Otkljucavanje TV-a?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmm.. Sumnjam da ti ovde moze iko da pomogne.. Ako si zakljucao TV a zaboravio sifru, to prije servisa ne mozes nista da uradis...

Jednostavno nije isto kad se zakljuca sistem i TV prijemnik u parental lok kontroli...

To mora servis da odradi..

Ne vidim kako ti neko moze da pomogne... podforuma za ovaj problem, koliko znam nema, a jedino da posaljem na hardver pa ako neko slucajno zna neko rjesenje da ti napise...
 
Ne znam da li ce ti ovo pomoci ali evo sta se meni desilo. Kada sam na univerzalnom daljinskom koji sam kupio na buvljaku (ne znam koja je marka) ukljucio opciju da sam trazi kod za TV (LG), pronasao je neki kod i kada udjem u meni otvori tri cetiri puta vise opcija od normalnog menija preko original daljinskog. Jedna od opcija je bila master reset (predpostavljam da bi u tvom slucaju skinulo sifru sa TV-a). U tom meniju sam pronasao opcije koje su bile iskljucene (opcije koje ima skuplji model TV-a od onog koji ja posedujem), normalno ukljucio sam te opcije koje sada rade i na mom jeftinijem TV-u. :)
 
GZ:
Hmmm.. Sumnjam da ti ovde moze iko da pomogne.. Ako si zakljucao TV a zaboravio sifru, to prije servisa ne mozes nista da uradis...

Jednostavno nije isto kad se zakljuca sistem i TV prijemnik u parental lok kontroli...

To mora servis da odradi..

Ne vidim kako ti neko moze da pomogne... podforuma za ovaj problem, koliko znam nema, a jedino da posaljem na hardver pa ako neko slucajno zna neko rjesenje da ti napise...


U pitanju je neki kradeni TV, plazma...Prodaje mi ga covek ali je zakljucan!!!
Pa ako mogu da ga otkljucam kupio bih ga!
 
milospv:
Da nisi maznuo pa ne znaš šifru?
Mislim da ovatema treba da se zatvori. Čoveče kome su ukrali TV, pogledaj ovaj forum

" Coeche" da nisi ti neki pandur? Ukrali su mi ga tvoji Crnogorci, ne ovde nego u Njemackoj, nemoj samo ti da mi se sekirash..Nego odgovaraj na pitanje, ako ne znas produzi dalje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top