Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre oko mesec dana jako malo crno mache je napao pas u parku. Srecom sam tada shetala svoje pse i izvukla mu mache iz usta. Bilo je preplasheno ali srecom - nije bilo povreda.
Bez puno izbora, mache sam odnela u stan gde vec imam 4 psa i machku i problem sa komshijama oko zvanja inspekcije...
Posle mesec i neshto dana doshlo je vreme za njeno udomljavanje :)

Maca je zenkica, potpuno crna. Vakcinisana i ochishcena od parazita. Trenutno ima izmedju 2 i max. 3 meseca po mojoj proceni.
Problem ili nekome prednost je shto se ni malo ne boji pasa pa bi izbor njenog buduceg doma trebao biti mesto gde je zasticena od pasa ili gde postoje psi koji vole machke.
Jako voli da sisa i obozava da sisa uvo i istovremeno jako glasno prede :)

Sa buducim vlasnikom bih se dogovorila oko sterilizacije koju bi ja finansirala kada za nju dodje vreme.

Ispod je link sa slicicama mace sa drugog foruma...pa ako je neko zainteresovan i zeli da joj pruzi dom, neka me kontaktira na ivka80@gmail.com ja sam Ivana.

Pozz

http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?act=ST&f=2&t=2852&
 
Da li neko zeli skroz crno mace?! :( Ne znam jos kog je pola, ali neki pametnjakovic ga je ubacio kod mene u zgradu i sad non stop mjauce i trazi samo malo topline i neznosti :(... Cenim da je staro oko 1,5-2 meseca. I vidi se da je naviknuto na ljude, samo je jadnicak skroz prestravljen i sam spava u ulazu, na otiracu... Bojim se da ce ga neki namcor iz zgrade expedovati u najskorijem roku.
Pomozite, molim vas!!! :(
 
Tamarela:
Da li neko zeli skroz crno mace?! :( Ne znam jos kog je pola, ali neki pametnjakovic ga je ubacio kod mene u zgradu i sad non stop mjauce i trazi samo malo topline i neznosti :(... Cenim da je staro oko 1,5-2 meseca. I vidi se da je naviknuto na ljude, samo je jadnicak skroz prestravljen i sam spava u ulazu, na otiracu... Bojim se da ce ga neki namcor iz zgrade expedovati u najskorijem roku.
Pomozite, molim vas!!! :(
Idi na stranu 27, post#397... cini mi se da je mail simce@verat.net -- trazi crno mace, mladunce... ma posalji mail uostalom ili pogledaj post. :p
 
Ovo su Amber, Bjanka i Šara. Sve tri su ženkice, imaju oko 2 meseca i očišćene su od glista. Našli smo ih na savskom keju i pretpostavljamo da ih je neko samo izbacio. Kako nemamo mogućnosti da ih zadržimo, prinudjeni smo da ih ostavimo napolju. Sve tri su veoma dobre i veoma lepo se ponašaju u stanu (lepo reaguju na "Ne"), pošto su bile kod mene na jedan dan, kada smo ih okupali i očistili od glista. Razigrane su i veoma umiljate. Pretpostavljamo da neće puno rasti (srednja veličina), zato što su im šapice male. Raspoloženi smo da pokrijemo troškove sterilizacije ukoliko se budući vlasnik odluči za tu opciju. Ukoliko se odlučite za neku od ovih divnih kuca, javite se na 064/2754786 ili pišite na jelena_nitro@yahoo.com

Amber - žuto-bela ženkica.




Bjanka - bela ženkica




Šara - čupava, šarena ženkica, najmanja je od svih i što je zanimljivo, prva prilazi.

 
Dve slatke napuštene ženkice, mešanci, stare oko 2 meseca, vakcinisane i očišćene od parazita, traže hitno nekoga ko će ih voleti. Umiljate su, zdrave i vesele, pogodne i za dvorište i za stan.
 

Prilozi

  • stenci decembar 2006 015 smanjena.jpg
    stenci decembar 2006 015 smanjena.jpg
    38,8 KB · Pregleda: 19
Evo, ova mala lutkica trazi topli dom. Ima oko 2 meseca, lepa je, umiljata i vesela. Trenutno zivi u mom ulazu, cesto spava na mom otiracu, ljudi iz zgrade je hrane i uzimaju kad im je dosadno ili kad im dodju unucici. Ja vec imam dve odrasle macke u stanu tako da nema sanse da uzmem i nju.
 

Prilozi

  • IMG_9457.jpg
    IMG_9457.jpg
    68,6 KB · Pregleda: 7
Dalmatinerka, stara tri godine, zdrava i lepa, ali, nazalost, rasla u neodgovarajucim uslovima (dvoriste, lanac, neodgovarajuca ishrana i nega) daje se na poklon iskljucivo vec iskusnom vlasniku, spremnom da ulozi trud, razumevanje i ljubav u veoma lepu zenku dalmatinca. Obavezna provera buducih uslova zivota, razgovor sa vlasnikom kao i postepeno upoznavanje potencijalnog vlasnika i psa.

Licni utisci o psu: odlicni - uspostavljen prisan odnos sa dalmatinerkom. :grin:

Pas je trenutno na privremenom smestaju.


Kontakt telefoni: 3442 147, 3442 149, 063 10 60 974 (do 17 h, radnim danima)
 
Tamarela:
"Prilican haski" -> je l' to znaci da je... 'nako...bas lici na haskija? :D
Mozda sredimo nesto!
Potrudicu se!
:D

Evo sličice. Meni baš liči, mada nisam neki ekspert, priznajem. Inače, znam da je trenutno u azilu Oaza na Avali i da mu je hitno potreban dom, pa reko da pomognem i onome ko traži a i malom "poluhaskiju".
 

Prilozi

  • post-2-1166539747.jpg
    post-2-1166539747.jpg
    23,8 KB · Pregleda: 16
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top