenio"...ili "kad sam ostala bez njega shvatila sam koliko mi znachi"...to baci u kantu..ne treba ti....Natjesh 15000 puta boljeg...i shta tjesh vishe 8-)
 
A da li treba da placem?
Hvala....Evo npr.danas sam skratila siske.I bas sam slatka.:-)
Ja znam da se on nikad ne bi promenio.Stoka jedna.Ali pravice on mene od blata.Seljak jedan.
 
tufnica_86:
A da li treba da placem?
Hvala....Evo npr.danas sam skratila siske.I bas sam slatka.:-)
Ja znam da se on nikad ne bi promenio.Stoka jedna.Ali pravice on mene od blata.Seljak jedan.

Shto bi plakala?Samo da bi dobila podochnjake?I podbule obraze?ma ne treba ti ni to...i to baci u kantu.....Nabaci osmeh na lice....osim ako ti se plache.....A i ako ti se plache...idi u teretanu ili na trchanje...ili pusti muziku do daske i iskachi se....protjitje te...a i dobro je za liniju ;)
 
Zapaljiva:
Shto bi plakala?Samo da bi dobila podochnjake?I podbule obraze?ma ne treba ti ni to...i to baci u kantu.....Nabaci osmeh na lice....osim ako ti se plache.....A i ako ti se plache...idi u teretanu ili na trchanje...ili pusti muziku do daske i iskachi se....protjitje te...a i dobro je za liniju ;)


U teretanu sam krenula od 3.januara.Mozda je to bio neki znak???
Zamisli da dobijem podocnjake...E to bi bila katastrofa.Hvala puno....
 
Devojke uglavnom menjaju fizicki izgled kad su u emotivnoj krizi,tako bar kazu...:? Mada sam i ja imala tu potrebu kada sam raskinula sa bivsim.Prosto pozelis da izgledas drugacije,lepse,za sebe i za druge :D
 
ofarbaj se .... pusti nokte... ako su ti dugi onda ih seckaj.... oblikuj u oshtrice..... promeni nachin shminkanja..... pochni da silujesh.... [evo mozesh da krenesh od mene] hehehehehehehe
 

Back
Top