Moj TV Dnevnik

Linger

Obećava
Poruka
70
Da li gledate? Ja cu biti neutralan, jer ima puno emisija, u kojima obicni ljudi izlaze iz anonimnosti, pa je ova mozda i suvisna! Neutralan sam, jer volim takve emisije, ali takodje smatram da ih ima previse!
 
E meni je bio gotivan neki kloshar u toj emisiji al sad ga izbacishe i sad sve neki smorovi budi Bog s nama.
Inace protiv sam reality programa jer covek moze opasno da se navuce na njih ( znam po mom primeru)
 
meni veliki brat nije smetao i gledala sam ga.medjutim,shvatila sam tek posle 50 dana koliko je on ugrozio program B92.Prvo ono sr*nje Tehnicari koje je UZASNO izrezirano i UZASNO dosadno.Onda Karaoke Obracun koji je u pocetku bio super a sada je stvarno dosadan.Pa,to oblacenje majke i kcerke to sam cula reklamu na radiju.I SAD OVO!Ovo je ubjedljivo najgore.POsadi se neki debil pocne da prica:
u vezi igora pa ....price su ti stvarno zanimljive ali bre covece baroonisseees.
''baronises''?oni su kao sve fensi i ''cool'', a ustvari su dosadni k'o proliv.
 
aleksandrica_k:
Slazem se sa tobom! B92 je nekada imao dosta kvalitetniji program, a sada...no comment :roll:
kad se samo setim plave planete....mogli bi to da prikazuju umesto ovakvih krajnje beciljnih emisija.....poceli su da jure samo pare i pretvorili su se u pink. jos samo cekam kad ce da naprave svoju verziju grand parade i bravo showa....
 
zanimljiva emisija, pogledam kad naletim i kad nemam sta da radim. ne vidim poentu ali mi je sasvim ok. a sto se tice pretvaranja b92 u pink, to se nikada neci dogoditi zato sto je b92 100000000000000 puta bolji od pinka, a pink je ..............
 

Back
Top