Program na trgu za srpsku novu godinu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da GNJAVADOL organizuje koncert :
1. M.Ćoprezo i Poslednja štajga Bend, onako za dobro zagrevanje
2. Pre ponoći "Zbogom Brus Li"
3. Oko ponoći "Dobro došao Čak Norise"
4. U ponoć zvezda večeri Gnjavadol pleše KULTURNI ZAGREBAČKI valcer sam sa sobom sve izgovarajući "Oče naš" na staroslovenskom
5. Posle ponoći do jutra ludilo uz M.Ćopreza i citate iz "Žitija Gnjavadola"
 
DOKONI UM:
Mislim da GNJAVADOL organizuje koncert :
1. M.Ćoprezo i Poslednja štajga Bend, onako za dobro zagrevanje
2. Pre ponoći "Zbogom Brus Li"
3. Oko ponoći "Dobro došao Čak Norise"
4. U ponoć zvezda večeri Gnjavadol pleše KULTURNI ZAGREBAČKI valcer sam sa sobom sve izgovarajući "Oče naš" na staroslovenskom
5. Posle ponoći do jutra ludilo uz M.Ćopreza i citate iz "Žitija Gnjavadola"

Evo do cega dovede nedostatak iole kvalitetnog seksa. Mislim seksa sa zenama posto ti rece da ne bezis od toga da ti je slika butch gayish ...
BTW, ja lepo dosao kuci, rucao, otisao da platim neke racune, a ti i dalje gubis vreme ovde?
Sta reci ...
 
NORMALNO.

Još kada bi "slučaj" znao da pogleda (sa oba oka istovremeno :-) ) u gornji levi ugao (levo je suprotno od desno) posta, tamo bi video i spoznao vreme slanja poruke koja je 08:31 dakle nekih 6,5 sati pre nego što je "slučaj" krenuo da se hrani :-)

Ona ZLA TAMNIČARKA zaključa temu a kolega NESONS je taman bio ubacio "slučaj" ne terapiju posle ručka :-)
 
HEMI 426:
pazi, mustang i liman ( uz slobodana milosevica, soul i rostilj ) su svetinje i stubovi sveta a ti se zajebavas sa njima. rekao sam ti da pazis kako prelazis ulicu, sad nemoj ni da izlazis napolje...

Ne, nego cu da se prosetam bas po Limanu i to bas DANAS Samo me mrzi da se setam tuda jer mi se Limanci koje sretnem toliko uvlace da ne mogu na miru da se prosetam :P.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top