Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma kad bi i kod nas bilo onakve policije koja vodi racuna o životinjama bilo bi odlično.
Mada, mora da priznam i tamo ima mnogo foliranja-zaista spasavaju raznorazne životinje i to je OK, ali kada posle testiraju njihovu socijalnu prilagodljivost, mislim da su prestogi-skoro je bio jedan jadan skroz izgladneli bokser i sad kao jede, a veštačkom rukom mu pokušavaju da uzmu činiju. On ne dozvoljava i sad komentar nije socijalno poželno takvo ponašanje pa će ga eutanazirati. Užas. Pa pola pseće populacije bi onda trebalo zatrti. Meni nikada ne bi palo na pamet da bilo kom kučetu (osim mojima) pokušvam da uzmem hranu.
 
ma kad bi i kod nas bilo onakve policije koja vodi racuna o životinjama bilo bi odlično.
Mada, mora da priznam i tamo ima mnogo foliranja-zaista spasavaju raznorazne životinje i to je OK, ali kada posle testiraju njihovu socijalnu prilagodljivost, mislim da su prestogi-skoro je bio jedan jadan skroz izgladneli bokser i sad kao jede, a veštačkom rukom mu pokušavaju da uzmu činiju. On ne dozvoljava i sad komentar nije socijalno poželno takvo ponašanje pa će ga eutanazirati. Užas. Pa pola pseće populacije bi onda trebalo zatrti. Meni nikada ne bi palo na pamet da bilo kom kučetu (osim mojima) pokušvam da uzmem hranu.

Gledam povremeno tu emisiju i to iskljucivo kad sam mnogo dobro raspolozena jer u suprotnom se skoro uvek rasplacem kad vidim kako muce zivotinje:(
I ne mogu da verujem da na taj nacin testiraju da li je pas socijalizovan, i to pas koji je ko zna koliko bio izgladneo! I jos da ga eutanaziraju zbog toga? Jel si sigurna u to?

Inace pudla koju sam ranije imala mi je dozvoljavala da pridjem svakoj hrani, sve da joj uzmem osim koske-i nisam prilazila, shvatala sam to kao da zeli nesto sto je samo njeno i to sam postovala. I zaista nisam smatrala da je pas zbog toga poremecen ili sta vec, pa opste je poznato da psa koji jede ne treba dirati a kamoli uzimati mu hranu, pobogu!!!
Sa druge strane sadasnja pudla mi daje bukvalno sve, cak mi donosi kosku da joj drzim dok glodje, tako joj zgodnije:lol: E to se zove poremecen pas:!::D
 
Ja Doni činiju sa hranom bi i mogla da uzmem, a o koski i ne razmišljam. To samo mpj muž može.
Zato Baji uzimam i kosku da se navikne, pošto Donu nismo uzeli kao štene već sa skoro godinu dana.
Mnogo je lakše kad nekog čuvaš od šteneta kojm si uzgred budi rečeno i pomogao da se ošteni
 
Gledam povremeno tu emisiju i to iskljucivo kad sam mnogo dobro raspolozena jer u suprotnom se skoro uvek rasplacem kad vidim kako muce zivotinje:(
I ne mogu da verujem da na taj nacin testiraju da li je pas socijalizovan, i to pas koji je ko zna koliko bio izgladneo! I jos da ga eutanaziraju zbog toga? Jel si sigurna u to?

Inace pudla koju sam ranije imala mi je dozvoljavala da pridjem svakoj hrani, sve da joj uzmem osim koske-i nisam prilazila, shvatala sam to kao da zeli nesto sto je samo njeno i to sam postovala. I zaista nisam smatrala da je pas zbog toga poremecen ili sta vec, pa opste je poznato da psa koji jede ne treba dirati a kamoli uzimati mu hranu, pobogu!!!
Sa druge strane sadasnja pudla mi daje bukvalno sve, cak mi donosi kosku da joj drzim dok glodje, tako joj zgodnije:lol: E to se zove poremecen pas:!::D
Te organizacije se, jednostavno, boje tuzbi koje bi mogle da uslede od nekog ko je udomio psa, a kojim slucajem bio ugrizen. Ogromne su sume koje se isplacuju u takvvim slucajevima, pa sa te strane njihova predostroznost mozda i donekle moze da se razume.
 
U pitanju je 6 preslatkih štenaca koji se nalaze u Novom Sadu na Limanu 3 u blizini OŠ "Žarko Zrenjanin".
Ima 4 mužjaka i 2 ženke.
Stari su mesec dana i nekoliko nas se brine o njima.
Važno je da napomenem da neće biti visoki jer su i mužjak i ženka srednjag rasta..tako da su idealni za stan :)

Svi zainteresovani nek se jave na pm

evo i 2 slike ovih lepotana:



 
ko?moj misko?je; na njega mislis?????
pa udomljen je pre par dana,ali ga covek vraca jer nece da laje!!eto kakvih manijaka sve ima..jos mu je dovodio nekog velikog psa i traumirao ga..misko se nije adaptirao..treba mu vise vremena.misko je vaspitan i dobar psic..danas ga vracam:(
ako mozes pomozi da mu nadjemo dom,on je divan
 
Evo i ja da se prijavim, teshka srca... Imam dve mace, zapravo macu i macorcica. On je s njom od malena zajedno i mnogo se vole, kao sto se moze videti iz prilozenih fotkica. Kristina, ili Debela, kako je zovemo od milja je sterilisana, Kuki nije ali bice uskoro. Zelela bih da ih poklonim zajedno, odnosno u paketu, nekome ko ima bolje uslove za cuvanje, obzirom da decko i ja zivimo u malom stanu i planiramo prosirenje porodice. Debela je polupersijska macka, i bicu potpuno iskrena, razmazena je i svojeglava, vrlo plasljiva prema nepoznatim ljudima i ako bude menjala sredinu njeno uklapanje nece ici brzo a ni lako i trebace puno strpljenja da bi se privikla. Kuki je...autistican :lol: Potpuna je flegma, prilagodljiv i uopste nije zlopamtilo, samo voli da krka strashno. Pa eto, iako sam svesna da su shanse male, ako se ipak medju ljubiteljima zivotinja nadje neko ko ima dovoljno veliki prostor u koji bi voleo da useli dve potpuno odnegovane mace, uz malo stpljenja dobice dva savrsena bica koja ce ga zavoleti i koja ce on voleti, iako ce ga s vremena na vreme zestoko nervirati, pogotovu gospodja kapricozna Debela. Uz mace bih dala i sve sto je potrebno za njihovo cuvanje, tj. zatvoreni WC, jastucic na kojem spavaju i transporter. Pozdrav svima, potencijalni zainteresovani javite se preko pp-a!
 
Beti i Fredi traze dom. Mogu da budu i u dvoristu,samo da je lepo ogradjeno i da ne budu u kavezu ili na lancu,nego u kucici i da se setaju slobodno po dvoristu....
ali bilo bi lepo da ih uzme neko ko bi ih drzao unutra,barem nocu kada je hladno....Pogotovo fredija.
Pomozite im,napatili su se,zaista im treba neko ko ce ih voleti.
Ako zelite nekoga od njih dvoje,zovite me na 064/926-31-71
Beti je dobra chuvarkuca,a fredi je blenta kome treba puno ljubavi.
beti ima 7 meseci,a fredi nesto vise od 1 godine
iskljuchivo odgovornim ljubiteljima,ostali neka se ne trude da zovu
njih dvoje su chipovani i vakcinisani a bice i sterilisani.Imaju pasosh.
 
skrenuo bih pažnju svima koji listaju ove strane razmišljajući o nabavci ljubimca, a prilično su neiskusni, na sledeće:

trebali bi znati da je pas ili mačka velika obaveza!
informišite se prethodno o nizu novih zadataka koje ćete morati svaki dan da radite, pogotovo ako nemate dvorište.
jer zaista nije u redu da posle mesec-dva, tog psa ili mačku ponudite na usvajanje ili izbacite u drugom delu grada...
 
Evo i ja da se prijavim, teshka srca... Imam dve mace, zapravo macu i macorcica. On je s njom od malena zajedno i mnogo se vole, kao sto se moze videti iz prilozenih fotkica. Kristina, ili Debela, kako je zovemo od milja je sterilisana, Kuki nije ali bice uskoro. Zelela bih da ih poklonim zajedno, odnosno u paketu, nekome ko ima bolje uslove za cuvanje, obzirom da decko i ja zivimo u malom stanu i planiramo prosirenje porodice. Debela je polupersijska macka, i bicu potpuno iskrena, razmazena je i svojeglava, vrlo plasljiva prema nepoznatim ljudima i ako bude menjala sredinu njeno uklapanje nece ici brzo a ni lako i trebace puno strpljenja da bi se privikla. Kuki je...autistican :lol: Potpuna je flegma, prilagodljiv i uopste nije zlopamtilo, samo voli da krka strashno. Pa eto, iako sam svesna da su shanse male, ako se ipak medju ljubiteljima zivotinja nadje neko ko ima dovoljno veliki prostor u koji bi voleo da useli dve potpuno odnegovane mace, uz malo stpljenja dobice dva savrsena bica koja ce ga zavoleti i koja ce on voleti, iako ce ga s vremena na vreme zestoko nervirati, pogotovu gospodja kapricozna Debela. Uz mace bih dala i sve sto je potrebno za njihovo cuvanje, tj. zatvoreni WC, jastucic na kojem spavaju i transporter. Pozdrav svima, potencijalni zainteresovani javite se preko pp-a!


Stara prica zbog dece macke na ulicu :evil:
Ili ti u bolje uslove :evil:
Stvarno nemam reci ,ako si znala da ces jednog dana imati decu nisi trebala uzimati zivotinje ,ili ti da se plasis dlaka jer to nije dobro za malu decu:mad:
Kako ti nije zao macke pate za svojim vlasnicima ,ja sam tako uzeo isto Gugija i Miu ,ona je imala 12 a on 11god ,nazalost zbog stresa i zbog tuge uginula je nakon 2meseca , a oni nikad nisu nazvali da vide kako su !!!!!!!!!
 
Ni ja. Ima nas raznih...:shock: Najbolje da u ni 30tak kvadrata zivimo beba, muz ja i dve macke. Ma nebitno. Podsetilo me ovo gore da dodam da Kuki ima 9 meseci, Kristina je maca stara 2 godine. On je potpuno prilagodljiv, Debela kao sto rekoh nije bas toliko jer je dosta plasljiva maca, ali bi se uz paznju i ljubav navikla na novog vlasnika i volela ga isto koliko i nas sada, u to sam potpuno sigurna. Veoma je mazna :-D. Ukoliko bi bilo bilo kakvih problema, naravno da bih uzela mace natrag. Opet svima veliki pozdrav uz jos jednu sliku andjelcica u njihovoj foteljici!
 
maleni crni stenci stari mesec i po dana na poklon..trenutno ih je neko napustio i ostavio u skolskom dvoristu,sami znate sta se desava sa njima..mamu nemaju..
deca ih unistise..
znam da niko nema mesta da ih primi i cuva,ali ako neko ima neku ideju,ili neko mesto da ih smestimo neka kaze..jako su slatki i mali..
ako je neko voljan da pomogne ,nek javlja!!
 
:)hvala ti.
orka nista ne moze da uradi..znam telefon...
nije mi prvi put da nalazim stence,ali ovi nemaju srcece jer smo prebukirani..kod mene ne mogu!zato pitam bilo koga da uzme 1,neko drugo..ili sve ako ima gde...
trenutno su na standu na slaviji ,,pokusavaju da ih udome...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top