Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alex i Jeca
 

Prilozi

  • Picture 049 [640x480].jpg
    Picture 049 [640x480].jpg
    45,6 KB · Pregleda: 26
Ma on je divan pas i obozava ljude ali ne trpi samocu!!! Znaci ja mogu da ga e ostavim nekome da ga hrani i proseta nekoliko puta dnevno dok nisam tu ali taj neko ce morati sa njim da bude stalno jer ce u suprotnom napraviti neku pakost, poput grizenja tepiha i sl. To je pas kome je potrebno, kako sam gore naveo stalno drustvo ljudi, pogotovo sada kade je u ovom dobu ili drugog psa, jer naprosto obozava kuce. Voli napolje i nebi mu smetalo da bude u dvoristu ali naravno ne na lancu, eto da malo pomognem ljudima da znaju o kakvom se psu radi.
 
Zbog nemogucnosti drzanja u stanu i sve cescih odlazaka u inostranstvo poslom prinudjen sam da poklonim svog devetomesecnog Zlatnog Retrivera. Kuca je lepa, vakcinisana, cipovana i sa rodovnikom. Ovaj oglas sam dao samo na jednoom mestu i presao se...a, sta ako kod mene dodje prekupac
?!? Za svog psa zelim bar polovinu onoga sto je imao ziveci samnom u stanu. U obzir dolaze samo pravi ljubitelji pasa koji ce mi garantovati da ce ga cuvati.Svakako pas je naucen na stan, redovne izlaske u setnju ali ne i na samocu, pa pravi stetu u znak protesti! naci, bilo bi lepo da uvek ima nekoga u stanu, bilo koga-baka npr. ili da zivi u dvoristu sa jos nekim psom (iozuzetno se slaze sa psima i nije agresivan). Ja imam sve manje vremena i zbog roditelja koji zive izvan granica. Eto, mozete me nazvati na 018 221 512 Bojan

A jel pas nikako ne moze sa tobom na ta putovanja?
Mislim, nije nemoguce....
Grehota da ga das ako bas bas ne moras.
Uostalom, mozes da nadjes neku lokalnu nezaposlenu komsinicu koja voli kuce ilikomsiju pa da ga cuva dok ti nisi tu. Naravno platis te usluge a nekom dobro dodje kinta, a tebi kuco cuvar.

A i opet, na samocu bi morao da ga naviknes, nije nemoguce...

Sta mislis o toj ideji?
 
Trazimo stene zlatnog retrivera za poklon.Drugarici je 18-sti rodjendan.Svi koje smo zvali traze mnogo,a mi skolarci jadni...:-) Cuvala bi ga extra jer mnogo voli pse.Ako znate nekog ko poklanja ili prodaje jeftino,javite please....ali bilo bi dobro da bude okolina nisa ili nis.poz svima
 
Poklanjaju se mnogobrojne kuce i mace svih uzrasta, od kojih su neke rasne i polurasne.
Zivotinje su uglavnom smestene po kucama volontera, posto udruzenje jos uvek nema azil.
Zivotinje imaju obezbedjene vakcine i sterilizaciju.

Usvojite neku kucu ili macu, dobicete vernog prijatelja koji ce vas voleti vise zato sto je spasen od neizvesne sudbine i ucinicete dobro delo!

Sve informacije na:

naslovonaslovo@gmail.com

http://noa.iwannaforum.com/

062/653-524
 
Ima li tu kokera?

Ja bih udomila patuljastog pinca. Obozavam ih.


E nemojte pogresno da me shvatite
Je imam Rasnog psa kojeg sam KUPILA
Imala sam :( malog slatkog mesanca Kojeg sam USVOJILA tj. UDOMILA

Mislim da se rasni psi kupuju i RETKO RETKO kad usvajaju ili poklanjaju!!!!



E sad ovako
Ima kod mene u ulici jedan malisa koji se stalno igra sa mojim psom i koji je presladak!!!!!
Crn je sa belim grudima i belim carapicama.
Probacu da ga slikam sutra i postavim slike
Mislim da je jako mlad jer jos ima mlecne zubice, a ima i povredjenu nozicu iako ga to ne sprecava da luduje sa ovim mojim!!!!
Mi ga svi kuckari u kraju hranimo i volimo ali on spava napolju i hladno mu je !!!
Bilo bi lepo kad bi ga neko uzeo,ako je to neko iz Beograda ja bih ga i dovezla!!!!
Mnogo je sladak ali ja ga ne mogu uzeti jer zivim u stanu ,imam dva klinca i kucu i nemam
vremena za jos jednog malisu!!!!!
 
Znam da se rasni psi kupuju, al ima sigurno neko ko poklanja , samo treba imati strpljenja. Ja kod kuce imam cetri velike i jednu malu zevgaricu koja me upravo grize.Tako da mi udomljavnje nije strano, al sta cu kad jos nemam mogucnosti da kupim pinca, al bice i to uskoro.
Pozdrav!
 
pazi ovako shvatam ja tebe sto volis pinca,svidjka ti se i tako to..i meni se svidjaju neki rasni psi i volela bih da imam..lepi su mi..
ali da cekas mececima,godinama,da s enekom nesto desi da dobijes na poklon pinca??zar nije malo sebicno?
sto ne nadjes napolju neku malu slatku kucu mesanca i uzmes je...ako volis male da mozes da ih nosis ima sigurno nekih koji ce mozda da umru od gladi ili hladnoci..razmisli..za tih 300 evra koliko kosta pinc,preracunaj koliko tesko povredjenih mozes da spasis?sto ne razmisljas u tom pravcu?
ja tebe ne teram,samo ti kazem,nemoj da me razumes pogresno...ja tebe ne mogu da prevaspitam,naucim da osecas kao ja!da ti bude zao..
za 300 evra ces nahraniti mnogo gladnih dusa koje te nikada nisu videle ni upoznale a raduju ti se i vole te..
evo ja sam pre neki dan trazila svog psa,netao je,i uz put videla 2 steneta od po 2 meseca...jedno je lezalo mrtvo pored puta a drugo zivo ga je jelo!!sto taj jadnicak ne moze da bude voljen od tebe?

pre par dana smo nasli psa koga je neko nozevima seko...,zar nije lepse da se njemu plati lecenje...
videla sam i jednu malu devojcicu,nisku i malu,kao pinc velicine,ali mesanka..isla je po sred ulice...vidi se da ima oko 5 meseci i da nece da raste vise..eto takvu npr mozes da spasis..
 
Cekaj zasto ti mislis da njoj nije zao i da ne bi pomogla samo zato sto hoce rasnog psa!?
Omg.... Nemas pojma o toj osobi, a ovamo je indirektno "vaspitavas"....

Sad ti znas da li je njoj zao ili nije kad tako nesto vidi na ulici, i da li moze da voli ili neko kuce sa ulice...
 
Posto mi se cini da prica krece u svadjalackom smeru moram da vas opomenem pa se na vreme zaustavite.
Zaista nema potrebe za raspravom, svako ima svoje odluke i zelje, naravno sugestije su dozovljene, ali nedozvolite da se ovo razvije u bespotrebno ubedjivanje i daleko bilo vredjanje.
 
Primila bih na poklon kuce do 2 meseca, koje nece biti veliko kad odraste, i pogodno za stan...nije bitno da li je mesanac ili rasno, moze i neko malo siroce s ulice :) bice voljeno, mazeno i pazeno! Zivim u NS, pa bi bilo dobro da je iz grada ili okoline, osim ako prevoz nije omogucen s vase strane.
email adresa: nymeria9731@hotmail.com
poz :)

ej javila sam jednoj mojoj drugarici koja je iz ns-a,javice ti s eza kucu..ima ih i tamo na poklin..sto odavde da uzimas!ok?
pozz
 
ja sam imao neke mesance i to bas izmesane
jednog sam doneo iz jagodine u trstenik kuci on je ziveo 8 godina i ubise ga kola
bilo mi je teesko
zatim sam nabavio neko drugo stene ubili ga lovci posle pola godine
donese mi ti lovci u znak izvinjenja drugo malo prelepo stene kao med
crklo je posle nedelju dana
nisam imao srece sa tim slatkim kucama
juce sam kupio staforda starog 5 ipo meseci vakcinisan papiri i tako to
njega cu drzati u boksu zatvorenog i zasticenog al cuo sam da su stalozeni i da nelaju na svaaku sitnicu
pa cu udomiti opet neko malo pasce napusteno ma me nerviraju nocu i vrte oko nogu danju da se nace na moju macku od malena da mi macka ne zivi na drvetu od juce.zbog staforda
volim ja ove rasne al volim i mesance male lude
pa ako neko poklanja takvog
nek mi javiako je blizu ts mozda ga i uzmem
ako nadjem neko pre toga na ulici uzimam njega.
poz dobri ljudi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top