Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Akcija udomljavanja po prvi put u Pancevu!
Organizacija Animal Rescue Center je pozvana da organizuje po prvi put akciju udomljavanja u Pancevu.Akcija ce se odrzati u nedelju 10.02.2008 u periodu od 13-16h na trgu 12 Vojvodjanskih udarnih brigada.Akciju ce podrzati HIP Pancevo-Petrohemija,Opstina Pancevo,clanovi diplomatskog kora Kanade,Slovacke,Madjarske...,pretstavnici vojvodjanske vlade,Pravoslavna,Katolicka,Madjarska reformatska,Slovacka reformatska crkva...Pored usvajanja pasa i macaka posetiocima ce biti dostupni strucnjaci koji ce pruzati pravne i veterinarske savete.
Vazno je napomenuti da su sve zivotinje vakcinisane ,sterilisane (starije),chipovane i potpuno zdrave,kao i to da ce svako ko usvoji psa dobiti na poklon i kucicu.
Pozivamo Vas da svojim prisustvom podrzite ovu akciju i provedete jedno lepo popodne sa nasim sticenicima.

jel mozhesh da mi objasnish gde je to mislim u Pancevu ali gde, poshto nisam bash najbolje razumela:confused:
 
Prenosim sa BalkanKinology:
Na poklon muzjak Belgijskog Ovcara Grenendala i zenka Nemackog Ovcara stari tri godine !
Uslovi su samo LJUBAV i ogradjeno dvoriste, oba psa su kompletno vakcinisana i mikrocipovana izuzetno poslusni !

064/169-34-69 Suncica
064/110-19-17 Ivan
 
Cigi/Jaga (foto: januar 08.)
Cigo-1.jpg

(muzijak,mesanac-- nije sterilisan-star oko 5-6 meseci) plasljiv i nepoverljiv prema ljudima i velikim kucama, ali veoma umilan kada stekne poverenje- prava maza) (boravi na ulici- USVOJITE GA)

Veca/'Gigi'( foto: januar 08.)
Gigana-1.jpg

zenka-mesanka (haski, sarplaninac...)(jedno oko joj je plave boje- drugo braon----- stara je oko 6 meseci, sterilisana, vakcinisana, socijalizovana,veoma druzeljubiva, aktivna .. (boravi na ulici i sada.. usvojite je)
Gigana08-1.jpg


kontakt: c4sain@gmail.com
ili ovde na temi- svraticu ja da proverim ima li zainteresovanih..
HVALA VAM SVIMA U NAPRED!
 
Caos narode!
Hitno mi je potrebno stene shkodskog ovcara.
Pre dve godine se desilo nesto strasno nekome do koga mi je mnogo stalo.
I ako je sve sada u redu i srecan je,osecam da mu fali stari drug.... I rekla sam mu da ce dobiti druga nazad.
Ako iko zna gde mogu da nabavim,kupim stene neka mi javi ili na licni mail (jovana611@gmail.com)
ili da ostavi ovde poruku!
U napred hvala!
 
nasla sam stene, devojcicu, i capila je bukvalno ispred autobusa. ima otprilike dva meseca i skroz je simpaticna. imam svog psa i zaista nemam uslova za jos jednog, pa ako ima nekoga ko bi je uzeo, neka se javi na pp. ili ako neko zna sta bih mogla da radim sa njom, na ovu zimu je ne mogu, a ne mogu ni dugo da je drzim kod kuce. hvala :)
 
Па, тешко да неко поклања расног пса, али углавном то буду већ одрасли пси о којима не могу више да брину или напуштени, тако да .... ако хоћеш расног пса, буди спреман/на да одвојиш паре и купиш га.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top