Kako Zivi Antun tun (zelja sa foruma)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KistaCar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
129
Kako Zivi Antun Tun
Autor: G. Vitez

U desetom selu
®ivi Antuntun.
U njega je malko
Neobičan um.

On posao svaki
Na svoj način radi:
Jaja za leľenje
On u vrtu sadi.

Kad se jako smrači,
On mrak grabi loncem.
Razlupano jaje
On zašiva koncem.

Da l' je jelo slano,
On to uhom sluša.
A ribu da pjeva
Naučiti kuša.

Na livadu tjera
Bicikl da pase.
Da mu miše lovi,
On zatvori prase.

Guske sijenom hrani,
Snijegom soli ovce.
A nasadi kvočku
Da mu leľe novce.

Kad kroz ľito ide
On sjeda u čun.
Sasvim na svoj način
®ivi Antutun.
 
Ma moja greshka,tunjavom sam chestitao Hristov rodjendan pre neki dan i dechko je odlepio totalno :) ,uredno sam postavio badnjak i chestitku medjutim u jednom momentu neki Antun pochinje da mrachi temu i zrachi...pa eto da bi se dechko iskulirao chestitam ja njemu njegov rodjendan! Antun se rodi!
koga interesuje dogadjaj :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/130856
strashno,shto bi tun rekao,jezivo!
 
KistaCar:
Ma moja greshka,tunjavom sam chestitao Hristov rodjendan pre neki dan i dechko je odlepio totalno :) ,uredno sam postavio badnjak i chestitku medjutim u jednom momentu neki Antun pochinje da mrachi temu i zrachi...pa eto da bi se dechko iskulirao chestitam ja njemu njegov rodjendan! Antun se rodi!
koga interesuje dogadjaj :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/130856
strashno,shto bi tun rekao,jezivo!
Ovaaajjj... Cisto da kazem, mislim da je Antun u pravu i stajem iza svega sto je rekao na toj temi! ;) Slika jeste jeziva, kao i sve vezano za SPC... Kad mi neko cestita Bozic, ja mu kazem: "neka hvala" :roll:
Hocu li i ja sad da dobijem pesmicu? :mrgreen:
 
He... sad sam i ja pogledao o cemu se radi...

Vidi Krsto, ovako. AntunTun je ovde na forumu poznat po tome da se cini kao da pishe random misli, ali decko je u sushtini nevidjeno upravu u vezi mnogih stvari koje napise, pa i sad u ovom tvom primeru.
Drugo, mnogo bitnije je da se Bozic ne cestita. Ne cestita se i zeli sreca za sve sto je praznik, al' to Srbende ne znaju normalno :roll:
Srecna je Nova godina, jer je logicno da jedi drugima pozelimo da nam taj buduci vremenski period bude bolji nego lane... lepih zelja, pozitivnih misli, dobrih talasa i vibracija, ****** materine, ima to sve smisla.
Srecan je rodjendan uz zelje da ih bude jos mnogo i da svaki sledeci docekamo u vecoj sreci, zdravlju i veselju.
I sretan je 8. mart jos.

A Bozic se ne cestita i nije "Sretan Bozic..", jer nije to nas rodjendan, nego Hristov i pozdravlja se sa "Hristos se rodi!" i otpozdravlja sa "Vaistinu se rodi!"
Badnje Veche se tek ne cestita.
Eto tako...

Pravoslavci :roll:
 
qpim jbno napajanje...onako uspit qpim i qler za grafichq...dodjem qtji prezadovoljan shto tju JA osposobiti moje chedo...kad tuki...ne radi i netje i netje i netje...odem kod pekice povezhemo na njegov - prepoznaje ga...moj ni da chuje...i drzh ne daj nekako namikerimo da radi...dodjem qtji povezhem - netje...dakle moshte misliti kroz kakav sam pakao prosho...i tako ode popodne rezervisano za chishtjenje sobe...dolazi mi bitan gost!!!...reko ajd kad vetj nishta od alarmiranja prashine da ja zabodem na net dok se voda ne zagrije...odem na svashtaru nishta...dodjem ovde 2 poruke...eeej dveeee...kliknem jednu kad zove me rastaman na zhurq...mislim izvinte shto ofiram pp al wtf?...ja sam mislio da mi je rastaman archenemy...kad ono...pogledam drugu kad kistacar...karakteristichan (chitaj bljutav) nik poznat ko josh jedan u moru religioznih frikova...reko shta li tje ovaj mora da baca anatemu il neshto...otvorim kad link...odem na link kad ono ova tema...alo shabane zabranjeno je otvarati teme o drugim uchesnicima foruma...vidim otkrio si gugl...alal vera majstore al opet nije zasluzhilo temu...josh na tinejdzerima...rodjendan mi nije sada ja sam dete leta zar ne vidish blag karakter?...shto bre ne pochnu normalni ljudi da dolaze na ovaj forum...sve neke mentalne karakondzule jbte...
oooo ko bi reko da me kadlupim tako ceeeni i poshtuje...da nisi za peting?...
sheeesh shinoda me postideo...
keeperu...narodne pesme su pesme za koje se zapravo ne zna ko ih je na pisao...ccc idete li vi u shkolu djeco?
 
izvin'te chiko al ja idem u osnovnu shkolu "petar petrovicj njegosh", razred sam IV/3 i nama je uchiteljica Sanja rekla da je Filip Vishnjicj, slepi guslar, spevao mnoge narodne pesme.

srecjan rodjendan chiko kad ste se vecj pojavili. :)

usput chiko, mislim da ste mnogima simpatichni iako zvuchite kao nevidjeni drkosh, tako i ja, iako sam tek chetvrti razred i josh se nisam ni poljubio, mislim da neke ovde vlazhe na moju pojavu iako me takodje smatraju za drkadzhiju.
 
Crni Antune shta to reche?,toliko sam se potrudio da te iznenadim a ti tako? chak je tema bila zakljuchana pa sam zamolio Dovlu da otkljucha ,nema smisla rodjendan ti je,mislim shta i ako nije kakve veze ima?? toliko nebuloza i sad ti smeta rodjendan,shta je s'tobom promenio si se,ti nisi Antun ko si ti choveche? :-? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top