Zlokrvni muslimani sire teror i laz nad srbima

Ratko_Mladic

Obećava
Banovan
Poruka
80
Slucjanim pretrazivanjem na google-u sam nabasao na sajt koji je napravljen u srbiji tacnije u sandzaku, od strane muslimana gde srbe nazivaju provokativnim imenima i teroristima. Da vam nebih sve prepricavao najbolje pogledajte pomenutu stranicu koju cu okaciti:
http://www.sandzak24.net/Forums/viewtopic/t=3151/view=previous.html
Komentar vas i nasih toboznjih demokrata da vidim kako to vide nase demokrate koje vole manjinu vise nego same srbe, a kako im ta manjina uzvraca!!
 
Obersturmfuehrer:
sta je to sandzak, srbine?
Pa ako si supalj ko crkveno zvono nisi valjda glup pa otvori kartu ili otkucaj na pretrazivacu sandzak pa ces videti da je to deo srbije tacnije (novi pazar i okolina sve do granice sa crnom gorom i administativnom linijom sa kosovom). Vidi se koliko ti je znanje iz geografije, a da su zlokrvni to se i sam uveri prvo preko ovog sajta a onda vidi sta su radili po bosni i kosovu uz pomoc nato-a i amerike nad srbima i nemuslimanskim stanovnistvom!!!
 
Obersturmfuehrer:
pa majmune, srbi to zovu raska, a siptari i muslimani ga zovu sandzak....
dakle imamo 3 resenja:
a) nemas pojma o geografiji svoje zemlje
b) musliman si
c) siptar si

sta je tacno?
Pa vidi se da potices iz afrike , neka vrsta evropskog majmuna, jer sam lepo reko da je sandzak deo srbije na sta si glupo odgovorio da to nije sandjak i da se nenalazi u srbiji tj. da je to njihova zemlja odnosno muslimanska!! I izostavio si ono pod tri da sam srbin!!! U srbiji nezive samo nesrpsko stanovnistvo kako ti to vidis i shvatas vec ima i srba!! A za to ko je i kako zove tu oblast si jedino u pravu jedni je zovu sandzak neki raska dok je pravo ime i jedino srbija!!! Pa ga sad ti tumaci kako ti god volja!!
 
hah....ne znas ni da citas....
kao prvo ja nisam rekao da to nije u srbiji, ali ocigledno si ti onaj koji to smatra, posto ni ne znas kako ti se zove deo sopstvene drzave...

to je jedno, drugo, NEKI koji je zovu sandzak nisu srbi i zele tu teritoriju van srbije, a oni koji je zovu Raska, priznaju je kao deo srbije.

deckonjo, nauci stosta o srbiji, makar o geografiji i nazivima mesta, pa onda komentarisi....
 
Obersturmfuehrer:
hah....ne znas ni da citas....
kao prvo ja nisam rekao da to nije u srbiji, ali ocigledno si ti onaj koji to smatra, posto ni ne znas kako ti se zove deo sopstvene drzave...

to je jedno, drugo, NEKI koji je zovu sandzak nisu srbi i zele tu teritoriju van srbije, a oni koji je zovu Raska, priznaju je kao deo srbije.

deckonjo, nauci stosta o srbiji, makar o geografiji i nazivima mesta, pa onda komentarisi....
Izvini ja nedelim srbiju na delove poput tebe i ovih muslimana vec samo prenosim kako je pisalo kao sto i vidis sam naslov njihovog sajta, a ja je jedino znam kao srbija. E sad je to tvoja stvar kako ces ti nazivati taj deo srbije!!! Pa nisi reko da nije u srbiji ali si se tako izjasnio rekavsi da neznam gde se nalazi taj sandzak kako ti kazes muslimani zovu taj deo. Meni je cak i draze da ga zovemo raska oblast, nemam nista protiv toga a ni protiv tebe, na istoj smo strani i nevidim razlog za svadju oko imena teritorije koja kako god je mi nazivali ili je oni nazivali pripada pod srbiju i zvanicno je srbija a ne neka autonomna oblast ili drzava!
 
Obersturmfuehrer:
ne delim ni ja srbiju na delove, jer to i nije deo, to je oblast.
a mislim da je jako bitno da je zovemo nasim imenom, jer je to nasa oblast, a ne siptarska.
Tu si u pravu, samo neznam ko to dozvoljava da se dele imena nasih delova zemlje teroristima i da se to zvanicno uvrscuje, jer negde sam na nekoj nasoj televiziji i cuo kako kazu u sandzaku, pa mi tek onda nije jasno bilo kada i sam znam da je to raska oblast, ali opet da nebi ispao glup precutao sam to sve dok ti nisi nametnuo pitanje naziva ovog dela srpske teritorije. Nego jesi video onaj sajt koji su okacili??
 
Obersturmfuehrer:
video sam i nemam neko posebno misljenje o njemu...
onaj forum sam na brzinu ispregledao i video da ima debila kao i svuda, ali ima i normalnih ljudi....
Samo me cudi da nisu napisali da se i na kosovu u kampovima obucavaju srpski cetnici i teroristi za napade!!! Pa amerika ih je sve muslimane proglasila za teroriste i sta drugo reci, nego samo cista provokacija na racun srba i republike srpske!!
 
Diplodox:
šta bi rekla nataša kandić na ovo pitam se...
Pa pitaj je! A to pitanje bi trebalo postaviti i nasim toboznjim demokratama, jel ovo njihov pogled na demokratiju da ti svaka manjina pljuje po tvom narodu, a ti im jos obezbedio i server da postave internet stranicu na kojoj sandzak ima svoj grb, zastavu i himnu kao da se radi o drugoj drzavi a ne o delu srpske teritorije!! Morace ceda i tadic da odu do njihovog sandzaka a naseg raskog kraja da malo diluju drogu u zamenu za povlastice muslimanima na tom prostoru kako jezicku (kao sto i vidite na pomenutom sajtu kako se izrazavaju i izjasnjavaju o nama srbima) tako i kulturnu (klanju, ubijanju i kidnapovanjima).
 
Ratko_Mladic:
Pa pitaj je! A to pitanje bi trebalo postaviti i nasim toboznjim demokratama, jel ovo njihov pogled na demokratiju da ti svaka manjina pljuje po tvom narodu, a ti im jos obezbedio i server da postave internet stranicu na kojoj sandzak ima svoj grb, zastavu i himnu kao da se radi o drugoj drzavi a ne o delu srpske teritorije!! Morace ceda i tadic da odu do njihovog sandzaka a naseg raskog kraja da malo diluju drogu u zamenu za povlastice muslimanima na tom prostoru kako jezicku (kao sto i vidite na pomenutom sajtu kako se izrazavaju i izjasnjavaju o nama srbima) tako i kulturnu (klanju, ubijanju i kidnapovanjima).

Ratko jel ti jako voliš svog Ratka? 8-)
 
tokyo:
Ratko jel ti jako voliš svog Ratka? 8-)
Pa slusaj ja volim svoje ime i prezime ko sto i ti volis (pretpostavljam svoje). Pa nevidim kakvo mi to pitanje nameces, da neces mozda reci da imam gramatickih gresaka u kucanju!! Pa izvini ja neradim u B92 ili za njujork tajms. Ja se svoga imena nestidim ko sto se ti izgleda svoga stidis!! Vidis u tome se ja i ti razlikujemo!!
 
Ratko_Mladic:
Pa slusaj ja volim svoje ime i prezime ko sto i ti volis (pretpostavljam svoje). Pa nevidim kakvo mi to pitanje nameces, da neces mozda reci da imam gramatickih gresaka u kucanju!! Pa izvini ja neradim u B92 ili za njujork tajms. Ja se svoga imena nestidim ko sto se ti izgleda svoga stidis!! Vidis u tome se ja i ti razlikujemo!!
:confused: :confused: :confused:
da da mogu si mislit da se tako zoveš
ahahahahaa :lol: :lol:
kakvih sve luđaka ovdje ima....
zbogom
 
savin:
Srbi najveci ratnicki narod a nemaju Boga Rata?
Sta mislis Ratko da i Srbi dobiju Boga Rata?
Pa nazalost mi srbi nismo kao katolici i muslimani, mi nismo ni inkvizitori a ni sveti ratnici vec bozji ljudi koji postuju osnovno pravo: oko za oko, zub za zub!!! A na bogovima je kada se vec jednom mora otici na drugu stranu onog sveta da odluce gde ce da nas bace!
 

Back
Top