Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
c020.gif
Jadnicak! Pa od cega?
 
Trazim ako neko ima da pokloni narandzasto(kao garfield,bez beleog-moze samo malo ali da je vecina narandzasto),zensko malo mace...na podrucju Novog Sada ili okoline...imam vrlo dobre uslove i ljubitelj sam zivotinja...imam vec dosta ljubimaca koji su srecni kod mene tako da garantujem da ce i ovo mace biti srecno...molim vas da ako imate da mi poklonite... ;)
 
black_cat_angie:
Imam prelepu crnu macu,devojcica, inteligenta, zna da kaze meso,svilena dlaka ,ne linja se voli da spava pokrivena pored gazdarice ne poklanjam je samo je hvalim!!!
imali i mi lepog crnog mačkića xexeex kako je bio lud,swe se popenje na regal i odozgo wreba muwe,uh pa kad skoči i u letu je uhwati xexexex kakaw ludak,sad je omatorio i kod babe i dede u selu je
 
Evo meni treba jedno zuto,cupavo,srednjeg rasta... Tacnije mesanac terijera i da bude devojcica! I ja cu ako je nadjete cuvati maziti i paziti! Imala sam takvu kujicu ali je uginula od starosti ( imala sam je 17 godina) prosle godine i ne mogu da je zaboravim pa zato hocu istu, nalazila sam u inostranstvu takve pse ali je jako skupo da je prebace ,pa se nadam da ih ima i kod nas! Postavicu sliku za koji dan. Ako iko ima ovakvo kuce neka javi!!!
 
Ставите овај текст на тему "ПОКЛОНИ; КУЦЕ, МАЦЕ И ОСТАЛО" јер тамо сви постују са таквим садржајем, и још нешто - било би добро да ставите куцину слику, ако је имате.
 
Na poklon zuto belo mace, zenka, stara oko 3-4 meseca. Ociscena od parazita, ceka revakcinaciju za koji dan. Negovana i dobro hranjena. Navikla na posudu za nuzdu. Do sada zivela samo u kucnim uslovima.

Ukoliko je neko zainteresovan za udomljavanje ili vise informacija moze se obratiti na sledece telefone: posao - 3442 147, 3442 149, mob - 063 10 80 974

Tanja MB, Prirodnjacki muzej, Beograd

P.S. Neka Darijans obrati paznju na oglas, a prosledjen mu/joj je i mejl sa fotografijom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top