Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poklanjam crno belog macora starog 6 meseci. Sterilisan, vakcinisan. Divne naravi!
 

Prilozi

  • Kibo3.jpg
    Kibo3.jpg
    20,2 KB · Pregleda: 11
  • kibo6.jpg
    kibo6.jpg
    93,7 KB · Pregleda: 13
Poklanjam ove dve preslatke i lepo vaspitane mace...
Tigrasta je Medena, sivo-beli je Mali Micko... (za koga postoji kandidat, ali ne dopadaju mi se uslovi u kojima bi ziveo...on je prava razmazena neznica...)
 

Prilozi

  • Meda, Medena i Mali Micko.jpg
    Meda, Medena i Mali Micko.jpg
    36,5 KB · Pregleda: 15
  • M.M..jpg
    M.M..jpg
    28,8 KB · Pregleda: 18
  • u tunelu.jpg
    u tunelu.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 19
Misa i Mina su preslatki mali mesanci, stari oko mesec dana, pronadjeni nedavno zajedno sa njihovih cetvoro brace u kartonskoj kutiji, na poljani pored ulice. Pretpostavljamo da ih je neko prosto dovezao, istovario iz kola i otisao. Dva steneta su u medjuvremenu nestala (nadam se da ih je neko uzeo), a dva smo uspeli da udomimo. Ostala su jos dva, bata i seka. Preslatki su, jako umiljati, kao i sve bebe. Pomozite da ih udomimo!

Kontakt telefoni: 064/2754786 i 064/2939591
E-mail: jelena_nitro@yahoo.com i mordor@eunet.yu

Slicice

Mina


Misa


 
Bubica je nadjen pre oko mesec i po dana, polumrtav i
izgladneo. prosli smo dvonedeljnu terapiju kako bi
opet stao na noge i sada je, hvala Bogu, ziv, zdrav,
vakcinisan i ociscen od parazita. Bubica sada ima oko
4 meseca i raste u velikog ali milog, pametnog i
druzeljubivog psa, posebno sa decom. Ja na zalost ne
mogu da ga zadrzim i imam rok do petka da ga udomim,
posle toga zaista ne znam sta cu sa njim.

E-mail. hidden_catch@hotmail.com
 

Prilozi

  • Bubica 001.jpg
    Bubica 001.jpg
    42,5 KB · Pregleda: 19
  • Bubica 003.jpg
    Bubica 003.jpg
    27,5 KB · Pregleda: 19
ovako kod mene na repertoaru su najhitnije za sad 3 slatke tigraste mace 2muzijak 1 zenka imaju mesec dana njihove slike imam i jos 8maca koje nisam uspela jos da slikam ali ima mogucnosti za zainteresovane da dodju da ih vide i da se odluce koju ce
drzimo ih u kuci
slike bih stavila al ne znam kako tako da ko god je zainteresovan mogu da mu ih posaljem samo nek me kontaktira pritom imam slike i mojih kuca koje su isto neke na udomljavanje jer ih stvarno imam puno a finansijski jedva uspevamo da izdrzavamo sve donacije su veoma male da ne ulazim u pricu tako da ko god da je zeljan da nam nekako pomogne donacijom hrane ili cak sigurnim udomljavanjem molim da mi se javi jer 19 pasa i 5 velikih i 12 malih macica bez obzira na prednost kuce i ogromnog dvorista nemamo bas iskreno uslova jer cifre za sterilizaciju i hranu, u odnosu na nase finanskijsko stanje, su ogromne, a svi su zajedno i sto je najvaznije psi i macke se vole.....
:)
 
Ljudi pravite i radjajte decu da biste imali najzdraviju obavezu i zanimaciju.
Veliki pozdrav za Raku iz Trstenika i njegovu izjavu na skupstini grada gde trazi da se kucici unistavaju, a ne da se kastriraju: "Nece oni mene da j... nego ce da me ujedu." Bravo Rako.
 
peco:
Te dzukele i macketine sto vi poklanjate, mi unistavamo na prost nacin. Pravo u sahtu, pa za kratko vreme vise nisu u funkciji.
Ljudi pravite i radjajte decu da biste imali najzdraviju obavezu i zanimaciju.
Veliki pozdrav za Raku iz Trstenika i njegovu izjavu na skupstini grada gde trazi da se kucici unistavaju, a ne da se kastriraju: "Nece oni mene da j... nego ce da me ujedu." Bravo Rako.
Reklo bi se da si malo zalutao ne samo na temu već i na podforum.
Raznim Rakama i onima koji im aplaudiraju je potpuno bespredmetno objašnjavati i ponavljati kako rađanje dece ne isključuje brigu i o životinjama i obrnuto, kao što većina nas nikad neće moći da shvati zašto uopšte neko postavlja takve "paralele" :roll: .
Pošto se ne razumemo niti ćemo ikad to uspeti, a ovo jeste podforum "kućni ljubimci", dakle namenjen onima koji znaju šta to znači - toplo preporučujem da svoje ideje razmenjuješ sa sebi sličnima. Ovde ti nije mesto.
Hvala na razumevanju!
 
Dajem tigrastog macora. Dao bi mu jedno 3 mjeseca. Nasao sam ga prije 2 mjeseca ispred zgrade ranjenog u rep. Sad je ozdravio nije mu nista, samo mu je malo kraci rep, skoro da se ne provali, kad poraste nece se primjetiti to sigurno. Nema buva niti ostalih napasnika. Kad ne divlja okolo(igra se) obozava da se mazi i jako je vezan za ljude. Bg
 
peco:
Te dzukele i macketine sto vi poklanjate, mi unistavamo na prost nacin. Pravo u sahtu, pa za kratko vreme vise nisu u funkciji.
Ljudi pravite i radjajte decu da biste imali najzdraviju obavezu i zanimaciju.
Veliki pozdrav za Raku iz Trstenika i njegovu izjavu na skupstini grada gde trazi da se kucici unistavaju, a ne da se kastriraju: "Nece oni mene da j... nego ce da me ujedu." Bravo Rako.


dobro je poznata stara izreka ko nevoli zivotinje nevoli ni ljude
a ovaj je cist primer
 
peco:
Te dzukele i macketine sto vi poklanjate, mi unistavamo na prost nacin. Pravo u sahtu, pa za kratko vreme vise nisu u funkciji.
Ljudi pravite i radjajte decu da biste imali najzdraviju obavezu i zanimaciju.
Veliki pozdrav za Raku iz Trstenika i njegovu izjavu na skupstini grada gde trazi da se kucici unistavaju, a ne da se kastriraju: "Nece oni mene da j... nego ce da me ujedu." Bravo Rako.
angry-smiley-002.gif
 
Ma ne obracajte paznju da ovakve ludake i slicne njima, koji samo hoce da skrenu paznju na sebe jer ih u okolini niko vise ne primecuje ni 2%, pa siroti moraju da se nakace na neki forum gde ce ovakvim ispadima naterati ljude da nesto prokomentarisu na njihov jad i bedu.
Zaista tuzno, verovatno ce umreti sam u nekom trulom starackom domu jer ga i rodjena deca vise nece moci da gledaju, napusten od svih, besan i jadan. Niko nece zeleti ni sah da odigra sa njim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top