ljubav ili seks

Znala sam da ces to da me pitas...ali ne znam sta bih ti rekla ...meni se jednom desila prava ljubav...i sex je bio perfektan..opet sa druge strane iz dobrog sexa moze da se izrodi ljubav..koja vremenom postane prava....nekako mi je povezano.... :)

Nemam pojma sta bih izabrala... :)
 
Pa pravu ljubav ne bi varao da si zadovoljan sexom sa njom, a onda to moze da bude i drugarska ljubav. Tako da mislim da je bas nefer sto to radis osobi sa kojom si u vezi, pljujes po oboma time sto radis, a i tracis vreme. Sto se tice sex kombinacije, ili ostani sa njom ili nadji trecu. To je moje misljenje...
 
Butterflies And Hurricane:
Pa pravu ljubav ne bi varao da si zadovoljan sexom sa njom, a onda to moze da bude i drugarska ljubav. Tako da mislim da je bas nefer sto to radis osobi sa kojom si u vezi, pljujes po oboma time sto radis, a i tracis vreme. Sto se tice sex kombinacije, ili ostani sa njom ili nadji trecu. To je moje misljenje...


Mislis da ona njega ne vara... sve one varaju i to bolje kriju od nas. Nekad mi devojke lice na krave. Kad joj dodje do seksa ima da se skine i najodvratnijem liku.
 

Back
Top