Prioritet nad prioritetima

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Evo do kojeg smo zakljucka dosli, sta je Srbiji prioritet nad prioritetima - nista lakse, a opet nista teze od toga - NACIONALNO POMIRENJE.
Nema napretka ni materijalnog niti duhovnog bez toga.
Kada se u sve gradove bude vratio naziv ulice Marsala Tita, kada Dragoljub Mihailovic bude imao svoje trgove i ulice pored ovog malopre navedenog i kada i Sava Kovacevic i Nikola Kalabic budu ukrstali puteve u gradovima Srbije, krenucemo napred.
Do tada, dragi moji politicari, nema napred. Nema. Sve do tada ce nam ovi nadri demokratski bezumnici smrdeti o svojim civilizacijskim tekovinama, a nama se rugati, jer vide da je to dobro za njihove sitne duse.
Ja toliko.
Prdite i dalje.
 
Svi izbegavaju moje teme, valjda zato sto ne mogu da se svadjaju i prepucavaju. Pa zar nam nije cilj da se slozimo oko nekih stvari? Jel' to prepucavanje postalo najvazniji deo svekolikog zivljenja? Jel' ono Tadic na TV svako vece, uz blagoteleci osmeh, porucuje - hajde da se slozimo oko nekih stvari?

Dosta prepucavanja!!!

Zar svi vi ovde stvarno mislite da je najvaznije da druge ubedite da nisu u pravu?
 
Zex:
Svi izbegavaju moje teme, valjda zato sto ne mogu da se svadjaju i prepucavaju. Pa zar nam nije cilj da se slozimo oko nekih stvari? Jel' to prepucavanje postalo najvazniji deo svekolikog zivljenja? Jel' ono Tadic na TV svako vece, uz blagoteleci osmeh, porucuje - hajde da se slozimo oko nekih stvari?

Dosta prepucavanja!!!

Zar svi vi ovde stvarno mislite da je najvaznije da druge ubedite da nisu u pravu?

Слушај, највише се згражавам када људи почињу да СВИ ИСТО МИСЛЕ... то одмах смрди на неку диктатуру. Постоје и треба да постоје различита мишљења која се у дијалогу супротстављају. Ужасавам се помисли да би могли да личимо на време Брозових злочинаца - па извештај са гласања гласи да је 101% људи гласало за њега - каква дивна "слога".
 
Zex:
Svi izbegavaju moje teme, valjda zato sto ne mogu da se svadjaju i prepucavaju. Pa zar nam nije cilj da se slozimo oko nekih stvari? Jel' to prepucavanje postalo najvazniji deo svekolikog zivljenja? Jel' ono Tadic na TV svako vece, uz blagoteleci osmeh, porucuje - hajde da se slozimo oko nekih stvari?

Dosta prepucavanja!!!

Zar svi vi ovde stvarno mislite da je najvaznije da druge ubedite da nisu u pravu?

Hoćeš da nam zatreš forum? I ovako nas malo ima, pa još da se ne prepiremo...ode sve u majčinu.
Ovde se samo budala nervira. Sve je ovo zajeb....ja
 
eremita:
Слушај, највише се згражавам када људи почињу да СВИ ИСТО МИСЛЕ... то одмах смрди на неку диктатуру. Постоје и треба да постоје различита мишљења која се у дијалогу супротстављају. Ужасавам се помисли да би могли да личимо на време Брозових злочинаца - па извештај са гласања гласи да је 101% људи гласало за њега - каква дивна "слога".

Stvarno nisam mislio na takvo jednoumlje :neutral:
 
filatelista:
Hoćeš da nam zatreš forum? I ovako nas malo ima, pa još da se ne prepiremo...ode sve u majčinu.
Ovde se samo budala nervira. Sve je ovo zajeb....ja

Vidi drugar, treba se prepirati, treba sukobljavati misljenja, stavove, treba sve to, ali... Ima ovde na forumu necega sto se provlaci konstantno, a to je - gnev, pljuvanje, istresanje... I nije zajebancija i budale se inace ne nerviraju bas zato sto su budale.
Svako javno internet nadmudrivanje potice od stvarnih ljudi koji cine populaciju ove i drugih drzava (osim ako ovo sve nisu automatski generisane poruke, a ja neinformisan :?: ), a ako se tako ponasaju na forumu, to samo znaci da to propagiraju i u RL.
Ispravi me ako gresim, ali mislim da SVE OD SADA IMA VEZE! Dospeli smo ovde gde jesmo jer smo stalno govorili - ma nema veze!
 
Zex:
Samo se prave, kad ti kazem! Nemaju pojma ni oko cega su se slozili!

Свакако да има разних екстрема и разних застрањивања, па и ја самом себи тако блесаво делујем некад на форуму када се завадимо - али рецимо РЛ ја са залажем за то да Србија буде тако мудра и лукава да успе

ДА ПРОЂЕ КРОЗ ИГЛЕНЕ УШИ:

1. ДА ОСТАНЕ НЕУТРАЛНА (тј. да се не приклања потпуно ни Западу ни Истоку, иако лично више волим Русе),

2. ДА ИСПУНИ СВЕ СТАНДАРДЕ ЗА ЕУ - АЛИ ДА НЕ БУДЕ ЧЛАН ЕУ,

3. ДА БУДЕ У ПАРТНЕРСТВУ ЗА МИР АЛИ ДА НЕ БУДЕ ЧЛАН НАТО-а.

4. ДА НЕОДУСТАЈНО НЕГУЈЕ НАРОДНУ ТРАДИЦИЈУ (културу,историју,веру)...

То је мој идеал - а где ћемо стићи, само Бог зна...... ми НЕ ! 8-)
 

Back
Top