Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poklanjam umiljate mačiće. Mačići su u Novom Sadu, stari tri meseca. Dva mačorčića i jedna maca. Očišćeni su, naviknuti na ljude i veoma umiljati.

Jedan mačorčić je belo sivi, jedan žuti tigrasti. Maca je bela sa žuto-crnim šarama.

Obradujte nekog usamljenog kome briga o jednoj mački nije problem ili sami sebi obezbedite prijatelja koji vas neće ostaviti kada se nađete u problemima i pomozite meni da ih udomim.

Prednost odgovornim osobama, ljubiteljima životinja koji znaju da mačka nije igračka za kratko vreme već plemenito živo biće koje u proseku živi 15 i više godina. Ukoliko niste spremi da se redovno starate o mački, da joj obezbedite topao i suv smeštaj i da je redovno hranite i lečite nemojte se ni javljati.

Zainteresovani neka se jave na: 061 16 20 256
 
Poklanjam umiljate mačiće. Mačići su u Novom Sadu, stari tri meseca. Dva mačorčića i jedna maca. Očišćeni su, naviknuti na ljude i veoma umiljati.

Jedan mačorčić je belo sivi, jedan žuti tigrasti. Maca je bela sa žuto-crnim šarama.

Obradujte nekog usamljenog kome briga o jednoj mački nije problem ili sami sebi obezbedite prijatelja koji vas neće ostaviti kada se nađete u problemima i pomozite meni da ih udomim.

Prednost odgovornim osobama, ljubiteljima životinja koji znaju da mačka nije igračka za kratko vreme već plemenito živo biće koje u proseku živi 15 i više godina. Ukoliko niste spremi da se redovno starate o mački, da joj obezbedite topao i suv smeštaj i da je redovno hranite i lečite nemojte se ni javljati.

Zainteresovani neka se jave na: 061 16 20 256

Nisu još uvek svi poklonjeni, evo recimo ovaj mačorčić sa prelepim očima:

m2brf9.jpg
m2sg9.jpg
 
Poklanjam vesele i umiljate stence mesance stare oko 2 meseca koje sam pre mesec dana pronasao u sumi.Stenci su ostavljeni na kisi i pored loseg stanja uspeo sam da od 6 odnegujem 5, jedno je na zalost uginulo..Imam vec tri odrasla psa i ne mogu da zadrzim ove malisane, a jako su slatki.Zivim u okolini Novog Sada i molim dobre ljude da mi pomognu da udomim malisane.
Pozdrav
 

Prilozi

  • Copy (2) of slike 022.jpg
    Copy (2) of slike 022.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 18
  • Copy of slike 021.jpg
    Copy of slike 021.jpg
    41,6 KB · Pregleda: 19
Da bi Vins nastavio da zivi, POD HITNO nam treba novi vlasnik!
Molim Boga za jednog ozbiljnog buduceg vlasnika da se javi


post_old.gif
19.10.2007., 01:09 #1 sagesolomon
Registrovan korisnik

Učlanjen: 17.08.2007.
Poruke: 11


icon2.gif
kupujem americkog staforda
posto sam veliki ljubitelj americkog staforda tog psa zeleo bi da ga kupim stence jako crne boje sa belim grugima ali ne mogu bas tliko da biram jer je cena presudna meni ne treba pas sa papirima i pedigreom jer nisam u stanju da izdvojim puno novca molim vas ponude saljite na mail: solomonsm@euney.yu ili na telefon 0641815024



http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=5385695&posted=1#post5385695
 
Drustvo za zastitu zivotinja Nis poklanja pse svih uzrasta, velicina i boja.
Ako zelite novog prijatelja, ili bilo kakve informacije, javite se na: 064 16 19 929
ili na mejl: DrustvoZaZastituZivotinjaNis@gmail.com
Slike nekih od pasa mozete pogledati na adresi: http://www.dzznis.org.yu/

P.S. Ja se unapred izvinjavam sto sam isti ovaj post ostavila i u kategoriji Nis. Nisam videla da postoji posebna tema za ovo. U svakom slucaju, nadam se da se necete ljutiti. Mi sa vise stotina pasa valjda zasluzujemo male povlastice ;)
 

Prilozi

  • 149-4947_IMG_um1.jpg
    149-4947_IMG_um1.jpg
    42,2 KB · Pregleda: 4
  • 149-4951_IMG_um1.jpg
    149-4951_IMG_um1.jpg
    34,6 KB · Pregleda: 6
  • 149-4971_IMG_um1.jpg
    149-4971_IMG_um1.jpg
    60,4 KB · Pregleda: 3
  • 150-5002_IMG_um1.jpg
    150-5002_IMG_um1.jpg
    58,2 KB · Pregleda: 7
Poklanjamo slatku, umiljatu mesanku Mrvicu staru oko 2 meseca. Vakcinisana je i ociscena je. Nismo u mogucnnosti da je zadrzimo zato sto imamo malu bebu a Mrvici je potreban topli dom.

Danas se dogodila velika tragedija! Našu malu Mrvicu je pregazio auto, čiji vozač nije želeo ni da pokuša da je zaobiđe. :cry:
Ona je bila predivan pas, radoznala, vesela, uvek spremna na igru...
Ostaće zauvek u našim srcima.:(
 
Danas se dogodila velika tragedija! Našu malu Mrvicu je pregazio auto, čiji vozač nije želeo ni da pokuša da je zaobiđe. :cry:
Ona je bila predivan pas, radoznala, vesela, uvek spremna na igru...
Ostaće zauvek u našim srcima.:(

:cry::cry::cry::cry::cry::cry: Joj kako mi je zao! A ona mi se bas dopala, poznavala sam jednog ulicnog psa koji je izgledao vrlo slicno i mnogo sam ga volela, i ona me je podsetila na njega. Uf, bas mi je krivo sto joj se to desilo.:(:(
 
Evo opet mene sa malom kucom, ovog puta malo drugacijom.:)
Malena sa slike ima izmedju 2 i 3 meseca, vrlo je umiljata i fina, ne laje mnogo da ne kazem uopste, i gricka samo igrackice koje su joj date. Posto je ipak stene kad dodje vreme igranja ume da bude vrlo zivahna, (za sada) jede sve sto joj se ponudi. E da, i nece porasti nesto mnogo, bice nekog manjeg do srednjeg rasta.

Evo i nje (malo su losije slike, ali slikacu je ponovo i sa Tedijem da moze da se vidi kolika je)





 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top