Kad se sad nisam izvrnuo od smeha...

drbob:
Da te pitam nešt,ne da te vređam,da li si fakultetski obrazovan?
Ako nisi,da li bi kupio diplomu da imaš para?
Video si kako se polažu ispiti kada si na vlasti.Čuj iole obrazovan čovek,srednjoškolac,može da reši ekonomsku situaciju ove zemlje,to nije problem,diploma bez znanja ništa ne vredi.Da li se slažeš sa tim?

Jesam. I znam da se može kupiti diploma, to je srpska tuga.
Ja kažem da Đelić nije najbolje rešenje DS za premijera, ali ima diplomu Sorbone i Harvarda, Teško da je to kupio. To nisu naši fakulteti i oni drže do sebe, Sorbona je evropska, ne samo francuska institucija.
Ponavljam, Toma nema ni jednu preporuku da bude premijer, jer se tu traži donekle obrazovan čovek, pa bar da ima fakultet.
Kao što je promašaj bio Z.Živković, tako bi isto bio i Toma Nikolić.
 
goxy:
Filatelista jel si gledo sinoc Shutanovca na Rts-u.....I pored tendenciozne voditeljke i prljavog Ace lazova dobro se snashao.....Ja ga inache bash i ne gotivim.
Ja ga isto baš ne volim, Aca mi je najomraženiji predstavnik radikala i kad se njih dvojica nađu (a to je već 2-3 emisija) znam da će biti pljuvanja i prostačenja, niskih udaraca... Izbegavam takve stvari. Volim da gledam TV duele gde su recimo V. Janković, D. Mićunović, G. Svilanović... neki ljudi koji drže do vrednosti reči, ne pljuvanja.
 
goxy:
Da li uopshte postoji neki radikal koji ne igra'' prljavo''........Taman pomislish e evo ga normalan kad posle :shock:
Možda Jorgovanka, nisam je do sad čuo da prostači i laže. Ženu cenim iz razloga što je bila jako bolesna, ozdravila i vratila se u politiku. Sad više manje koliko je dobra njena politika, više zbog energije i elana. Svaka čast na tome.
Inače, Vjerica, Pop Lazić, Jovanović :shock:
 
Djelic je za neki cirkus . Pa bio je on ministar finansija 3 godine pa sta je uradio. Rasprodavao, rasprodavao , rasprodavao i stotine hiljada radnika izbacio na ulicu. Koju su to fabriku DS-ovci napravili za 3 godine vlasti , koju su propalu fabriku postavili na noge?

Samo su namestali tendere, rasprodavali drzavnu imovinu za neke smesne pare i naplacivali provizije, uzimali mito i reket. Zato sada razni Cede Jovanovici, Kolesari , Janusevici, Djindjici zive na Dedinju voze auta od 100.000e a ti narode moj - spavas ispod mosta.
 
Jerry Ropero:
Ne ja bih hteo da niko ne zivi na pljacki naroda. No pokazalo se za vreme vladavine vas kriminalaca i izdajnika iz DS-a da dok je vama sve bolje - narodu je sve gore.
e pa vidis nije moglo tako da ostane...morali su i drugi malo da uzmu kesh,nije u redu da samo socijalisti i julovci imaju kintu...na dug rok to i nisu neki gubici..narochito ako se zna koliko pohlepni umeju da budu sps/julovci...od ovih nesto i ostaje..a od onih vala bash nishta...uostalom,sta je to za srbiju da je godisnje potkradu recimo 500 miliona evra..nista..sloba je mnogo vise trosio za svoje propale ratne poduhvate...
 
Jerry Ropero:
Pa zato ima svi da fasujete robiju kad dodju radikali....
Jel da....Dooobro :)
a025.gif
a010.gif
 
svetolik trpkovic:
Pa nije bas Boza za premijera al kad smo pregurali Kostunicu i Radomana Bozovica ni pakao nam nece tesko pasti sto kaze Pantelija o nepismenom Mirku da ne govorim

Јес баш је Коштуница исти као Радоман. Само не знам колико је стандард растао у време Радомана, а сада евидентно расте сваком годином.
Уја Светоличе, ево мене опет... Поздрави по кући.
 
drbob:
Da te pitam nešt,ne da te vređam,da li si fakultetski obrazovan?
Ako nisi,da li bi kupio diplomu da imaš para?
Video si kako se polažu ispiti kada si na vlasti.Čuj iole obrazovan čovek,srednjoškolac,može da reši ekonomsku situaciju ove zemlje,to nije problem,diploma bez znanja ništa ne vredi.Da li se slažeš sa tim?


Nije kod Tome problem taj sto nema fakultet. Pa i dugogodisnji glavni covek Njujorske berze je imao samo srednju skolu,pa je bio tata-mata za ove sa Harvarda... Problem sa Tomom je sto je covek glup,ogranicen i neobrazovan (ne u smislu da ima nema formalno obrazovanje...)

Djelic je dokazao da moze da se koliko toliko nosi sa ekonomskim problemima,samo treba da bude jos hrabriji,i da ne slusa neznalice kojima je drustvena svojina nacin razmisljanja,bez obzira sto pljuju po njoj na sve strane
 
Možda sam ja glup ali neke stvari mi nisu jasne ajde da prihvatimo došao čovek 2ooo te da pomogne napustio dobro plaćene poslove u Evropi pokušao je nešto ajde i da kažemo da je nešto i uradio pao sa vlasti logično je da se vrati tamo gde je i radio ali ne Boža ostaje ovde "kod tetke" mnogo je meni to čudno a koliko se sećam to njegovo angažovanje u Rusiji i gde to još beše nije ocenjeno baš najbolje
 
drbob:
Da te pitam nešt,ne da te vređam,da li si fakultetski obrazovan?
Ako nisi,da li bi kupio diplomu da imaš para?
Video si kako se polažu ispiti kada si na vlasti.Čuj iole obrazovan čovek,srednjoškolac,može da reši ekonomsku situaciju ove zemlje,to nije problem,diploma bez znanja ništa ne vredi.Da li se slažeš sa tim?
nije harvard srbija da mozes da kupis diplomu :neutral:

i naravno da svaki iole obrazovan skrednjoskolac ne moze da sredi ekonomsku situaciju zemlje.za to je potrebno mnogo strucnosti,rada,iskustva i poznavanje ekonomskih mehanizama i menjusobnih uticaja ekonomskih pojava jedne na druge da ne bi napravio jos vece sranje.

tako da bi toma srednjoskolac,bas kao i svaki drugi srednjoskolac malo teze resio problem,sem ako nije prirodni talenat,a sto ovaj nije:roll:

a i vidim da je glavni argument protiv djelica to sto je zakrzljao i veliki broj cipela i mnogo prazne price :roll:
 

Back
Top