Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovakav je bio moj MEDA
 

Prilozi

  • Wanja.jpg
    Wanja.jpg
    12,8 KB · Pregleda: 28
Ima nas petoro. Mali smo, jaaaako debeli i već vakcinisani. Živimo ispred jedne zgrade na Novom Beogradu i svaki dan postajemo sve nemirniji. Ako je nekome potreban veran i punačak drugar i ako imate viška ljubavi a malkice prostora javite se Luftiguzu privatnom porukom.

pic2-1.jpg

pic3-1.jpg

pic4-1.jpg

pic5-1.jpg
 
Na poklon slatka mala zenkica... koja je nesrecnim slucajem ostala siroce pa smo je mi uzeli, odhranili i sad joj trazimo novog vlasnika. :)

U rupu gde su bili njeni brace i sestra su deca tokom novogodisnjih praznika ubacivali petarade.. par dana nakon tog nemilog dogadjaja majka stenaca je nestala bez traga. Dal se uplasila od petradi, dal joj se nesto desilo ili su je odveli sinteri - ne znam.. ali su u toj rupi gde se ostenila ostala dva steneta. Cvileli su citav dan... ja sam u prolazu setajuci moju Boni videla da im mame nema al sam sve mislila da ce se vratiti. Kako se majka ni sledeci dan nije pojavila uzeli smo ovo jedno stene kod nas. Uzeili bi i to drugo ali se zavuklo duboko u rupu i nezalost nismo uspeli da ga izvucemo. :(

Ovu malu smo hranili na flasicu jedno vreme. Sad vec ima oko mesec dana. Poceli su da joj rastu zubici vec par dana jede samostalno iz cinijice. Ociscena je od buva a bice ociscena i od crevnih parazita za koji dan. Vec ovako malena zna da kad se probudi ide i piski na novinu, pa se onda vrati na svoje mesto i nastavi da spava.

Dakle ljudi, ako vi necete ili ne mozete da usvojite kucu, ajde pitajte prijatelje, rodbinu i tako to dal bi neko hteo ovako jednu malu slatku? Inace majka joj je licila na madjarsku vizlu, a otac joj je bio srednjeg rasta i ovakve boje kakava je ona, tako da verujem da ce i ova malena biti srednjeg rasta. (kontakt na PP ili na email cyberkat74@yahoo.com ) Evo slike od danas.

malakuca.jpg
 
Evo jos par slika od danas... (24ti Jan)

DSC01696.jpg

Mala kuca se igra sa Boni

DSC01701.jpg

Ovde u korpici je civava Mufi, ona ne voli da se igra posto je vec stara baka.

DSC01702.jpg

I zabrinuta i pomalo tuzna mala kuca jer se jos uvek niko nije javio da je usvoji. :(


---------------------------------------------

Kuca jos uvek ceka novog gazdu. Evo jos malo slicica ( 290ti Jan)

DSC01830.jpg


DSC01836.jpg


DSC01838.jpg
 
Mnogo je cakana kuca,nazalost ne mogu da je uzmem jer imam vec velikog retrivera,ali imam predlog-ako je niko ne uzme u narednih mesec dana,pocnite da je izvodite u setnju i svakome ko pridje da je pomazi (ono "jao sto je slatka kuca...") naglasite da je poklanjate.Do sada sam imala prilike da vise puta dozivim da kad je tako neko malo stene mesanca napolju niko zivi ga nece,cim ga neko usvoji svi bi da ga uzmu.To se i meni desilo-usvojila sam stene sa ulice,zenku,koja je imala oko 3 meseca,sva je bila mala i mrsava.Nije proslo ni 2 meseca kako sam je uzela (ali nisam nameravala da je poklanjam) neki covek me je pitao da li hocu da je prodam!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top