Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imas kanadsku vevericu (chip & dejla) u balkanskoj u pet shopu,kosta 15000 dinara,i dusa me boli za nju,drze je u malom kavezu ako mozes ikako da je spases extra! :D
ofelija:
Ako neko zna kako da kupim ili ako neko zeli da mi pokloni:) malu vevericu neka mi se javi:)znam da je glupo ali puno volim zivotinje i imam i kucu i macu i 2 morska praseta i papagaja i straaasno zelim vevericu!
 
Dragi drugari,

Udomila sam oba stenca. Crno sam udomila prvo,a belo sam jedan vikend zadrzala kod mene kuci zbog sintera i posto nisam uspela odmah da ga udomim vratila sam ga u krug firme. Medjutim, dva dana kasnije dolazim ja na posao i shok - bili sinteri i pokupili sve kucice! Onda ja briznem u plac, celu moju firmu potresem, puste me u vreme radnog vremena da odem u Ovcu i dodjem ja tamo pre tog njihovog vozila koje je pokupilo kucice. Tamo sam sedela sat i po i plakala :roll: Pitaju me sto placem, a ja kazem da ce da ih ubiju sad kad su ih uhvatili :(
Onda mi je tamo neki veterinar rekao da ih ne ubijaju vec ih sterilisu i vracaju na mesto gde su ih nasli ali u krug moje firme ne mogu da ih vrate jer se bune neki kreteni iz nekih firmi.
Kad je stiglo vozilo ja uzmem malu belu kucu i opet u plac, jer se radujem sto je ziva i zdrava. Onda me je taj lik pitao da dam kuce nekoj baki i deki ali mi se ta ideja nije svidela, ali tu je dosao neki covek koji je trazio kuce za malu cerku od dve godine. Zive u kuci sa ogradjenim dvoristom...i nakon sto sam sve ispitala i videla slike deteta :-D pristanem da im ustupim kuce. Odem sa covekom da kuce primi vakcinu protiv stenecaka i pozdravimo se ja i bela kuca...Eto, tako se to zavrsilo!
Ako se u krugu firme opet nadje neko stene, postavicu ja opet slike, ne brinite! Sad cekam da primim platu pa da kupim par dzakova hrane u granulama i odem do nekog azila ;) Dovidjence svima!!!
 
dragi drugari ako niste znali da u kafileriji u ovci eutanaziraju sve stence do 4meseca zato sto po programu sterilizacije koje je uradila "orca" ne ulaze u program sterilizacije te bivaju ubijeni :( do sada ih je sve uzimala elena precednica udruzenja "respectA" a od danas joj nedaju da ih uzima te je ona danas sa njima na sastanku te zeli da vidi u cemu je problem i zbog cega nemoze da ih uzima :( iz kafilerije stenci su joj dolazili u raznim stanjima a na zalost su neki uginuli :cry: zato sto u ovci je izvor zaraze za stence a inace se po programu psi ne vakcinisu protiv zaraznih bolesti pa se desi kada ih vrate na ulicu da uginu :evil: inace vakcine protiv zaraznih bolesti kosta samo 220dinara pa bi ja pitao sta je vaznije da se vakcinisu protiv besnila a ta vakcinu naplacuju drzavi600dinara ili protiv bolesti da kada ih neko usvoji da ne umiru nego da zive :?: dobili su inace za sterilizaciju 5.5miliona dinara za 1000 pasa sto ne podrazumeva mace posto ni one po "orca" strategiji ne ulaze u program te se dodje do 5 500 po sterilisanom psu sto ja mislim da je sasvim dovoljno :evil:
 
To malo stene je imalo dva meseca i kad sam stigla tamo, u Ovcu, pitala sam koliko najmanje mora da bude star pas da bi se sterilisao, dobio chip, vakcinu protiv besnila i onu technost protiv parazita i rekli su mi 4 meseca. Ja sam rekla da je ovo stene po koje sam ja dosla mladje od 4 meseca i pitala sam sta se desava sa njima, kad su manji od 4 meseca i nisu hteli da mi kazu!!?
Takodje su mi rekli da se psi lutalice, koje ne vrate tamo gde su ih nasli, salju u neki azil (ali mi nisu rekli koji) a kad sam ja prosle nedelje zvala i trazila da znam gde su preostali kucici koje su pokupili oko moje firme, rekli su mi da su ih udomili!! mada je meni to jako cudno jer su psi bili odrasli i znam da ljudi najcesce uzimaju stence, kad hoce da cuvaju kuce. Nadam se samo da ih nisu ubili :( Iako su mi rekli da se ponasaju ok prema psima i da im dolazi inspekcija koja ih kontrolishe, ipak mi je to tamo sumnjivo sto se tice tretmana prema zivotinjama. Stetea sto nemamo onu 'animal police' kao u Americi :roll:
 
alal:
POMOC HITNO POTREBNA!!! NASLI SMO VECERAS PO OVOJ HLADNOCI I KISI IZBACENA TRI PRESLATKA CRNA STENCA IZA KONTEJNERA. NEMAMO MESTA ZA SVA TRI, A POSLEDNJE STO BISMO URADILI JE DA IH STAVIMO U AZIL...TU NEKO OD VAS TREBA DA NAM POMOGNE:):):)
JAVITE SE AKO ZELITE DA USVOJITE ILI BAREM OBAVESTITE PRIJATELJE. E-MAIL labla @sezampro.yu EVO SLIKE
http://i124.photobucket.com/albums/p9/lablaja/IMG_2713.jpg
http://i124.photobucket.com/albums/p9/lablaja/IMG_2712.jpg


evo i novih fotki:):)nahranjeni i budni, traze paznju
http://i124.photobucket.com/albums/p9/lablaja/IMG_2716.jpg
http://i124.photobucket.com/albums/p9/lablaja/IMG_2715.jpg
http://i124.photobucket.com/albums/p9/lablaja/IMG_2714.jpg
 
Preslatke su kuce! Pokusajte jos da stavite oglas na forumu sajta zivotinjsko-carstvo.com, tu je dosta veliki promet, a takodje dajte oglas i u halo oglasima (na njihovom sajtu halooglasi.co.yu mozete da nadjete telefon na koji mozete da date besplatan oglas). Srecno sa pronalazenjem domova za ove slatkise! :D
 
Dexas:
dragi drugari ako niste znali da u kafileriji u ovci eutanaziraju sve stence do 4meseca zato sto po programu sterilizacije koje je uradila "orca" ne ulaze u program sterilizacije te bivaju ubijeni :( do sada ih je sve uzimala elena precednica udruzenja "respectA" a od danas joj nedaju da ih uzima te je ona danas sa njima na sastanku te zeli da vidi u cemu je problem i zbog cega nemoze da ih uzima :( iz kafilerije stenci su joj dolazili u raznim stanjima a na zalost su neki uginuli :cry: zato sto u ovci je izvor zaraze za stence a inace se po programu psi ne vakcinisu protiv zaraznih bolesti pa se desi kada ih vrate na ulicu da uginu :evil: inace vakcine protiv zaraznih bolesti kosta samo 220dinara pa bi ja pitao sta je vaznije da se vakcinisu protiv besnila a ta vakcinu naplacuju drzavi600dinara ili protiv bolesti da kada ih neko usvoji da ne umiru nego da zive :?: dobili su inace za sterilizaciju 5.5miliona dinara za 1000 pasa sto ne podrazumeva mace posto ni one po "orca" strategiji ne ulaze u program te se dodje do 5 500 po sterilisanom psu sto ja mislim da je sasvim dovoljno :evil:
Ma to sve treba ispitati dobili su oni mnogo vise para, ko zna sta rade oni tamo i cime se sve bave...
Ko je uopste vlasnik ovce,pretpostavljam da je drzava.
 
Kalu je mesanac, muzjak, star oko godinu dana. Kastriran je, vakcinisan i mikrocipovan, a naucili smo ga da hoda na povocu (i da ne zabusava pritom). Nadjen je u 45. bloku, gde ga je neko najverovatnije prosto izbacio. Divne je naravi, dobar sa ljudima i psima. Deca su ga prozvala Skubi, jer je veoma velik (~70 cm u grebenu) i izgledom podseca na nemacku dogu, koje je verovatno i mesanac.

U bloku je bio sa jos par pasa i stanari okolnih zgrada su poceli da se opravdano bune.
Zbog njegove izuzetno dobre naravi, trenutno je smesten u pansion za pse na ograniceno vreme, dok mu ne pronadjemo trajan dom. Kalu je idealan pas za dvoriste, koje bi mogao "profesionalno" da olajava.

Evo i nekoliko Kaluovih slika, pa ukoliko neko bude zeleo da ga usvoji, moze se javiti na telefon 064/2754786 ili mejlom jelena_nitro@yahoo.com

78487854ey5.jpg


86217121ud1.jpg


77898299dt9.jpg


30323226rf9.jpg
 
LEGENDARNI OGLASI OBJAVLJENI U NOVINAMA

- Sibirskog haskija menjam za fotokopir aparat
- Prodajem ženku dobermana, voli sve a najviše malu decu
- Šarplaninac, birano muško štene, otac Buca Mirijevski, majka odlična
- Koze i jariće prodajem i oplodjujem
- Prazne tel. kartice mjenjam za ukrasne ribice
- Traži se vlasnica ženke boksera radi parenja

Možda je neko i mislio ozbiljno ali je očigledno štedeo na oglasu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top