Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bilo bi super da nadjes nekoga za miska..on je duuuusaaaa....al da ga vidis samo kako je jadan i dobar..
stenci su svi tu i nece se poklanjati do kraja februara,imaju 20 dana..da ih vidite uzivo,kao neke loptice,da su kod mene ja bih ih zadavila od srece...dundice debelice...ajde sad ko hoce da rezervise nek kaze ko hoce koje kuce

ovo je muzjak labradorcic

 
Zasto samo decaka?

A odakle ste?

Ja poklanjam 2 steneta, u NS su tacnije Veterniku, ali bih dovezla stene u NS. Imaju 3 meseca, bice srednjeg rasta... Zenkice su i jedna je crna a jedna crnobela. Ko zeli jedno nek se javi na 0642465804 ili mail annansv@gmail.com

Ako ste iz Ns trazite malo ranije na ovoj temi, jos neko poklanja kucice koji imaju 1 mesec a ima tu i muzjaka. :)
 
kada ce ljudi shvatiti da rasno stene niko ne poklanja,rasni psi dok su mali oni se kupuju a ne dobijaju se na poklon.
Dakle ako zelite rasno stene kupite ga.
Mi smo dali oglas da poklanjamo mesance i ponekog rasnog psa i odjednom svi koji procitaju oglas misle da smo darezljiva odgajivachnica i da eto,razmnozavamo rasne pse samo da bismo ih poklanjali kao deda mraz.
Svi traze neke toj pudle,maltezere,pitove,chivave...dobermane....mogli su neke skuplje rase da nadju.misim stvarno.
Mi im nudimo mesance,polurasne koji su mesani sa tom rasom i oni nece...okej,mi onda ponudimo tu rasu koju traze ali odraslog psa posto stence nemamo nego uglavnom pse od godinu i nesto ili vise,a oni pitaju dal ti psi imaju papire(??????)
Sinoc me jedna budala zove posle 11 uvece i pita dal imam toj pudlu.....jao,boze svasta kakvih ludaka ima,niste ni svesni,ej ko jos zove bilo kakve oglase u 11 nocu?
I ne vredi,ljudima ne mozes da objasnis da nisi odgajivac nego chlan udruzenja za zastitu zivotinja i da su psi spaseni....ali,neeee,oni hoce rasno stene,vrhunskog porekla sa pedigreom,pa jos na POKLON....
 
Jel poklanja neko stene Zlatnog KOker Spanijela, muzjaka, sa papirima tj pedigreom!?




haha shalim se, shalim se...
Ja cu svoje dobiti :P
I nece imati papire.
I tachno me zabole .....
Imao, nemao, necu ga voditi na izlozbe nego voleti, maziti, paziti, hraniti, setati, gnjaaaaaaaaviti, i voleti najvise na svetu!

 
kada ce ljudi shvatiti da rasno stene niko ne poklanja,rasni psi dok su mali oni se kupuju a ne dobijaju se na poklon.
Dakle ako zelite rasno stene kupite ga.
Mi smo dali oglas da poklanjamo mesance i ponekog rasnog psa i odjednom svi koji procitaju oglas misle da smo darezljiva odgajivachnica i da eto,razmnozavamo rasne pse samo da bismo ih poklanjali kao deda mraz.
Svi traze neke toj pudle,maltezere,pitove,chivave...dobermane....mogli su neke skuplje rase da nadju.misim stvarno.
Mi im nudimo mesance,polurasne koji su mesani sa tom rasom i oni nece...okej,mi onda ponudimo tu rasu koju traze ali odraslog psa posto stence nemamo nego uglavnom pse od godinu i nesto ili vise,a oni pitaju dal ti psi imaju papire(??????)
Sinoc me jedna budala zove posle 11 uvece i pita dal imam toj pudlu.....jao,boze svasta kakvih ludaka ima,niste ni svesni,ej ko jos zove bilo kakve oglase u 11 nocu?
I ne vredi,ljudima ne mozes da objasnis da nisi odgajivac nego chlan udruzenja za zastitu zivotinja i da su psi spaseni....ali,neeee,oni hoce rasno stene,vrhunskog porekla sa pedigreom,pa jos na POKLON....


Nemoj da se nerviras i dzabe trosis reci a i zivce kad nema svrhe.:!:
 
Ajde nmojte tako, decko je pitao ako neko ima, znate da je pre par meseci neki decko poklanjao staforda od 11 meseci sa sve papirima, to je jos stene. A neko od vas je isto poklanjao stene pita koliko se secam, tako da nije nemoguce da se stvarno tako nesto desi.
 
Koliko pasa! E pa ja cu da se razlikujem! Ljudi kojima moj muz odrzava stoku (krupnu, kao vet uglavnom to radi) poklanjaju sijamskog macora od nesto vise od jedne godine. Tu postoje dva problema: 1)macak je u Kraljevu; 2)znate svi koja im je rasna odlika osim divnih, safirno plavih ociju? Mjaukanje dok ne promuknu. Zato ga i poklanjaju. Naravno postoji mogucnost da se utisa kastracijom ali oni to ne zele. Pa ako neko zeli, neka se javi na PP.

Ja znam da nisam bila nesto narocito ubedljiva ali namerno sam iznela problem onakav kakav je da ne bi bilo problema kasnije.
 
Cula sam da je neko bacao otrov na poljanu na kojoj ove devojcice zive, pa nam je frka da ih skolonimo odatle.
Bea je pas za dvoriste, nikad joj nije hladno...
Ziza je zimogrozljiva i sarmantna, voli da se vozi kolima...
Maza ima problem sa nekontrolisanim uriniranjem (pokusavamo da ga resimo)...
Sve tri su izuzetno dobrocudne i prave su maze. Sve su sterilisane, vakcinisane protiv besnila i cipovane.
Ako neko moze da pomogne...
 

Prilozi

  • kucici.jpg
    kucici.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 35
Akcija udomljavanja po prvi put u Pancevu!
Organizacija Animal Rescue Center je pozvana da organizuje po prvi put akciju udomljavanja u Pancevu.Akcija ce se odrzati u nedelju 10.02.2008 u periodu od 13-16h na trgu 12 Vojvodjanskih udarnih brigada.Akciju ce podrzati HIP Pancevo-Petrohemija,Opstina Pancevo,clanovi diplomatskog kora Kanade,Slovacke,Madjarske...,pretstavnici vojvodjanske vlade,Pravoslavna,Katolicka,Madjarska reformatska,Slovacka reformatska crkva...Pored usvajanja pasa i macaka posetiocima ce biti dostupni strucnjaci koji ce pruzati pravne i veterinarske savete.
Vazno je napomenuti da su sve zivotinje vakcinisane ,sterilisane (starije),chipovane i potpuno zdrave,kao i to da ce svako ko usvoji psa dobiti na poklon i kucicu.
Pozivamo Vas da svojim prisustvom podrzite ovu akciju i provedete jedno lepo popodne sa nasim sticenicima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top