Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neko je na netu davao na poklon samojeda..., pogledaj okolo mozda je jos aktuelno. A pedigre nije bitan, vec da pas zadovoljava standard, sto ces pogledati na sajtu kinoloskog saveza. Sta ti vrede papiri ako pas nije zdrav. Cene su uvek razne, mada mislim da to nije nesto skup pas...
 
neko je na netu davao na poklon samojeda..., pogledaj okolo mozda je jos aktuelno. A pedigre nije bitan, vec da pas zadovoljava standard, sto ces pogledati na sajtu kinoloskog saveza. Sta ti vrede papiri ako pas nije zdrav. Cene su uvek razne, mada mislim da to nije nesto skup pas...

pedigre je jaaako bitan.
bez pedigrea tvojpas nije rasan pas, odnosno nemas potvrdu za to. i iako je ovo ot, ja sam morala da odreagujem.

pogledaj balkankinology.net tamo sigurno ima koji odgajivac pa ce ti reci.
 
Dva prelepa brata traze topli dom!
Jako su dobri, umiljati, pametni i poslusni.
Brzo uce, i najpre su zeljni ljudske paznje.
Idealni kucni ljubimci, ali zaista.
Dobri u stanu, a mogu da zive i u dvoristu uz adekvatne uslove.
Vakcinisani, ocisceni od parazita eksternih i internih, bili bi i sterilisani.

DSCN6266web-1.jpg
DSCN6269web-1.jpg

DSCN6292web-1.jpg
mackic, vidi kako lici na ovo moje siroce, Carlija?! :razz:

evo jos neka slika
Bebe23web.jpg
c2.jpg
 
HELP!!

Imam starog persijskog macora...nazalost,mislim da cemo ga uskoro uspavati jer ne moze na zadnje sape...da li neko od vas ima informaciju,gde i kako mogu da kupim ili dobijem persijsku macu ili u najboljem slucaju ragdolla? Imam odlicne uslove.
Hvala
 
na zalost gazdarica novog stana u koji se useljavam 20. ne zeli da drzim psa u stanu,tako da necu moci da usvpojim kucu...mnogo mi je krivo,ali ne vredi,niko nece da primi u stan psa i decu....ljudi su jednostavno"uplaseni"za svoj stan..i to sam usla u prazan stan,dakle namestaj ce biti moj,ali ona se ne slaze,pa sam razmisljala da uzmem macu...ne znam da li bi na to pristala..ocjna sam...:(
 
I mene interesuje kakva je to ARC organizacija?
Moze li se znati cime se bave i kako stupiti u kontakt sa njima?
Mi zaista zelimo da poklonimo Mrvicu dobrim ljudima jer je ona predivan pas.
Mi bismo je zadrzali, ali sa malom bebom, u malom prostoru, jako je tesko.:(
Hvala unapred.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top