B 92 pogled u svet

pa to su sabani ciji je omiljeni program reklami i predizborne kampanje....
naravno, Grand Show se redovno gleda petkom u porodicnoj atmosferi.
A zamisli, na B92, se pusta i ono sto nema veze sa politikom, nego sa planetom Zemljom...jbg kad pocnu da pustaju emisiju "Planeta Srbija" valjda ce im porasti gledanost....
 
OK meni da ljudi ne vole stav B92 i slichno, ja lichno nemam problema sa takvim stvarima, al ajde.
ne gledaj njihove vesti i politichke emisije i miran si. al kad mi kazhu da ne gledaju uopshte, pa chak ni fudbal ne bi gledali, ili filmove serije, onda stvarno.... :roll: preterivanje.
 
ja ne gledam fudbal jer ne volim špansku ligu:P
ali b92 objektivno najobjektivnije laže. isto vam je gledate li neku šiptarsku TV ili b92. ali šta drugo i očekivati od ustaške TV koju finansiraju amerikanci. oni dobiše nacionalnu frekvenciju a bk koji imao duplo veću gledanost ugasili. to vam je ta patriotska politika naših vlasti.
 
ponavljac:
Vidim da veoma cesto :twisted: "patrijote" :twisted: napadaju gotovo jedinu TV kucu koja se gleda i van prostora Srbije, i kojoj se veruje. Dali je ta gledanost uzrok takvog stava [videce svet kakvi smo] ili je u pitanju nesto drugo. :?:
Све ТВ станице се гледају у иностранству, Б92 понајмање.
 
Diplodox:
ja ne gledam fudbal jer ne volim špansku ligu:P
ali b92 objektivno najobjektivnije laže. isto vam je gledate li neku šiptarsku TV ili b92. ali šta drugo i očekivati od ustaške TV koju finansiraju amerikanci. oni dobiše nacionalnu frekvenciju a bk koji imao duplo veću gledanost ugasili. to vam je ta patriotska politika naših vlasti.

pa ne moze sve odjednom, daj odluci se....

btw, na kojoj televiziji mozes da gledas BBC emisiju "Planeta Zemlja"?
 
Diplodox:
ja ne gledam fudbal jer ne volim špansku ligu:P
ali b92 objektivno najobjektivnije laže. isto vam je gledate li neku šiptarsku TV ili b92. ali šta drugo i očekivati od ustaške TV koju finansiraju amerikanci. oni dobiše nacionalnu frekvenciju a bk koji imao duplo veću gledanost ugasili. to vam je ta patriotska politika naših vlasti.

Sjajno! Ovo je duh. Meni prosto nedostaju Bogoljubovi govori u kampanjama i pevanje ruskih pesama. Najobjektivnije su uzurpirali 95% minutaze u vestima.
 
Keeper:
ispade da si i ti dobar dok njih nervirash.
nema to blage veze.


a ligu shampiona? :P ;-)


eeee, to već gledam, pa ko ne gleda. gledao sam još i south park, i one krelce iz majamija.
a BK možda i jeste uzurpirao 95% vesti ali ovi sve živo lažu, 100%. plus je BK imao više nego duplo veću gledanost (b92 gledalo jedva pet posto sa sve ligom šampiona), pa mi samo objasni molim te gde je tu logika.
 
mislim da b92 uopste nije objektivna televizija, izvestava prozapadno, radikale gura u drugi plan, i uvek u negativnom kontekstu, a vodi jos zescu kampanju protiv dss.... sto ove naravno samo jos vise jaca.
licno prezirem srs i dss, ali me pedercici sa b92 po objekitvnosti podsecaju na onaj stari milosevicev rts, samo sto nose dres druge boje....
 
ponavljac:
Vidim da veoma cesto :twisted: "patrijote" :twisted: napadaju gotovo jedinu TV kucu koja se gleda i van prostora Srbije, i kojoj se veruje. Dali je ta gledanost uzrok takvog stava [videce svet kakvi smo] ili je u pitanju nesto drugo. :?:

Znam da ste jaki medju svojim ratnim prijateljima, u MHF i na Sljobodnoj Kosovi (videti komentare vesti na B92). Mozda vas i Al Dzazira prenosi, s obzirom da ste imali iste favorite na Balkanu :wink: .A cini mi se i da ustaski kontigent u Hr. (HSP i ekipa) redovno prati vase vesti, Djapic cesto zvuci kao da vodi emisiju na toj stanici, sezona 2000/01, uz poentu o srBskim zlocincima koje je s pravom trebalo istrijebiti, a i lici na neke vase vedete. Nego, bas smaraju ovi klonovi sa B92... Vidim da je i onaj opsednuti taksista odlucio da nas pocastvuje svojim umnim komentarima o srBskoj stoci. Tu su i Desperate Housewives, video sam na tom istom topiku ovde, neka Zena U Crnom drvi kao da je usred Bioskopa Rex... Kladim se da se i Henri reaktivirao... Kako god, drage dame i gospodo, vreme je da se ide sa zurke... Dobra raja se razilazi, zvucnici vec pomalo krce, a banku uzimaju likovi koji, u normalnim okolnostima, sede u cosku i pregledaju CD-ove dok ozbiljni ljudi pricaju. Niko se ne smije i cudna je muzika, sto rece pesnik... Odoh, cujemo se posle izbora.


@ Veranov klub fanova

Mnogo ste simpaticni sa pricama o fudbalu i serijama na B92. Niko ih ne prezire zbog toga, nego zbog politickog sadrzaja brenda B92, a koji, u pojedinim situacijama, ide i do ubij-zakolji-da-Srbin-ne-postoji-patologije. Pogledajte im vesti, emisije o "pomirenju" :roll: O sajtu i forumu da ne govorim.
 
Eraserhead:
Sve dok njih B92 nervira to znači da B92 rdi pravi posao.
Ubise se jadni da dokazu kako nema veze to sto je Ceda posecivao zlocince u zatvorima zloupotrebljavajuci svoj sluzbeni polozaj, kako je on to radio za dobro drzave, i sve to sa ociglednim ciljem da istragu o Djindjicevom ubistvu skrenu na sasvim drugu stranu.

Pre desetinu dana podsetili su nas kako je eto jadni Veselinov morao da napusti svoj polozaj, ne zbog toga sto je kao rezultat njegovog bahatog ponasanja poginula jedna devojka, vec zbog toga sto je (po B92) podignuta medijska hajka protiv njega.

Blago nama sa takvim izvrtacima istine.
 
Sunchaser:
@ Veranov klub fanova

Mnogo ste simpaticni sa pricama o fudbalu i serijama na B92. Niko ih ne prezire zbog toga, nego zbog politickog sadrzaja brenda B92, a koji, u pojedinim situacijama, ide i do ubij-zakolji-da-Srbin-ne-postoji-patologije. Pogledajte im vesti, emisije o "pomirenju" :roll: O sajtu i forumu da ne govorim.

@klub veranovih anti-fanova.

verujte mi, normalnom svetu se yebe za vesti i politichke emisije.
to ionako snimaju zbog raznoraznih paljevina, i svojih i protivnichkih.
 
Najbolji informativni program,mada vise volim radio i "Pescanik",kao i svaki pravi izdajnik roda svoga...
Jos milije bi mi bilo kada bi pustili Teofila Pancica da se zaposli kod njih,zato sto covek poseduje klasican karakter jednog Srbina,pa ce nekim ljudima biti jasnije koja je razlika izmedju "naroda" i "nacije", i ostalih arhaicnim temama kojima se srpsko drustvo bavi... Teofil je po meni najveci izdajnik,pa bi upotpunio tu ekipu "iskompleksiranih mrzitelja svog naroda"
 
Eraserhead:
Sve dok njih B92 nervira to znači da B92 rdi pravi posao.
Pod poslom si mislio na prljavi posao!!!! Svakog u srbiji treba da ga je sramota sto imamo televiziju poput ove B92 gde krvolocno i bezdus sravnjaju sa zeno pljuju, ljagaju i lazu o srbiji i srpskom narodu. Tu televiziju su trebali vec odavno da je ugase. Eto izgleda da je i Slavko Curuvija radio za ovu televiziju pa se desilo: Brzo pero - kratak zivot
 

Back
Top