Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
И ја сам баш хтела да кажем да је Гара удомљен! Срећна сам, јер сам сигурна да је свих 5 лепо удомљено. Захваљујем се и Hollow што је Гари нашао топао дом, а пре свега, ХВАЛА и Мачкићу, која је имала велики удео у целом том процесу удомљавања!
 
Juce je zena stala kolima pored naseg parka i klincima rekla"vi volite pse evo vam i ovaj" izbacila zenku zlatnog retrivera iz kola i otisla :evil: :evil: :evil:
evo slikice pa ako znate nekog ko je hoce javljajte sto pre.Mlada je cenimo do godinu dana i trnutno je sa nasim lokalcima u parkicu.Na slikama je malo isprepadana posto moji lavovi laju iza nje :roll:
 
Poklanjam macice stare mesec i po dana!Dve crne(musko i zensko),i jedna sarena devojcica.
IJako su umiljati!Nisu vakcinisani i imaju gliste i buve.Nije sve tako crno,ako ih uzmete obojice vam zivot!
Mama im je ulicarka iz centra Beograda,veoma snalazljiva.Cak je i mene pronasla na devetom spratu i uslihtala se kako bi mi ostavila svoje potomke.A ja ne znam ni gde cu sa sobom a zao mi je da zavrse kao njihova bezobrazna mama.
Ako je neko zainteresovan neka sto pre pusti pp ili neka se javi na 062 537274
 
mushu13:
Juce je zena stala kolima pored naseg parka i klincima rekla"vi volite pse evo vam i ovaj" izbacila zenku zlatnog retrivera iz kola i otisla :evil: :evil: :evil:
evo slikice pa ako znate nekog ko je hoce javljajte sto pre.Mlada je cenimo do godinu dana i trnutno je sa nasim lokalcima u parkicu.Na slikama je malo isprepadana posto moji lavovi laju iza nje :roll:



devojcica je udomljena:):):) usvojila ju je zena iz kraja koja ima vec decka zl.retrivera tako da ce imati i drustvo:)
 
Da li je neko zainteresovan da spasi i uzme jednog dzukca.
Trenutno koliko ja znam jedna devojka ga je nasla sa otvorenim prelomom repa i odvela ga je u ovcu ja mislim.U svakom slucaju oni ce ga tamo cuvati 10 dana (a od tada je proslo tri dana) a posle toga ce ga uspavati(ubiti) ako ga niko ne uzme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top