Bljuckanje beba kroz nos

sanika

Obećava
Poruka
69
Moja beba pije aptamil mleko,zadovoljni smo sto se tice stolice i napretka ali ona mnogo bljucka i to kroz nos joj prodje tako da kad se to desi moramo da joj omogucimo vazduh pothitno jer ga izgubi,preplasimo se i mi ona,dete dugo ne moze da uzme vazduha. Ali moram da naglasim da se moja beba jako mrda i da se to iskljucivo desava dok spava narocito nocu.Ona spava ali se mnogo vrti cini mi se pokrsice i ruke i noge i glavu od mrdanja. Nekad me uhvati san i odjednom primetim kako se beba prosto gusi a ono kroz nos sve nesto gusto. Sinoc je po prvi put izbacila toliki sljam kao slinu da je bilo strasno.Sta mislite da li je to zbog mleka i da li da ga menjam ili ce ona tako sa bilo kojim jer se mnogo vrti? A to sto se vrti nocu kazu da beba takva, sve sto dozivi danju manifestuje nocu. Sta mislite i o tome? I koje mleko posle aptamila?Sta mislite o novelaku i nestlu? Hvala unapred?
 
Kolika je beba? Zasto ne zoves pediatra, patronaznu ili je ne odvedes kod doktora?

Bebe obicno bljuckaju kroz usta, moze da se desi, da prodje nesto i kroz nos, ali ne stalno i svaki put. Ti nocu dezuras, da ti se dete ne ugusi? Sta mislis, koliko dugo mozes tako da izdrzis? Vodi dete doktoru, da mozes posle mirno da spavas.
 
e jel neko otvarao temu da mu je dete recimo trazhilo diesel majcu...il neke patike pa kao mama sva deca imaju...kako im objasniti brendovanje kako im objasniti stil da postoji neshto sem onoga shto svi nose...chuo sam priche od nekih mladih mama kao ne znam cipele od 100e detetu u chet5vrtom osnovne il neshto...
 
Malo je kasno detetu od 10 godina poceti objasnjavati sta i kako, kad pozeli Nike patike za 150€ i traumira, jer jih nije dobio.
Od rodjenja treba dete uciti, sta je vrednost i sta ne, i davati mu do znanja, da je super takav kakav jeste, isticati njegove vrline i uciti ga, da ceni nematerialne stvari, a da su materialne tu samo zato, da nam olaksaju zivot.
Imam sina od 10 godina i svejedno mi je, da li su patike Nike il /&$//() firma. Npr. neki dan smo kupovali MP3 nosac zvuka. Bila sam spremna, da platim najjeftinijeg, ali kad smo birali, koji cemo da kupimo, sin je izabrao jedan duplo skuplji, ali sa vise funkcija i memorije. Rekla sam, ok, ja sam spremna da ti kupim taj i taj, a ako zelis taj skuplji, dodaj sam razliku u ceni i kupicemo. Kupili smo skuplji, ja sam dala toliko, koliko sam u pocetku odlucila, d asam spremna da platim za tu spravicu, a sam je dodao razliku u ceni. Mislim, da bi isto tako uradila i sa Nike patikama ili bilo cim drugim.
 
AntunTun:
e jel neko otvarao temu da mu je dete recimo trazhilo diesel majcu...il neke patike pa kao mama sva deca imaju...kako im objasniti brendovanje kako im objasniti stil da postoji neshto sem onoga shto svi nose...chuo sam priche od nekih mladih mama kao ne znam cipele od 100e detetu u chet5vrtom osnovne il neshto...
Tune, to je posebno pitanje i tema, sto je ne postavis?
 
AntunTun:
e jel neko otvarao temu da mu je dete recimo trazhilo diesel majcu...il neke patike pa kao mama sva deca imaju...kako im objasniti brendovanje kako im objasniti stil da postoji neshto sem onoga shto svi nose...chuo sam priche od nekih mladih mama kao ne znam cipele od 100e detetu u chet5vrtom osnovne il neshto...

Mozda moze i tom detetu da pomogne komplex vitamina B :shock:
 

Back
Top