Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao posrednik dajem na znanje da se na usvajanje nudi zensko mace crne boje. Trenutno je staro 10 dana, nadjeno je pored kontejnera, a dobra dusha koja ga je spasla je voljna da ga odgaji tj osposobi za samostalan zivot, pa da ga prepusti ljubiteljima.

Htela bih samo da dodam da ovakvi macici, othranjeni na ruku, kasnije bivaju daleko druzeljubiviji i pitomiji od macaka koje nisu imale toliko kontakta sa ljudima. Govorim iz licnog iskustva, i toplo preporucujem.
 
pudlala:
Kao posrednik dajem na znanje da se na usvajanje nudi zensko mace crne boje. Trenutno je staro 10 dana, nadjeno je pored kontejnera, a dobra dusha koja ga je spasla je voljna da ga odgaji tj osposobi za samostalan zivot, pa da ga prepusti ljubiteljima.

Htela bih samo da dodam da ovakvi macici, othranjeni na ruku, kasnije bivaju daleko druzeljubiviji i pitomiji od macaka koje nisu imale toliko kontakta sa ljudima. Govorim iz licnog iskustva, i toplo preporucujem.

Ako hoćeš javi se na forum Životinjskog Carstva http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php tamo je neko tražio malu crnu macu da uzme!
Srećno!!!
 
Dragi svi,

Pre nedelju dana nasli smo malo slatko kuche, staro osam nedelja. Doneli smo je privremeno u nas stan dok joj ne nadjemo stalan smestaj, tj. nekog ko bi zeleo da joj se posveti i da brine o njoj. Ona se zove Biba, vodili smo je kod veterinara. Ociscena je od parazita, za nedelju dana treba da primi prvu vakcinu. Jako je dobra i poslusna, izuzetno slatka. Cini se da nece biti velika, vec niskog rasta, tako da je pogodna i za stan. Mi bismo je vrlo rado zadrzali, ali stan nam je isuvise mali i imamo vec jednog odraslog psa.
Molim vas ako znate nekog ko bi zeleo psa ili mozda i vi zelite, prosledite dalje ovu informacijul, ili mi se javite na telefon 064/258 13 59 ili e-mail: jana@neobee.net.

Veliki pozdrav i hvala

Jana

P.S. Sliku ne mogu da postavim ovde, ali ko god je zainteresovan, poslacu mu je na mail.
 
Jos jedna korisna informacija za sve ljubitelje pasa kao i vlasnike istih. Naime, o nadaleko cuvenoj akciji postavljanja besplatnih cipova od 1.09.2006 nema ni govora. Zvali smo nadlezne i dobili odgovor, a koji glasi ovako. BESPLATNE CIPOVE nadlezni u svim drustvenim veterinarskim stanicama/ambulantama ugradjivace ISKLJUCIVO "GRADSKIM LUNJARAMA" , dok ce vlasnici svojih kucnih ljubimaca iste moci da imaju za 1200 dinara. Kako smo pouzdano saznali ovo sigurno vazi samo za teritoriju BG, a da li je tako u svim gradovima-pa, moracete da se raspitate!! Kada smo se raspitali za NS,saznali smo da u nasem gradu postoje zvanicno samo dve drustvene veterinarske ambulante od kojih ona u Petrovaradinu samo sto se ne srusi pa se zivo pitamo kako uopste funkcionise?! Ali, kad stisne muka-ne pita se kakva je.
 
Hannah136 znam ja za to jer sam imala priliku da licno pricam sa Elvirom, da mishu13 nemoj se iznenaditi kontaktirao me je iz odredjenih razloga objasnicu ti u nedelju inace sa nama ide i Goran urednih sajta zivotinjskog carstva i zena kanadskog ambasadora ne pitaj nista sve cu ti objasniti skrenula sam sad sa teme, naime razmisli malo ako su cipovi besplatni za sve pa cak i za pse koji imaju vlasnike onda bi to bila citava pometnja. ugradjivace sammo napustenim psima jer ce tako imati idetifikaciju ko ga hrani i ko se brine o njemu dal je agresivan i vakcinisan... a da bi imali neku zaradu od toga psi koji nisu lutalice znaci nasi kucni ljubimci ce morati da placaju tu odredjenu svotu da bi mogli da pokriju troskove cipovanja napustenih pasa... toliko o tome
 
Hannah136 ajde mi objasni sta ti znaci ovo na sajtu http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?act=ST&f=2&t=2375&
POGLEDAJ TE SVI
Ovde govoris kako hoces kuce a tamo stene koje mishu13 poklanja predstavljas kao svoje i trazis udomitelja. MISHU13 mi je prijateljica i zivu bi te pojela da ti je dala kuce a ti mu nasla nekog drugog vlasnika. STA TI IZIGRAVAS!!!! MOZDA ONA NE IDE PO SVIM SAJTOVIMA ALI JA ZBOG MOG AZILA VISIM NA SVAKOM MOGUCEM. Idiote glupi (moderatorima se izvinjavam ali ovo je stvarno preslo svaku meru)
uh poludela sam
joj kad te nadjem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top