DS obecao Vojvodini potpunu konfederaciju sa Srbijom.

jedite_kod_Joa:
Онај ваш Мићуновић је хаос.Само што се не распадне,а још је похлепан и жељан власти...ццц...

Треба позвати учесника @torenteBG да га умонтира да "лети" као вештац на застави ДС-а... матори офуцанко...човек побегао гробару са лопате и хоће на власт........хихихи..... 8-)
 
eremita:
Треба позвати учесника @torenteBG да га умонтира да "лети" као вештац на застави ДС-а... матори офуцанко...човек побегао гробару са лопате и хоће на власт........хихихи..... 8-)
Pa i vas mladi skojevac Nidza Milosevic je u mnogo gorem stanju i stariji je pa ga Kostunica uz udbaskog podvodaca Matiju svuda voda sa sobom ko mecku Bozanu. :lol:
 
svetolik trpkovic:
Stvano Jomini zatvaraj ovog kretena lazljivog ima na TVu prenos a ja sam i bio tamo i nigde nije ni rec progovorena o konfederaciji,republici niti bilo sta slicno .

Кретен си ти лажљиви. Тадић и Бојан су били да се да већа аутономија Војводини у уставу. У томе су их спречили Срс. Коректније би било да промените име у АФП, антисрпска фашистичка партија.
 
svetolik trpkovic:
Pa jedino je to ostako radikalima u panici da ubacuju lazi ljudima usta i podmecu na najprimitivniji nacin ili da optuzuju politicke protivnike da im je ujak,brat ,tetka,snaja ili kum bio ustasa koji je klao srpsku nejac .

Лажови и против Српских интереса сте ви 'демократи'.
Ћинћић и Ћукановић:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Баш их заболе што бомбе падају на Србију.
 
filatelista:
Pa on u vlast neće sigurno. Suviše je star za bilo šta.Ima par političara koje cenim kao prave demokrate, on je jedan među njima.

Свакако је идол вама 'демократима'. Мићуновић и његови чувени говори на митинзма 1991. Срби немају шта да траже преко Дрине. Хрвати су наша браћа.
 
Љуба:
Лажови и против Српских интереса сте ви 'демократи'.
Ћинћић и Ћукановић:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Баш их заболе што бомбе падају на Србију.



Navedi mi jednu normalnu zemlju koju su Amerikanci bombardovali u zadnjih 50 godina. Mislim, mogu ja da se složim da su oni bahati i siledžije, ama se pametni ljudi s takvima ne kače. Znači, da su normalni ljudi vodili ovo, nikakve bombe videli ne bismo. I sjašite već jednom radikali, dosta je sankcija, ratova, hiperinflacije i ostalih vaših i Slobinih lepota. Valjda smo i mi zaslužili da živimo bez toga?
 
Љуба:
Danas je na predizbornom mitingu u Novom Sadu, Djelic, kao novopredlozeni kandidat za predsednika Vlade Srbije, obecao javno Vojvodini takvu autonomiju koja će biti ustvari konfederacija sa ostatkom Srbije. DS sve protiv Srpskih interesa. Strasno.

super... ovim je mali majmun nadamasio sebe kada je rekao onomad da ce da osnuje ministarstvo za internet ako pobedi :)

nego zanimljiva stvar za moralnog patuljka je ta, ako je sve tako sjajno u evropi i svetu gde nam stalno on i plavo žuti kenjaju, koji ****** on ne ode da živi tamo kad ima mogućnosti nego se guzi ovde... :) zna da je tamo 'lebac sa devet kora, gorak do srži pa mu se valjda sviđa da ladi jajca ovde..
 
nesha taxista:
Navedi mi jednu normalnu zemlju koju su Amerikanci bombardovali u zadnjih 50 godina. Mislim, mogu ja da se složim da su oni bahati i siledžije, ama se pametni ljudi s takvima ne kače. Znači, da su normalni ljudi vodili ovo, nikakve bombe videli ne bismo. I sjašite već jednom radikali, dosta je sankcija, ratova, hiperinflacije i ostalih vaših i Slobinih lepota. Valjda smo i mi zaslužili da živimo bez toga?

Поред мноштва других чињеница наводим још ове:
Године 1995. Америка (НАТО) извршила АГРЕСИЈУ НА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ КРАЈИНУ, И АГРЕСИЈУ НА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ. Последице: десетине хиљада УБИЈЕНИХ СРБА , СТОТИНЕ ХИЉАДА ПРОТЕРАНИХ СРБА ИЗ СВОЈИХ ДОМОВА, УНИШТЕЊЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ КРАЈИНЕ И УТЕРИВАЊЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У АНТИСРПСКУ ГЕНОЦИДНУ ФАШИСТИЧКУ ТВОРЕВИНУ „БОСНУ И ХЕРЦЕГОВИНУ”.
Године 1999. без мандата УН, САД и НАТО (Амерички НАТО) извршиле агресију на Србију и Црну Гору, како би натерале Србију да преда део своје територије албанској наркомафији и терористима. САД и НАТО изазвале хуманитарну катастрофу за коју су цинично оптужиле бомбардоване Србе, жртве агресије. На стотине хиљада албанаца беже од напада НАТО-а... Гађани претежно цивилни циљеви (школе, болнице, телевизија...)... употребљено забрањено оружје... После три месеца, под претњом да ће Београд „бити сравњен са земљом”, потписано примирје.(Претњу је пренео АМЕРИЧКИ КУРИР МАРТИ АХТИСАРИ, садашњи АМЕРИЧКИ И ЕВРОПСКИ ИЗАСЛАНИК ЗА „РЕШАВАЊЕ КОСОВСКОГ ПИТАЊА”).Косово под управом УН... албанска нарко-армија и терористи протерали на стотине хиљада Срба, ЗАПАЛИЛИ И ПОРУШИЛИ ДЕСЕТИНЕ ХИЉАДА СРПСКИХ КУЋА, ЗАПАЛИЛИ И ПОРУШИЛИ ПРЕКО 150 СРПСКИХ ЦРКАВА И МАНАСТИРА, ОД КОЈИХ СУ МНОГИ СТАРИ НЕКОЛИКО ВЕКОВА, И СВЕ ТО ПОД „БУДНИМ ОКОМ” АМЕРИЧКИХ И ЕВРОПСКИХ „ТВОРАЦА МИРА И ДЕМОКРАТИЈЕ”- НАТО ТРУПА. Косово постало упориште европске наркомафије и терориста...
Америка је само у последњих 16 година СРБИМА НАНЕЛА ВИШЕ ШТЕТЕ НЕГО СВИ ОКУПАТОРИ У ИСТОРИЈИ СРПСКОГ НАРОДА. УЗ ПОМОЋ АМЕРИКЕ СРБИМА ЈЕ ОТЕТО ВИШЕ ЗЕМЉЕ НЕГО У ЧИТАВОЈ ПРЕТХОДНОЈ ИСТОРИЈИ ПОД СВИМ ОСВАЈАЧИМА. ТО ЈЕ АМЕРИЧКА ПРАВДА, ПРАВО И ДЕМОКРАТИЈА.
И откуда ти идеја да Срби хоће у „унију са исламом”, када је познато да је баш АМЕРИКА ПОДРЖАЛА ИСЛАМ ПРОТИВ СРБА, и да су муџахедине, који су клали Србе по Босни и шутирали њихове главе, ОБУЧИЛИ АМЕРИКАНЦИ И У ДЕЈСТВУ СА ИРАНОМ ИХ И НАОРУЖАЛИ. АМЕРИКА И ИРАН БИЛИ СУ ЈЕДИНСТВЕНИ ПРОТИВ СРБА И ЗАЈЕДНИЧКИ НАСТУПАЛИ ПРОТИВ СРБА.

Прошле године су урлали хистерично твоји демократи над побијеним потурицама, тадић прошао поред Братунца и 3286 покланих и многе силоване Српске деце, жене, старци и борци Врс. Да би оплакивао побијене потурице. Николић и Вучић су били у Братунцу. Радикали су једини прошле године приказали документарац Истина о геноциду над Србима. Радикали су једини спремали протест због милошевићевог издајства пред Олујом 1995, и зато су Николић и Шешељ стрпани у затвор од милошевића. Твоји демократи су заједно са милошевићем били за потпис кумановског споразума и издајства Косова 1999, радикали су једини били против. Радикали су једини који неће Српског хероја Ратка Младића да шаљу у хаг. милошевић и његова супруга су ћубрад, али 'демократи' су их чак надмашили.

Прочитај заједничку изјаву ћинћића и ћукановића дати западу:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Баш их заболе што бомбе падају на Србију.
 
Torrente-BG:
Sta kao svi ste bili tamo.I filatelista i svetolik....
f015.gif

Si,si..
 
Љуба:
Поред мноштва других чињеница наводим још ове:
Године 1995. Америка (НАТО) извршила АГРЕСИЈУ НА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ КРАЈИНУ, И АГРЕСИЈУ НА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ. Последице: десетине хиљада УБИЈЕНИХ СРБА , СТОТИНЕ ХИЉАДА ПРОТЕРАНИХ СРБА ИЗ СВОЈИХ ДОМОВА, УНИШТЕЊЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ КРАЈИНЕ И УТЕРИВАЊЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У АНТИСРПСКУ ГЕНОЦИДНУ ФАШИСТИЧКУ ТВОРЕВИНУ „БОСНУ И ХЕРЦЕГОВИНУ”.
Године 1999. без мандата УН, САД и НАТО (Амерички НАТО) извршиле агресију на Србију и Црну Гору, како би натерале Србију да преда део своје територије албанској наркомафији и терористима. САД и НАТО изазвале хуманитарну катастрофу за коју су цинично оптужиле бомбардоване Србе, жртве агресије. На стотине хиљада албанаца беже од напада НАТО-а... Гађани претежно цивилни циљеви (школе, болнице, телевизија...)... употребљено забрањено оружје... После три месеца, под претњом да ће Београд „бити сравњен са земљом”, потписано примирје.(Претњу је пренео АМЕРИЧКИ КУРИР МАРТИ АХТИСАРИ, садашњи АМЕРИЧКИ И ЕВРОПСКИ ИЗАСЛАНИК ЗА „РЕШАВАЊЕ КОСОВСКОГ ПИТАЊА”).Косово под управом УН... албанска нарко-армија и терористи протерали на стотине хиљада Срба, ЗАПАЛИЛИ И ПОРУШИЛИ ДЕСЕТИНЕ ХИЉАДА СРПСКИХ КУЋА, ЗАПАЛИЛИ И ПОРУШИЛИ ПРЕКО 150 СРПСКИХ ЦРКАВА И МАНАСТИРА, ОД КОЈИХ СУ МНОГИ СТАРИ НЕКОЛИКО ВЕКОВА, И СВЕ ТО ПОД „БУДНИМ ОКОМ” АМЕРИЧКИХ И ЕВРОПСКИХ „ТВОРАЦА МИРА И ДЕМОКРАТИЈЕ”- НАТО ТРУПА. Косово постало упориште европске наркомафије и терориста...
Америка је само у последњих 16 година СРБИМА НАНЕЛА ВИШЕ ШТЕТЕ НЕГО СВИ ОКУПАТОРИ У ИСТОРИЈИ СРПСКОГ НАРОДА. УЗ ПОМОЋ АМЕРИКЕ СРБИМА ЈЕ ОТЕТО ВИШЕ ЗЕМЉЕ НЕГО У ЧИТАВОЈ ПРЕТХОДНОЈ ИСТОРИЈИ ПОД СВИМ ОСВАЈАЧИМА. ТО ЈЕ АМЕРИЧКА ПРАВДА, ПРАВО И ДЕМОКРАТИЈА.
И откуда ти идеја да Срби хоће у „унију са исламом”, када је познато да је баш АМЕРИКА ПОДРЖАЛА ИСЛАМ ПРОТИВ СРБА, и да су муџахедине, који су клали Србе по Босни и шутирали њихове главе, ОБУЧИЛИ АМЕРИКАНЦИ И У ДЕЈСТВУ СА ИРАНОМ ИХ И НАОРУЖАЛИ. АМЕРИКА И ИРАН БИЛИ СУ ЈЕДИНСТВЕНИ ПРОТИВ СРБА И ЗАЈЕДНИЧКИ НАСТУПАЛИ ПРОТИВ СРБА.

Прошле године су урлали хистерично твоји демократи над побијеним потурицама, тадић прошао поред Братунца и 3286 покланих и многе силоване Српске деце, жене, старци и борци Врс. Да би оплакивао побијене потурице. Николић и Вучић су били у Братунцу. Радикали су једини прошле године приказали документарац Истина о геноциду над Србима. Радикали су једини спремали протест због милошевићевог издајства пред Олујом 1995, и зато су Николић и Шешељ стрпани у затвор од милошевића. Твоји демократи су заједно са милошевићем били за потпис кумановског споразума и издајства Косова 1999, радикали су једини били против. Радикали су једини који неће Српског хероја Ратка Младића да шаљу у хаг. милошевић и његова супруга су ћубрад, али 'демократи' су их чак надмашили.

Прочитај заједничку изјаву ћинћића и ћукановића дати западу:
„Не потписујте мировни споразум док милошевић не сиће са власти”
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

Баш их заболе што бомбе падају на Србију.
Rekoh, NORMALNU zemlju, ti izgleda nisi razlučio neke stvari. Bosnu možeš voleti ili ne, stvar ukusa, ali ona je sviđalo ti se ili ne, međunarodno priznata država, kao i Hrvatska uostalom. Tako da smo se s njima mogli lepo i normalno rastati kao i s Crnom Gorom pre pola godine i tako bi i bilo da se nisu Sloba i Šešelj oko toga pitali. Sve što se posle tamo desilo Srbima (a tek ostalima!) posledica je toga. I nemoj molim te žuriti da mi istog sekunda odgovoriš, ovo nije chat, bolje prvo konsultuj neki udžbenik iz gramatike.
 
nesha taxista:
Rekoh, NORMALNU zemlju, ti izgleda nisi razlučio neke stvari. Bosnu možeš voleti ili ne, stvar ukusa, ali ona je sviđalo ti se ili ne, međunarodno priznata država, kao i Hrvatska uostalom. Tako da smo se s njima mogli lepo i normalno rastati kao i s Crnom Gorom pre pola godine i tako bi i bilo da se nisu Sloba i Šešelj oko toga pitali. Sve što se posle tamo desilo Srbima (a tek ostalima!) posledica je toga. I nemoj molim te žuriti da mi istog sekunda odgovoriš, ovo nije chat, bolje prvo konsultuj neki udžbenik iz gramatike.

Ви 'демократи' и ваша граматика :roll: .

Погледај истину. Нису Срби почели спремати клање и силовање, него твоји.

"Побиј, покрсти, протерај" је документарни филм. Основна тема филма су логори на територији Босне и Херцеговине у време грађанског рата од 1992. године, као и страдање Срба заточених у тим логорима. Ово је, иначе, и први документарни филм који се детаљно бави темом страдања српских логораша у периоду од 1992. године до 1996. године. Свакодневна силовања Српских деца и жена, тешка пребијања српских мушкараца. За Оџак и остале стотине концентрационих логора за Србе је "демократски" запад био свестан, али ништа није предузео. Поред основне теме филма, страдања српских логораша, филм се бави узроцима рата, континуитетом страдања Срба, улогом политичког и војног врха НАТО-а, целокупног "демократског" запада, ратом муџахидина против Срба у БиХ, агресијом Хрватске на БиХ, као и етничким чишћењем српске територије, и антисрпском пропагандом. Уопште је негиран геноцид над Србима 90тих, који се још увек спроводи на Косову. Садашња Српска власт подржава:
 
sibinjanin j:
Da li postoji neka politicka opcija koja gradjanima Srbije,garantuje da posle izbora 21. premijer Srbije bude neko kome su koreni u Srbiji?Ma dosta vise Vuka,Borisa,Seselja,Djilasa i ostale bagre sa rezervnom otadzbinom.

Босна је Српска земља, исто и Црна Гора. Шешељу и Вучићу су поклали усташе велики део родбине. Тадићу су сви комуњаре у родбини осим једног. Ћилас је исто из комуњарске породице. Вук је комуњара најгоре врсте, типичан 'демократа'.
 
sibinjanin j:
Da li postoji neka politicka opcija koja gradjanima Srbije,garantuje da posle izbora 21. premijer Srbije bude neko kome su koreni u Srbiji?Ma dosta vise Vuka,Borisa,Seselja,Djilasa i ostale bagre sa rezervnom otadzbinom.

Taj Djilas je katastrofa ali ima jedan Djilas...zaboravila sam kako se zove a vise ga i ne gledam...stvarno je bio super lik...cuo neko za njega?
 
nesha taxista:
Navedi mi jednu normalnu zemlju koju su Amerikanci bombardovali u zadnjih 50 godina. Mislim, mogu ja da se složim da su oni bahati i siledžije, ama se pametni ljudi s takvima ne kače. Znači, da su normalni ljudi vodili ovo, nikakve bombe videli ne bismo. I sjašite već jednom radikali, dosta je sankcija, ratova, hiperinflacije i ostalih vaših i Slobinih lepota. Valjda smo i mi zaslužili da živimo bez toga?

Све су то биле нормалне земље док их американци нису напали...
 

Back
Top