Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Овде морам да се (опет) умешам - тема је намењена искључиво постовима у којима се оглашава поклањање паса, мачака и осталог или у коме се тражи љубимац на поклон, сви остали коментари су апсолутно непотребни. Наравно да имате право на своја мишљења, чак и да их размењујете, али не овде. За то постоји ПП или ако "ископате" неку тему па ту да наставите.

Стално скрећем корисницима пажњу на ово и увек кажем да ћу да бришем будуће постове који су ван теме, међутим, после ћу да испаднем, како кажу, "грбава", али надам се да ме разумете да ћу то, ипак, морати да урадим ако се настави. Ок?
 
HbEva6ARoj75d3Xx.v.jpg

0xYLEX953alUeUqT.v.jpg

zxSxXBTXTYHDGL9b.v.jpg

7hiip40Cz9CjmJK7.v.jpg


Ovaj malisa-Svrca zivi u dvoristu kod moje zgrade ima 4-5meseci:heart:,obozava da se mazi,hiperaktivan je,bio bi super kucni pas!
Nadam se da ga neko zeli!!
 
imam jednan predlog zasto ne napravite odvojeno teme oni koji poklanjaju i oni koji traze na poklon mislim da bi bilo mnogo preglednije i lakse.
pa onaj koji trazi psa ili macku moze da ode na tu temu [poklanjam] i samo da gleda ono sto ga zanima, takodje oni imaju ljubimca na poklon mogu da odu na temu [primam na poklon] i opet da gledaju samo ono sto ih zanima tako da se izbegnu neke resprave i mnogo je preglednije i lakse za zainteresovane.
 
vi sto trazite na poklon rasne pse prestanite da gubite vreme jer rasnog psa niko ne poklanja tek tako....mozete da dobijete jedino mesanca na poklon ili ga sami nadjite na ulici i olaksajte i tom stenetu i nama koji ih spasavamo.
A ako bas morate da imate rasnog psa posto vas je sramota da setate mesanca ili jednostavno volite odredjenu rasu....lepo pare na sunce i kupite rasno kuche....
 
imam jednan predlog zasto ne napravite odvojeno teme oni koji poklanjaju i oni koji traze na poklon mislim da bi bilo mnogo preglednije i lakse.
pa onaj koji trazi psa ili macku moze da ode na tu temu [poklanjam] i samo da gleda ono sto ga zanima, takodje oni imaju ljubimca na poklon mogu da odu na temu [primam na poklon] i opet da gledaju samo ono sto ih zanima tako da se izbegnu neke resprave i mnogo je preglednije i lakse za zainteresovane.

Није лоша идеја, волела бих да чујем и мишљење од "смех" пошто је она сам аутор те теме и од самог почетка је прати.;)
 
ma nije za mene skola...ja bre u njivu i kopaj!!!! To se zove rad,a ne ovo filozofiranje,znam sve crve ovog sveta napamet,u svaki clanak,znam gradju njihovog dupeta i glave,ko da ce nekom to IKAD trebati...
odem ti ja lepo kod babe i dede na vikendicu u grockoj i ORIIII!!!!!!! Znanje je TAAAKO precenjena stvar...
 
pa ja ti kazem...ako se mentalno ne oporavim od ovog ispitnog roka, idemo na selo ja i moja Leticija,malo da pustimo mozak na ispasu,brojimo i cuvamo kokoske i zeceve, oremo sa motikicom...frezujemo...
trsla sam ti ja odavno,al tek sad pocelo da se primecuje:D:D:D
bozeeeee nema nijedan ludacki smajli koji bi stavila,sve neki fini:shock::tick:
 
Није лоша идеја, волела бих да чујем и мишљење од "смех" пошто је она сам аутор те теме и од самог почетка је прати.;)
Što se mene tiče u redu je... ali nisam sigurna da će biti bolje. Istina biće preglednije, ali tema j prevashodno zamišljena kao pomoć onima koji udomljavaju životinje, a ne kao spisak želja.
I ja bi da mi neko pokloni Alfa Romeo (čuvala bih ga, majke mi, imam i odlične uslove za održavanje samo mi fali novac da ga kupim)... :lol:
 
vi sto trazite na poklon rasne pse prestanite da gubite vreme jer rasnog psa niko ne poklanja tek tako....mozete da dobijete jedino mesanca na poklon ili ga sami nadjite na ulici i olaksajte i tom stenetu i nama koji ih spasavamo.
A ako bas morate da imate rasnog psa posto vas je sramota da setate mesanca ili jednostavno volite odredjenu rasu....lepo pare na sunce i kupite rasno kuche....
Ovo je odličan savet!
Psa je najjeftinije kupiti... sve ostalo košta mnogo više.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top