Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
za 'dont just stand there' imam 5 maca starosti od 6meseci do 1godine sve su sterilisane i vakcinisane i zive u stanu ako zelis mozes se javiti i usvojiti ih inace sve su spasene ili sa ulice njih3 a 2 iz kafilerije iz ovce gde ih je cekala eutanazija.javi se na TEL 064 397 00 66 A IMAMO NA POKLON I KORNJACICE I TO NJIH 8
 
Ljudi,dajte rashirite vest o nemachkoj dogi koja je pronadjena na koshutnjaku.Treba joj neko sa kucom i dvorishtem,a ko bi je primio bar privremeno,hrana i lekovi NISU o troshku osobe koja ga primi. Ako imate nekoga ko ima vremena i uslova da pomogne......pomozite.
 
Evo je kuca o kojoj Mushu13 prica.Lesi.Predivna je.
 

Prilozi

  • Lesi1.JPG
    Lesi1.JPG
    53,5 KB · Pregleda: 7
evo ja jos jednom da probam...
Pokusavamo da nadjemo dom za crnog mesanca sa slicice... sa dva brata nadjen po kisi i hladnoci izbacen iza kontejnera...maza i pametnica i diiiivan drugar, vec je sve naucio sto se tice obavljanja nuzde (samo na novine u cosku:):) Ako ste spremni da ga puuno volite i druzite se sa njim...javite se na email: labla@sezampro.yu
Bili smo i kod veterinara, upravo se cisti od parazita , stavljem frontlajn protiv buva i krpelja, jos samo da se vakcinise...evo i slike sa bratom...
kuce1a.jpg
[/IMG]
kuce3-1.jpg
 
alal:
evo ja jos jednom da probam...
Pokusavamo da nadjemo dom za crnog mesanca sa slicice... sa dva brata nadjen po kisi i hladnoci izbacen iza kontejnera...maza i pametnica i diiiivan drugar, vec je sve naucio sto se tice obavljanja nuzde (samo na novine u cosku:):) Ako ste spremni da ga puuno volite i druzite se sa njim...javite se na email: labla@sezampro.yu
Bili smo i kod veterinara, upravo se cisti od parazita , stavljem frontlajn protiv buva i krpelja, jos samo da se vakcinise...evo i slike sa bratom...
kuce1a.jpg
[/IMG]
kuce3-1.jpg
Hey... ja sam zainteresovana i poslal sam ti mail!
dva pitanja... jel je kratkodlak i srednjeg rasta?! ;)
Pozz
ocekujem odgovor
 
Zar pored svih postovaoca ljubitelja zivotinja NEMA NIKOG KO BI POKLONIO jedno stene za nas.Imali smo retrivera ali ostali smo bez njega, -i njega smo dobili od dobrih ljudi koji su videli kako i gde cuvamo kucu.Nije nam sada bitna rasa ali zbog male dece nam je bitno da je fine naravi, i da nije puno star, a prihvatamo sve (naravno ne zelimo ni DA GA VODIMO NA izlozbe ni da pravimo BIZNIS ), nama JEDNOSTAVNO TREBA LJUBIMAC!Zlatni retriver, patuljasti pinc, mini snaucer, bison, Pekinezer, bigl ili doberman.Nekoi ce reci da BAS NISMO SKROMNI, ALI STVARNO NE SMEM ZBOG MALE DECE KOJI VOLE KUCE da cuvamo bilo koju kucu.Svi nesto poklanjaju medjutim kada se javim opet traze neku ODREDJENU sumu noca, da je pristoijna pa ajde ali preteruju, a ja OBECAVAM ,AKO NAM NEKO POKLONI ZENKICU, I AKO BUDE IMALA STENCE SVE POKLANJAM!!!!!!!!
Hvala!
 
@ljube03
Ne radi se o tome da tebi neko nece da pokloni ljubimca i da ti ne veruje oko uslova.Radi se o tome sto rasni retko idu na poklon i to obicno oni malo stariji koji su prethodno izbaceni od strane prethodnih vlasnika.Bilo koja kuca moze da ti bude fenomenalan ljubimac.Sve zavisi od tebe i tvog vaspitanja buduceg ljubimca.Rasa ne garantuje karakter.Od trazenog nemamo nista trenutno.Samo rota od tri godine kome treba socijalizacija,lesiku od dve godine,kokera muzijaka crne boje od dve godine,dugodlakog vucijaka od cetiri i gomilu mesanaca raznih starosti,boja i dezena :) .Sve to naravno vakcinisano a kada su u pitanju zenke insistiramo na sterilizaciji koju mi finasiramo.Ako te interesuje neko od nasih javi se a ako saznamo slucajno da neko poklanja rasu koju ti trazis javicemo ti.
 
a zasto svako od vas,koji zelite kucnog ljubimca,jednostavno ne uzme bilo kojeg psa ili macu,mozda ce vam bas takav ljubimac biti daleko odaniji i zahvalniji od onog koji ima pedigre.zasto mislite da cete imati bolju zivotinju ako je ona odredjene rase,pas ili macka ce se ponasati prema vama u skladu sa tim kako se vi ophodite prema njima.bitno je samo neizmerno voleti ih.
 
slazem se, sta su svi zapeli za plavu rusku macku. Ima mackica na sve strane mjaucu gladni, ja sam jednog pokupio ispod kontejnera, slomljenog repa, koji mi je bio najbolji ljubimac na svijetu, najveci ludak od macka, nikad ga necu zaboraviti, onako kusog repa i bez pedigrea....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top