Pokloni - kuce, mace i ostalo - Strana 21
Strana 21 od 117 PrvaPrva ... 111718192021222324253171 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 501 do 525 od 2902

Tema: Pokloni - kuce, mace i ostalo

Zainteresovan član mushu13 (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: POKLONI KUCE, MACE I OSTALO

evo jedan decko i devojcica kao male pandice ,bice srednje velicine,pa lusy lusy ako te zanimaju javi se...

Zainteresovan član Dexas (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

monika ima puno stenaca i odraslih pasa koji su za udomljavanje a i najbliza ti je a inace ima naj bolji azil u srbiji tamo su jos i lisice,konje,rakun,macke itd. Tako ako odes lepo ces se provesti. tel 021 838 838 pozdrav

Domaćin Sehnsucht (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    170

Ako neko zna gde mogu da kupim persijsku macu? U Beogradu. Unapred hvala.

Primećen član ofelija (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Ako neko zna kako da kupim ili ako neko zeli da mi pokloni malu vevericu neka mi se javiznam da je glupo ali puno volim zivotinje i imam i kucu i macu i 2 morska praseta i papagaja i straaasno zelim vevericu!

Zainteresovan član mushu13 (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

imas kanadsku vevericu (chip & dejla) u balkanskoj u pet shopu,kosta 15000 dinara,i dusa me boli za nju,drze je u malom kavezu ako mozes ikako da je spases extra!
    Citat Original postavio ofelija
    Ako neko zna kako da kupim ili ako neko zeli da mi pokloni malu vevericu neka mi se javiznam da je glupo ali puno volim zivotinje i imam i kucu i macu i 2 morska praseta i papagaja i straaasno zelim vevericu!

Obećava mmonica (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

Dragi drugari,

Udomila sam oba stenca. Crno sam udomila prvo,a belo sam jedan vikend zadrzala kod mene kuci zbog sintera i posto nisam uspela odmah da ga udomim vratila sam ga u krug firme. Medjutim, dva dana kasnije dolazim ja na posao i shok - bili sinteri i pokupili sve kucice! Onda ja briznem u plac, celu moju firmu potresem, puste me u vreme radnog vremena da odem u Ovcu i dodjem ja tamo pre tog njihovog vozila koje je pokupilo kucice. Tamo sam sedela sat i po i plakala Pitaju me sto placem, a ja kazem da ce da ih ubiju sad kad su ih uhvatili
    Onda mi je tamo neki veterinar rekao da ih ne ubijaju vec ih sterilisu i vracaju na mesto gde su ih nasli ali u krug moje firme ne mogu da ih vrate jer se bune neki kreteni iz nekih firmi.
    Kad je stiglo vozilo ja uzmem malu belu kucu i opet u plac, jer se radujem sto je ziva i zdrava. Onda me je taj lik pitao da dam kuce nekoj baki i deki ali mi se ta ideja nije svidela, ali tu je dosao neki covek koji je trazio kuce za malu cerku od dve godine. Zive u kuci sa ogradjenim dvoristom...i nakon sto sam sve ispitala i videla slike deteta :-D pristanem da im ustupim kuce. Odem sa covekom da kuce primi vakcinu protiv stenecaka i pozdravimo se ja i bela kuca...Eto, tako se to zavrsilo!
    Ako se u krugu firme opet nadje neko stene, postavicu ja opet slike, ne brinite! Sad cekam da primim platu pa da kupim par dzakova hrane u granulama i odem do nekog azila Dovidjence svima!!!

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Angry Re: POKLONI KUCE, MACE I OSTALO

dragi drugari ako niste znali da u kafileriji u ovci eutanaziraju sve stence do 4meseca zato sto po programu sterilizacije koje je uradila "orca" ne ulaze u program sterilizacije te bivaju ubijeni do sada ih je sve uzimala elena precednica udruzenja "respectA" a od danas joj nedaju da ih uzima te je ona danas sa njima na sastanku te zeli da vidi u cemu je problem i zbog cega nemoze da ih uzima iz kafilerije stenci su joj dolazili u raznim stanjima a na zalost su neki uginuli zato sto u ovci je izvor zaraze za stence a inace se po programu psi ne vakcinisu protiv zaraznih bolesti pa se desi kada ih vrate na ulicu da uginu inace vakcine protiv zaraznih bolesti kosta samo 220dinara pa bi ja pitao sta je vaznije da se vakcinisu protiv besnila a ta vakcinu naplacuju drzavi600dinara ili protiv bolesti da kada ih neko usvoji da ne umiru nego da zive dobili su inace za sterilizaciju 5.5miliona dinara za 1000 pasa sto ne podrazumeva mace posto ni one po "orca" strategiji ne ulaze u program te se dodje do 5 500 po sterilisanom psu sto ja mislim da je sasvim dovoljno

Obećava mmonica (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

To malo stene je imalo dva meseca i kad sam stigla tamo, u Ovcu, pitala sam koliko najmanje mora da bude star pas da bi se sterilisao, dobio chip, vakcinu protiv besnila i onu technost protiv parazita i rekli su mi 4 meseca. Ja sam rekla da je ovo stene po koje sam ja dosla mladje od 4 meseca i pitala sam sta se desava sa njima, kad su manji od 4 meseca i nisu hteli da mi kazu!!?
    Takodje su mi rekli da se psi lutalice, koje ne vrate tamo gde su ih nasli, salju u neki azil (ali mi nisu rekli koji) a kad sam ja prosle nedelje zvala i trazila da znam gde su preostali kucici koje su pokupili oko moje firme, rekli su mi da su ih udomili!! mada je meni to jako cudno jer su psi bili odrasli i znam da ljudi najcesce uzimaju stence, kad hoce da cuvaju kuce. Nadam se samo da ih nisu ubili Iako su mi rekli da se ponasaju ok prema psima i da im dolazi inspekcija koja ih kontrolishe, ipak mi je to tamo sumnjivo sto se tice tretmana prema zivotinjama. Stetea sto nemamo onu 'animal police' kao u Americi

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

pa ako znas kako izgledaju mozes nazvati elenu 0652711127 ako nisu kod nje onda su mrtvi posto ona jedina uzima pse iz ovce koje niko nece javi joj se

Obećava mmonica (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

Ma, ja sam moje udomila (male pse), ali su ostali u ovci veliki i kad sam zvala rekli su mi da su ih udomili. Jedino da ponesem detektor lazi pa da proverim da li govore istinu

Elita alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    96

Podrazumevano poklanjamo 3 preslatke crne kuce, mesanci

POMOC HITNO POTREBNA!!! NASLI SMO VECERAS PO OVOJ HLADNOCI I KISI IZBACENA TRI PRESLATKA CRNA STENCA IZA KONTEJNERA. NEMAMO MESTA ZA SVA TRI, A POSLEDNJE STO BISMO URADILI JE DA IH STAVIMO U AZIL...TU NEKO OD VAS TREBA DA NAM POMOGNE
    JAVITE SE AKO ZELITE DA USVOJITE ILI BAREM OBAVESTITE PRIJATELJE. E-MAIL labla @sezampro.yu EVO SLIKE
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2713.jpg
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2712.jpg

Elita alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    96

Podrazumevano Re: poklanjamo 3 preslatke crne kuce, mesanci

Citat Original postavio alal
    POMOC HITNO POTREBNA!!! NASLI SMO VECERAS PO OVOJ HLADNOCI I KISI IZBACENA TRI PRESLATKA CRNA STENCA IZA KONTEJNERA. NEMAMO MESTA ZA SVA TRI, A POSLEDNJE STO BISMO URADILI JE DA IH STAVIMO U AZIL...TU NEKO OD VAS TREBA DA NAM POMOGNE
    JAVITE SE AKO ZELITE DA USVOJITE ILI BAREM OBAVESTITE PRIJATELJE. E-MAIL labla @sezampro.yu EVO SLIKE
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2713.jpg
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2712.jpg

evo i novih fotkinahranjeni i budni, traze paznju
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2716.jpg
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2715.jpg
    http://i124.photobucket.com/albums/p...a/IMG_2714.jpg

Elita Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Preslatke su kuce! Pokusajte jos da stavite oglas na forumu sajta zivotinjsko-carstvo.com, tu je dosta veliki promet, a takodje dajte oglas i u halo oglasima (na njihovom sajtu halooglasi.co.yu mozete da nadjete telefon na koji mozete da date besplatan oglas). Srecno sa pronalazenjem domova za ove slatkise!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

ima li ko da mi pokloni neko stene nekog besnog, velikog psa koji ce da rastera ove lopurde iz komsiluka koji mi non stop kradu alat iz radionice?????????ponude na pp

Obećava black_cat_angie (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio Dexas
    dragi drugari ako niste znali da u kafileriji u ovci eutanaziraju sve stence do 4meseca zato sto po programu sterilizacije koje je uradila "orca" ne ulaze u program sterilizacije te bivaju ubijeni do sada ih je sve uzimala elena precednica udruzenja "respectA" a od danas joj nedaju da ih uzima te je ona danas sa njima na sastanku te zeli da vidi u cemu je problem i zbog cega nemoze da ih uzima iz kafilerije stenci su joj dolazili u raznim stanjima a na zalost su neki uginuli zato sto u ovci je izvor zaraze za stence a inace se po programu psi ne vakcinisu protiv zaraznih bolesti pa se desi kada ih vrate na ulicu da uginu inace vakcine protiv zaraznih bolesti kosta samo 220dinara pa bi ja pitao sta je vaznije da se vakcinisu protiv besnila a ta vakcinu naplacuju drzavi600dinara ili protiv bolesti da kada ih neko usvoji da ne umiru nego da zive dobili su inace za sterilizaciju 5.5miliona dinara za 1000 pasa sto ne podrazumeva mace posto ni one po "orca" strategiji ne ulaze u program te se dodje do 5 500 po sterilisanom psu sto ja mislim da je sasvim dovoljno
    Ma to sve treba ispitati dobili su oni mnogo vise para, ko zna sta rade oni tamo i cime se sve bave...
    Ko je uopste vlasnik ovce,pretpostavljam da je drzava.

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano poklanjamo kuce

[FONT=Book Antiqua]Poklanjamo i musko stene pit bula, staro 4 meseca i zove se Reks![/FONT]
    Poslednji put ažurirao/la Valentina C. : 02.03.2007. u 21:51

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: poklanjamo kuce

Poklanjamo i musko stene pit bula, staro 4 meseca po imenu Reks.

Obećava Swaróg (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ukoliko neko zeli da pokloni stene haskija..zamolio bih ga da me kontaktira na 064/3094996.
    To bi bio idealan poklon za moju devojku posto ih prosto obozava.

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Htela bih da pokazem slike mojih ljubimaca. Kako to da uradim?

Zainteresovan član Lilium (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Usvojite Kalua

Kalu je mesanac, muzjak, star oko godinu dana. Kastriran je, vakcinisan i mikrocipovan, a naucili smo ga da hoda na povocu (i da ne zabusava pritom). Nadjen je u 45. bloku, gde ga je neko najverovatnije prosto izbacio. Divne je naravi, dobar sa ljudima i psima. Deca su ga prozvala Skubi, jer je veoma velik (~70 cm u grebenu) i izgledom podseca na nemacku dogu, koje je verovatno i mesanac.

U bloku je bio sa jos par pasa i stanari okolnih zgrada su poceli da se opravdano bune.
    Zbog njegove izuzetno dobre naravi, trenutno je smesten u pansion za pse na ograniceno vreme, dok mu ne pronadjemo trajan dom. Kalu je idealan pas za dvoriste, koje bi mogao "profesionalno" da olajava.

Evo i nekoliko Kaluovih slika, pa ukoliko neko bude zeleo da ga usvoji, moze se javiti na telefon 064/2754786 ili mejlom jelena_nitro@yahoo.com

Poslednji put ažurirao/la Lilium : 04.03.2007. u 01:29
    Happiness is a warm puppy.
    Charles Schulz

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POKLONI - KUCE, MACE I OSTALO

Mozes li mi pomoci, kako da
    ubacim slicicu uz tekst?

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

stavi odgovor na unapredjeni mod,posle dole klikni na sredi priloge i izaberi sliku (browse)bla bla......ali je smanji :shock:

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Zaslužan član Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

LEGENDARNI OGLASI OBJAVLJENI U NOVINAMA

- Sibirskog haskija menjam za fotokopir aparat
    - Prodajem ženku dobermana, voli sve a najviše malu decu
    - Šarplaninac, birano muško štene, otac Buca Mirijevski, majka odlična
    - Koze i jariće prodajem i oplodjujem
    - Prazne tel. kartice mjenjam za ukrasne ribice
    - Traži se vlasnica ženke boksera radi parenja

Možda je neko i mislio ozbiljno ali je očigledno štedeo na oglasu
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 09.03.2007. u 08:59

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Na poklon: dve male zute mace.

HOCU ovu na ramenu,jel bata ili seka

Zainteresovan član Калашњиков (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Re: Na poklon: dve male zute mace.

И ја бих хтео оно са рамена али ако не може онда оно друго али само ако си у БГ или НС!

Slične teme

1. vrata za kuce i mace
    Autor pajamaca u forumu Svet životinja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.11.2006., 15:57
  2. Pokloni,pokloni,pokloniiiiiii...
    Autor Shinoda u forumu Arhiva
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 01.01.2006., 21:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor