400 000 Rusa ima preko milion dolara..

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
Broj milionera u Rusiji raste vrtoglavo.
33 Rusa su milijarderi-dok je oko 400 000 Rusa milioneri.
Forbes tvrdi da je to najvise zahvaljujuci berzi..
Rusi su sve bogatiji i mogu kupiti pola Evrope..
Inace 60% kuca cija je vrednost preko 20 miliona dolara prosle godine su kupili Rusi u Londonu..
U Londonu zivi oko 300 000 izuzetno bogatih Rusa i prave veliki novac.
Mnogi London zovu Moskva ne Temzi..
Ako se Skotska odvoji ove godine na referendumu-Engleska mozda udje u sastav Ruske Federacije?????

Number of Millionaires in Russia Close to 400 Thousand. 33 Russian Citizens Are Dollar Billionaires.

According to the latest declaration campaign, the number of millionaires in Russia has tripled.
Officially the number of people whose incomes surpassed a million dollars totaled 88 thousand. However, by expert estimates, the true number of millionaires in Russia is close to 400 thousand.
Together with India and China, Russia is turning into a leader in the growth of per capita savings worth millions, leaving behind the USA and the countries of the Old World. This is the conclusion of Forbes experts who believe the growth is due to the stock market activity.
 
Prosecna plata u Junu u Rusiji je bila 400 dolara americkih-sto je realno oko 740 dolara..
Sada je to dosta vise..
Zivi se dosta bolje nego ranije i za 15 godina su prognoze da ce Rusija imati jedan od najboljih standarda u svetu..
Uglavnom zahvaljujuci ogromnom prirodnom bogastvu i dobroj ekonomskoj politici..
Videcemo..

According to the Federal State Statistics Service of Russia, the monthly nominal average salary in June 2006 was about 10,975 rubles (about $408 nominally; about $740 PPP), 25.6 percent higher than in June 2005 and 7 percent more than in May 2006.

For the year of 2007, Russia's GDP is projected to grow to about $1.2 trillion nominally (31.2 trillion rubles)
 
~Petar~:
mozda je zato 2002. godine 35% gradjana welfare rusije zivelo u siromastvu ?( sa licnim dohotkom manjim od 40$ mesecno) :roll:

Kao i obicno lupas gluposti jer mrzis Rusiju i Ruse. U Rusiji niko ne radi ispod 300 dolara mesecno.

Evo ti poredjenje Rusije i Srbije.

U Rusiji GDP je bio 2005te godine 11.062 dolara dok je u Srbiji GDP bio zz 2005 godinu 5.328 dolara. Kao sto mozes primetiti GDP stanovnika Rusije je duplo veci od stanovnika Srbije, sto automatski povlaci zakljucak da je neverovatno da 35% stanovnistva Rusije radi za $40 dolara mesecno jer bi u tom slucaju trebalo da 35% stanovnistva Srbije radi za $20 dolara mesecno jer Srbi u proseku zaradjuju duplo manje od prosecnih Rusa. A svi znamo da u Srbiji niko ne radi ispod 100e dok je u Rusiji minimalna cena rada 300 dolara mesecno.

Plus vecina stvari je u Rusiji mnogo jeftinija nego kod nas sto znaci da njihov novac tamo vredi realno vise nego kod nas.
 
Prosecna plata u Junu u Rusiji je bila 400 dolara americkih
Па толико је и овде. Исте плате на које овде кукате као ужасне, сада наводите као чудесни успех Русије.

И сада са ентузијазмом најављујеш да ће једног дана имати економију од 1,2 хиљаде милијарди $, а толико сада има Канада.
Канада која је по популацији ближа Србији него Русији.

Добра илустрација руске економске моћи је то што су до малопре имали мање девиза него Хонг Конг.
 
Jerry Ropero:
Kao i obicno lupas gluposti jer mrzis Rusiju i Ruse. U Rusiji niko ne radi ispod 300 dolara mesecno.

Evo ti poredjenje Rusije i Srbije.

U Rusiji GDP je bio 2005te godine 11.062 dolara dok je u Srbiji GDP bio zz 2005 godinu 5.328 dolara. Kao sto mozes primetiti GDP stanovnika Rusije je duplo veci od stanovnika Srbije, sto automatski povlaci zakljucak da je neverovatno da 35% stanovnistva Rusije radi za $40 dolara mesecno jer bi u tom slucaju trebalo da 35% stanovnistva Srbije radi za $20 dolara mesecno jer Srbi u proseku zaradjuju duplo manje od prosecnih Rusa. A svi znamo da u Srbiji niko ne radi ispod 100e dok je u Rusiji minimalna cena rada 300 dolara mesecno.

Plus vecina stvari je u Rusiji mnogo jeftinija nego kod nas sto znaci da njihov novac tamo vredi realno vise nego kod nas.
U poslednje 2 godine boravio sam 4 puta po 10-20 dana u Rusiji tako da podatak da u Rusiji niko ne radi za manje od 300 dolara je netačan. U provinciji ljudi u velikim fabrikama i za 150-300 dolara, istina za razliku od Moskve cene su niže nego kod nas.
 
Pa ne znam meni je moj prijatelj koji radi u Rusiji u jednom gradu u Sibiru mi rekao da tamo kod njih niko ne radi za ispod 300 dolara. Rusija je ogromna zemlja , najveca na svetu tako da verovatno ima siromasnih delova jos, al generalno u proseku tamo se daleko bolje zivi nego kod nas. Pa dovoljno je znati/reci da je Moskva danas najskuplji grad na svetu.
 
Neopisivo mi je drago , sto ce srpska sirotinja , verovatno mnogo mirnije i spokojnije da spava, sada, kada smo saznali , da ruski kriminalci i tajkuni, kupuju kuce po Londonu za 20 miliona dolara :D :D :D :D

Zaboravili ste samo onaj patriJotski uzvik.......

ZIVELI RUSKI BOGATASI............!!!!!!!!
:D :D :D :D

P.S.
Sada , kada pogledate u svoje prazne novcanike, ne ocajavajte........neki brat, Rus je kupio negde na zapadu kucu od 20 miliona.......bice vam odmah lakse oko srca :D :D :D
 
inagadadavida:
Neopisivo mi je drago , sto ce srpska sirotinja , verovatno mnogo mirnije i spokojnije da spava, sada, kada smo saznali , da ruski kriminalci i tajkuni, kupuju kuce po Londonu za 20 miliona dolara :D :D :D :D

Zaboravili ste samo onaj patriJotski uzvik.......

ZIVELI RUSKI BOGATASI............!!!!!!!!
:D :D :D :D

P.S.
Sada , kada pogledate u svoje prazne novcanike, ne ocajavajte........neki brat, Rus je kupio negde na zapadu kucu od 20 miliona.......bice vam odmah lakse oko srca :D :D :D[/QUOTE

Niko ne prica o Ruskim bogatasima nego generalno o rastu standarda Ruskog naroda koji je svake godine sve veci.Pusti te tvoje prazne price o Ruskim kriminalcima kad od vas demokrata nema vecih lopova.
 
besniris:

Niko ne prica o Ruskim bogatasima
nego generalno o rastu standarda Ruskog naroda koji je svake godine sve veci.Pusti te tvoje prazne price o Ruskim kriminalcima kad od vas demokrata nema vecih lopova.

Broj milionera u Rusiji raste vrtoglavo.
33 Rusa su milijarderi-dok je oko 400 000 Rusa milioneri.
Forbes tvrdi da je to najvise zahvaljujuci berzi..
Rusi su sve bogatiji i mogu kupiti pola Evrope..
Inace 60% kuca cija je vrednost preko 20 miliona dolara prosle godine su kupili Rusi u Londonu..
U Londonu zivi oko 300 000 izuzetno bogatih Rusa i prave veliki novac.

Si ti , decko , samo nepismen, samo glup, ili si i glup i nepismen??? :confused:
 
inagadadavida:
Broj milionera u Rusiji raste vrtoglavo.
33 Rusa su milijarderi-dok je oko 400 000 Rusa milioneri.
Forbes tvrdi da je to najvise zahvaljujuci berzi..
Rusi su sve bogatiji i mogu kupiti pola Evrope..
Inace 60% kuca cija je vrednost preko 20 miliona dolara prosle godine su kupili Rusi u Londonu..
U Londonu zivi oko 300 000 izuzetno bogatih Rusa i prave veliki novac.

Si ti , decko , samo nepismen, samo glup, ili si i glup i nepismen??? :confused:

Od tebe glupljeg nema.
Aj sad lepo u Americku ambasadu po svoje misljenje pa mozes da nastavis da lupetas.
 
inagadadavida:
[/B][/SIZE]

:D :D :D .......a sto ti igras kazacok, ako su ruski krimosi prebogati, a ti jadan ni za nove patike nemas??? :roll:

Ako si u nekom talu , reci, pa da mi bude logicno tvoje veselje :D

Ja samo prenosim interesantnu vest jutros iz svetske stampe.
Sigurno ovde ima i polukriminalaca-takvo je vreme..
Istina je da su Rusi sve bogatiji i bogatiji i time raste njihov uticaj u svetskoj politici..
Da li ja imam za patike-to je moja privatna stvar..
Ravnodusan sam prema bogastvu Rusa..
Nema potrebe za vredjanjem sa Vase strane..
 
Jerry Ropero:
Rusi su ekonomska elita buduce Evrope.
A naravno mi Srbi bi sve dali da nam veliki brat baci koju kosku.Hebote izgledate ko domace dzukele koje gledaju vlasnika kako glodje batak. I tako masuci repom i plazeci jezicinu sve u sreci cekate da vas gazda pogleda onako ispod oka i baci vam ogrizak u neki cosak, pa da potprasite pete trazeci kosku :roll:
Ima li Srpski narod ista od toga sto je toliko bogatih Rusa?Ima li uopste obican Rus ista od toga?Pa ja sam siguran da samo u Beogradu ima preko dvesta ljudi koji imaju preko milionceta.Pa sta obican Srbin kao Jeremita ima od toga :roll:
 
savin:
Ja samo prenosim interesantnu vest jutros iz svetske stampe.
Sigurno ovde ima i polukriminalaca-takvo je vreme..
Istina je da su Rusi sve bogatiji i bogatiji i time raste njihov uticaj u svetskoj politici..
Da li ja imam za patike-to je moja privatna stvar..
Ravnodusan sam prema bogastvu Rusa..
Nema potrebe za vredjanjem sa Vase strane..

Pa ako si ravnodusan prema bogatstvu ruskih tajkuna, sto je i normalno..........
Ja sam ravnodusan prema bilo cijem tudjem bogatstvu......

Sto igras kazacok???? :confused:

takojees0.gif
takojees0.gif
takojees0.gif


p.s.

Izvini , ako si se uvredio........nije bila namera
 
inagadadavida:
Pa ako si ravnodusan prema bogatstvu ruskih tajkuna, sto je i normalno..........
Ja sam ravnodusan prema bilo cijem tudjem bogatstvu......

Sto igras kazacok???? :confused:

takojees0.gif
takojees0.gif
takojees0.gif


p.s.

Izvini , ako si se uvredio........nije bila namera

Па ако овако наставиш да вежбаш, кокошко очерупана, још ћеш једног дана и да научиш па да нас изненадиш како умеш да ИГРАШ КАЗАЧОК.........о....дирла-да.......дирла-да-да......... :lol:

 

Back
Top