Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svima kojima treba pomoc za udomljavanje kuca i maca mogu da se obrate Udruzenju za zastitu zivotinja "NOA" koji od 06.03 2007 do12.03 2007 imace stand za udomljavanje na izlozbi cveca na trgu Nikole Pasica .Za vise informacija na noa info-line 064-397- 00- 66
 
###### V A Z N O O B A V E S T E N J E ########
Udomio bih stene dobermana,rotfajlera,sarplaninca,kavkavskog ovcara, ili tako nekog velikog psa da mi cuva kucu. Imam dvoriste 10 ari ogradjeno. Imam i boks od predhodnog psa kog sam poklonio kumu. Interesuju me samo stenci. Ponude slati na pp ili na mail kasper_87@mail2studio54.com

Molim vas pas mi treba jer imam vremena na pretek tako da bih se bavio njime. Moze i mesavina ali da je povuklo na neku od gore navedenih rasa. Prednost BG i okolina. Pozdrav
 
da saopstim lepu vest danas je udruzenje "NOA" na trgu Nikole Pasica udomila 7 pasa sto je super a udomila se i lili kuca koja je stara 8 meseci i mali bobi koga su deca tukla u skoli na zvezdari i na kraju ubacili u sahtu.svima kojima treba pomoc za udomljavanje kuca i maca mogu da se obrate na tel 064-397-0066
 
ako iko ima kucu da mi pokloni neka se javi na moj mail ,posto koga gog da kontaktiram ili kasnim ili ustvari ne poklanjaju nego prodaju.Zato vas molim ko ima neka mi posalje mail.Ja bih , posto imam malu decu ili nekog retrivera ili pekinezera, labradora ili neko od takozvanih "minika"! I da li neko zna broj telefona prihvatilista u Beogradu i ako ima u Krusevcu i Kraljevu?
 
kasper_87:
###### V A Z N O O B A V E S T E N J E ########
Udomio bih stene dobermana,rotfajlera,sarplaninca,kavkavskog ovcara, ili tako nekog velikog psa da mi cuva kucu. Imam dvoriste 10 ari ogradjeno. Imam i boks od predhodnog psa kog sam poklonio kumu. Interesuju me samo stenci. Ponude slati na pp ili na mail kasper_87@mail2studio54.com

Molim vas pas mi treba jer imam vremena na pretek tako da bih se bavio njime. Moze i mesavina ali da je povuklo na neku od gore navedenih rasa. Prednost BG i okolina. Pozdrav
Prelistaj malo prethodne strane za udomljavanje, a i posebne teme na nekoj od prethodnih strana, bio je oglas da neko poklanja stence mesance kavkaskog ovcara i velikog snaucera. Obe rase su izuzetni cuvari i pretpostavljam da bi ti odgovarali. A oglas je postavljen kad su se tek rodili tako da mislim da su tek sad spremni za udomljavanje.
 
Ljudi bre, zar je toliko tesko naci skotskog ovcara na net-u ili sam ja toliki duduk ? Zna li neko gde mogu da nabavim Lesija a da nisu neki bezvezni sajtovi gde ih cene po 500 evrica. Nezanima me pedigre i ko su mu roditelji vec samo da ga nadjem i kupim za neku normalnu cenu ili ako ima neko na poklon jos bolje. Mnogo ih volim i samo zelim da ga vidim kako se seta po dvoristu. POMOZITE
 
ima u azilu oaza ,zenka oko 1.5 stara ,crna,imam i negde slikicu ali sad ne mogu da je nadjem ,postavicu sutra pa ako te interesuje...

tikatina:
Ljudi bre, zar je toliko tesko naci skotskog ovcara na net-u ili sam ja toliki duduk ? Zna li neko gde mogu da nabavim Lesija a da nisu neki bezvezni sajtovi gde ih cene po 500 evrica. Nezanima me pedigre i ko su mu roditelji vec samo da ga nadjem i kupim za neku normalnu cenu ili ako ima neko na poklon jos bolje. Mnogo ih volim i samo zelim da ga vidim kako se seta po dvoristu. POMOZITE
 
azil OAZA je na avali,ali je najbolje da se javite direktoru Nebojsi Milenkovicu na brojeve 063 74 68 296 ili 064 113 07 17 ili putem maila nadasi@sbb.co.yu
pa da se sa njim dogovorite oko svega.


ljube03:
Hoce li mi neko reci GDE SE NALAZI neki od azila , ili da mi neko da brojeve telefona,ja sam iz Kraljeva i zanima me neko kucence!!A azil OAZA, da li je u Beogradu i ima li neko boj telefona?
 
ljube03:
ako iko ima kucu da mi pokloni neka se javi na moj mail ,posto koga gog da kontaktiram ili kasnim ili ustvari ne poklanjaju nego prodaju.Zato vas molim ko ima neka mi posalje mail.Ja bih , posto imam malu decu ili nekog retrivera ili pekinezera, labradora ili neko od takozvanih "minika"! I da li neko zna broj telefona prihvatilista u Beogradu i ako ima u Krusevcu i Kraljevu?
Idi u kafileriju(u OVCHI) i trazi da vidish pse koji su u zatvor4enom prostoru a ne napolju,jer je njima najpotrebnija pomoc.To su jadnici koji nisu mnogo popularni,pa oni bivaju najpre ubijeni. I to ubijeni otrovom a ne uspavani!!!!Neka te ne plashi jadan i bolestan izgled tih zivotinja.Nisu zarazni za ljude.Takvi su jer ih muche i drze kao da nisu ziva bica!!!! Razmisli. Bolje da usvojish i tako spasesh neko kuche nego da ti neko da kuche koje sigurno nece stradati. Idi na sajt DUGINI RATNICI(NADJI PREKO GOOGL-A) tamo ces naci opis situacije u kafileriji kada kliknesh na kucni ljubimci. DOBRO RAZMISLI O OVOME
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top