Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da,pitaj ,neko ce ti izaci u susret,jel imas para da platis da ja pitam jednog veterinara da li moze da to uradi ali samo da pokrijes troskove materijala...
i samo jos nesto,nemoj nikada da pljujes po drustvima dok sve ne upoznas i ne vidis sta se desava iza onoga sto je siroj javnosti predstavljeno,ne kazem da nisi u pravu,ali neka udruzenja su toliko zivotinja spasila i lecila da nemogu da postignu sve..
aj vidi jel hoces ovo sto sam predlozila pa javi,ili se raspitaj kod nekog veta kod tebe
 
Animal Rescue Centar takodje vrsi besplatnu sterilizaciju macaka, probaj njih da kontaktiras. Ja sam trebala da odvedem macu koju sam hranila, zakazala sam termin, ali je maca nestala 2,3 dana pre sterilizacije, tako da nije nista bilo. Ta akcija traje do 1. februara.
 
mishko je jedan muzjak star 4 meseca,sterilisan ,cipovan vakcinisan itd..
misko je veselo stene koje voli druge pse i ljude..voli da se igra u snegu i da ga vole i maze..
misko je idealan ljubimac..ako zelite da ga usvojite bicete zadovoljni ovim predivnim bicem punim ljubavi..malog je rasta a takav ce izgleda i ostati

 
?????????????????
ocemo javno onda moze!
odgovor nije bio da to ne moze,nego da mi znamo samo za jednog (dobrog) veterinara koji moze mace da zadrzi na post op-u jedan dan.
Vas meil sa upitom za mace je stigao preko naseg sajta www.arc.org.yu
gde ste lepo mogli da procitate da mi NEMAMO gde da smestamo zivotinje i da smo trenutno u fazi skupljanja para za izgradnju centra za udomljavanje.
Vas predlog je bio da vas savetujemo gde moze da se uradi sterilizacija sa smestanjem zivotinja na post op o Vasem trosku,i na to Vam je odgovoreno,da ste pitali da Vam se zivotinje sterilisu a da nemate para,sterilizacija bi Vam bila ponudjena besplatno,jel za to imamo uslova ali za smestanje istih nemamo.
Tako da u celoj nasoj konverzaciji u vezi Vasih macaka nije nigde bila spomenuta zastita NASIH dzepova.Nije bilo spomenuto da se javite da cemo videti,nego da se javite da se dogovorimo sta ko moze da ucini.
I naravno kako smo Vam kulturno odgovorili na prvi meil tako smo i na drugi.
s toga Vas molim da malo pogledate sve uglove a onda donosite zakljucke o bilo kom drustvu koji radi u Beogradu i kako.

Ovim putem bih zamolio sve dobronamerne da me ne obavestavaju o "drustvima za zastitu zivotinja" posto se jos jednom dokazalo da oni stite iskljucivo svoj dzep!
Na pitanje da se angazuju oko sterilizacije i vakcinacije nekoliko maca sa mojim pokrivanjem svih troskova, dobijem odgovor da to ne moze, da se javim, da ce videti.
Sledeci mail je bila moja ponuda da uplatim neke pare drustvu. Dobio sam i broj racuna i gde mogu fizicki da donesem pare i sve.
Tako da, sto se mene tice, ta drustva ne postoje. Mace cu sam zbrinuti na svoj nacin.
Hvala jos jednom...
 
Mislim da ima preko 2 godine a to je sigurno,uzela bi ga ja kod sebe da ga pricuvam ali nema sanse ,znas da imam 3muzijaka bilo bi veselo.
Jel je i dalje na ulici?Kakve je naravi?Ja verujem da se pas izgubio,ne mogu da verujem da bi ga neko izbacio na ulicu.Mozda nadjem nekog da ga pricuva a gde je on tacno sada?
 
Umiljata mesanka retrivera i labradora zvana Bubica, stara 3 meseca na poklon iskrenim ljubitljeima.
Obezbedjena vakcina, revakcina i sterilizacija.
Obozava decu i macke.

Molim vas, uzmite je :)
 

Prilozi

  • post-2-1200150556.jpg
    post-2-1200150556.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 192
  • post-2-1200150660.jpg
    post-2-1200150660.jpg
    33 KB · Pregleda: 197
Zbog nemogucnosti drzanja u stanu i sve cescih odlazaka u inostranstvo poslom prinudjen sam da poklonim svog devetomesecnog Zlatnog Retrivera. Kuca je lepa, vakcinisana, cipovana i sa rodovnikom. Ovaj oglas sam dao samo na jednoom mestu i presao se...a, sta ako kod mene dodje prekupac
?!? Za svog psa zelim bar polovinu onoga sto je imao ziveci samnom u stanu. U obzir dolaze samo pravi ljubitelji pasa koji ce mi garantovati da ce ga cuvati.Svakako pas je naucen na stan, redovne izlaske u setnju ali ne i na samocu, pa pravi stetu u znak protesti! naci, bilo bi lepo da uvek ima nekoga u stanu, bilo koga-baka npr. ili da zivi u dvoristu sa jos nekim psom (iozuzetno se slaze sa psima i nije agresivan). Ja imam sve manje vremena i zbog roditelja koji zive izvan granica. Eto, mozete me nazvati na 018 221 512 Bojan
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top